Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 19.08.2009, 22:42   #4336
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 680 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

Alıntı:
gül ve hilal Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sn Adıslı Bekir Şahsen Sizi Bende Tanmıyorum Ama Birlik Beraberlik Adına Gayretinizi Taktirediyorum
DÜŞTÜM YOLLARA YOLLARA
Nere giderim bilinmez.
Gurbetten vatan görülmez
Dertliyim halım sorulmaz.
Düştüm yollara yollara

Rastladım dertli kullara
Dua ettim hep onlara
Yaklaşıyorum sınlara
Düştüm yollara yollara

Artık yaren arar gönül
Her geçen gün zarar gönül
Sonsuz aşkla yanar gönül
Düştüm yollara yolllara

Bir menzile yürüyorum.
Bazen şaşıp kalıyorum.
Rabbim sana geliyorum.
Düştüm yollara yolllara

İzmir çiğli den türk islam ülküsünün lideri MUHSİN YAZICIOĞLU'nun yol arkaşı...
Sevgili kardeşim Gül ve Hilal öncelikle forum sayfamıza hoş geldin sefa geldin sizin gibi dostları aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.Rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU başkanı hepimiz seviyor ve saygı duyuyoruz. Allah Rahmet eylesin mekanını cennet etsin
ancak:burası bir forum sitesi burda her siyasi görüşten insanlar var lütfen burda siyasi görüş açıklamaktan ziyade Hasretlikten,gurbetlikten Gümüşdere'den bahsedelim.siz yeni olduğunuz için burada yaşanan olayları ve yazıları bilmiyorsun. Senden ricam fazla siyasete dalmayalım.Allaha emanet ol .

merhabalar gümüşdereli dostlarım yine ortalığa çıkmaya başladınız ben çok memnun oldum.Herkesten ricam bu forumda seviyeli birbirimizi incitmeden kırmadan hoş sohbetler yapalım.Birilerine karşı kırıcı olmayalım birbirimize hakaret etmeyelim.hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.hep beraber gümüşderenin bozulan imajını tekrar düzeltelim.

Konu mehmetacik58 tarafından (19.08.2009 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla