Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Alevi derneklerinden köprü tepkisi
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 10.06.2013, 19:37   #8
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Alevi derneklerinden köprü tepkisi

Alıntı:
ELLİSEKİZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Klasik CHP tepkisi...

Deniz Baykal'ın kaset skandalı ortaya çıktığında bile AKP yi suçlaması aklıma geldi ( bu arada AKP li değilim)

Bir iş yapmazlar yapana da mani olurlar.

Halkı kışkırtmanın alemi ney arkadaş.Sen muhalefetini yapamıyorsun ey CHP.Yapamadığın muhalefeti halka gaz vermekle yapıyorum sanıyorsun.Kendi pasifliğini halkı sokağa dökmekle kapatacağını sanıyorsun.PKK bitti diyordu bu millet .Şükür CHP çıktı aratmıyor bu ara PKK yı.Yakıp yıkmakla mı oluyor bu iş. Polis öldürmek mi icraatınız.Otobüs metro yakmak mı çözüm.Tüyü bitmemiş yetim hakkı var onlarda...Kuru söylemlerle, kuru sıkı sözlerle olmaz.Hacı Bektaşi Veli kalksa gelse ne sana ne bana sahip çıkar.Önce Hacı Bektaşı Veli'ye layık ol sonra konuş...Hem benim Alevi kardeşimle sorunum yok.Aynı düğünde oynar, aynı cenazede ağlarız.Acımız da tatlımız da bir lütfen halkı bölme....Kutuplaştırma...Kirli işlerine Alevi kardeşlerimi bulaştırma...ALİ de MUHAMMED de benim...Canım feda yollarına ...Sen ne ALİ ye ne MUHAMMED e inanırsın CHP...Senin inandığın tek şey şiddet.Çok çekti bu yüce millet .Yeter artık ...Yükselmek mi istiyorsun...Aynaya bak...Sen Hüseyin Aygün denen PKK sempatizanını bile cezalandıramadım.3-5 oy uğruna göz yumdun...Gösteremedin yiğitliğini...Nerede bölücü var doldurdun CHP ye .Sonra kalktın Atatürkün partisi dedin...Allah aşkına bu mu cumhuriyetçilik....

Uzun bir zaman oldu yaklaşık 15-20 ay falan.TV de haberlere bakıyorum KCK dan dolayı tutuklananlar var .Bir bakıyorum bizim Malik Ejder bey tutuklulara destek amaçlı toplananların içinde.Ey Malik efendi ne işin var senin orda..Sen Sivas milletvekilisin.Pisliklere bulaşamazsın.Bunlar askere polise kurşun atanlar.Sen bunların ardında olamazsın....

Bu memleketin gerçekleri vardır.Sağcısı vardır solcusu vardır...Herkes değişik pencereden bakar bu olaya.Vatanı can bilen, namus kabul eden sağa da sola da can feda...Diyorlarya hani her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır diye.Aynen öyle...Kimi sağdan kimi soldan sever saygım sonsuz.Yeter ki samimiyet olsun.Ama halkı bölüp sağ-sol diye kutuplara ayırmanın en büyük vatan hayinliği olduğunu unutmamalı.

CHP nin en büyük rakibi zihniyetidir. Böyle zihniyetle siyaset olmaz...
Ayrıca AKP'li ya da Tayyip Erdoğan'ı destekleyen her kimselerin PKK terörü ya da terör örgütü ile ilgili hiçbir yorumda bulunma hakkı yoktur. Süreç ile ilgili eleştiri sunmayan ve bunca olay üzerine hala Tayyip Erdoğan'ı savunanların konuşma hakkı yoktur... Ve bu durumda PKK veya KCK ile ilgili yazdıklarınız sadece Laf-ı Güzaf'dır, çünkü Ülkemde Askerimi, Polisimi, Öğretmenimi şehit eden Teröristlerin ülke dışına o kanlı ellerini sallaya sallaya çıkmasına göz yuman AKP'nin de başbakanın da elleri kanlıdır artık.

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...