Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 05.06.2011, 10:21   #36
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1309 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Selam sevgili arkadaşlarım.Uzun zamandır işlerim nedeniyle sizlerden ayrı kaldım bu aralar kısada olsa siteye girmeye özen gösteriyorum.Bütün yorumları tek tek okudum pek çoğuna katılıyorum sitemizdeki durgunluğu bende fark ettim kendimize ceki düzen vermemiz adına bazı arkaşaşlarımız sitemizde olan biteni dile getirmiş sitemizin gecmişini ve geleceğini masaya yatırıp olumsuzlukları ortadan kaldıralım diyerek herkes görüşlerini paylaşmış hepinize saygı duyarım ve ayrı,ayrı teşekkür ederim biz sivaslılar net olarak bir aileyiz bir bütünüz burası tüm sivaslıların ortak buluşma yeri hepinizin samimiyetine inanıyorum biz yöneticilerde insanız zaman zaman hatalara düşebiliriz 57 yaşında belki bir çoğunuzdan yaş olarak büyük ağbeyiniz olarak ben kendi adıma özür dilerim özür dilemek bir erdemliktir.
İnsanın değeri, biraz da başkalarının kendisi hakkında düşündükleriyle ölçülür
.
İnsan tevazuunu koruduğu sürece insanlararasında o derece yükselir. Teşekkür ediyorum abi yorumunuza . Çok olgun ve yapıcı bir yaklaşım