Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 17.01.2011, 01:00   #13
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 633 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yurtdışı aktarmalı Pegasus uçuşları başlıyor

Ahmet Bey yukarıda ki mesajı kime yazdınız bilmiyorum ama ben bir kaç cevap vereyim;
1. Öncelikle her şey okul okumak ile olmaz hobisi olan insanlar bu konular ile ilgilenebilir. Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum ama şehir bölge planlamayla alakalı İngilizce ve Türkçe bir çok kitap okudum sadece hobi yani.
2. NONSTOP uçuş elbette yapılır. Hatta Sivas'a Amsterdam'dan var. İstanbul'a uğramak gerekmez.
3. Pegasus'un uçuşları ONESTOP olacak.
4. DHMİ Esenboğa'yı da işletiyor, o yüzden özel bir firmaya illa gerek yok bence.
5. Bizim asıl sorunumuz yerel yönetici ve vekillerimizin bazı konuları boş iş görmesi ve ilgilenmemesi veya onların basiretsizliği. Bunun yanı sırada halkın duyarsızlığı.
6. Sizin yazdığınız mesajları gayet dikkatli okuyorum hatta tümünü öyle okuyorum ve şahsınıza ben bir şey yazmadım yazma hakkımda yok. Siz yazdığınız için cevap verdim.
7. Ben kimseye akıl vermeye çalışmıyorum ancak Hollanda örneği varken ve gurbetçi daha azken uçuş oluyorsa Sivas'a bunun yanında Almanya'dan olmuyorsa lobi faaliyetleri eksik demek. Tamam boş durmuyorlar belki ama çok da çalışmamış oluyorlar.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla