Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 12.10.2008, 01:57   #18
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1341 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Hatıra defteri

Sevgili sivaslilar.net hatıra defteri
Kalbin kadar temiz olan bu sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim .Hayatın dikenli yollarında düşmeden yürümeni dilerim diye başlar hatıra defterlerindeki tüm satırlar.Sonra birbirinin tıpkısı yazılar,kocaman bir S harfi ve karşısına
sev
Seni
Seveni
gibi yazılar
Seviyorum ama kimi?
En tatlı birisini
Nasıl anlatsam sana ?
İlk harflere baksana

ve final yazısı…
kalp çizilir ,ortasından bir ok geçirilir uçlarına da bir takım harfler yazılır (anlarsınız yaa)

Sevgili arkadaşım ,kalbin kadar temiz sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim diye başlayan yazıları yazan arkadaşlarım şimdi neredeler ? kimbilir…
oysa o yıllarda ne hayatın dikenli yollarınından geçmişizdir,ne acı çekmişizdir,ne riyakar ,ne bencil (!) insanlarla karşılaşmışızdır.Dikenli yolların ne olduğunu bilirmişiz gibi !

.
ah ahhhhhhhhh genç kızlığa İLK adım
İlk mektuplar,ilk aşklar,ilk içilen sigaranın tadı, ilk kopya çekme denemesindeki duyulan korku,ilk alınan markalı kot pantolon(tabi şimdi ki çocuklar doğdukları andan itibaren giydikleri için onun hazzını bilemezler)ilkler ilkler ilkler…..

Sivaslilar.net ‘ciğim bir çok İLKleride seninle yaşadım .Zaman zaman sivri çıkışlarım oldu,birkaç kalp kırdığımın da farkındayım pişman değilim yine olsa yine aynı tepkiyi veririm ama yine de kırdığım arkadaşlarımdan özür dilemek erdemine sahip olduğumu düşünüyorum .
İnsan bazen kendini kalabalığın içinde yalnız hisseder ya,işte ben etrafımdaki kalabalıktan kaçıp geldim
buraya.

Sayende pc başında sabahladım ,senin sayende çıktı evde kavgalar ,sayende netkoliğe çıktı adım .3 yaşındaki oğlum bile önüne yemek koyduğum vakit , koşup fotoğraf makinesini getiriyor ve
- çekelim mi anne ? diyor
Anlayacağın ,yerin bende ayrı ve hiçbir site yerini dolduramaz.Burda buldum en iyi dostlarımı,arkadaşlarımı,ağabe ylerimi ,ablalarımı,kardeşlerimi ,samimiyeti,sevgiyi,sevgi dolu yüreklerin bir arada bulunduğu tek forum sitesi sensin Böyle bir sitenin üyesi olmak ve görev yapmak ayrıcalıktır bence.Bir gün ansızın ayrılırsam buradan beni unutma olur mu ?
.İyi ki varsın ,Allah sana mutlu ,bol üyeli,bol girişli günler nasip etsin
ağzımızın tadının bozulmaması dileği ile hepimize afiyet olsun

sayfayı da böyle sonlandırmak lazım değil mi?

A=Benim ismimin baş harfi
S=sivaslilar.net