Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 29.03.2008, 12:21   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 900 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart TEŞEKKÜRLER MEHMET BEY!

Sivasspor'a yaptığı katkılarla tanınan Almanya’da sevilen büyük iş adamalarımızdan Dortmund Beyaz Saray salonları sahibi Mehmet ÇAPRAZ Bey'den teşekkür!
Sivasspor'a yaptığı katkılarla tanınan Almanya’da sevilen büyük iş adamalarımızdan Dortmund Beyaz Saray salonları sahibi Mehmet ÇAPRAZ Bey başta Sivasspor'umuzun değerli Başkanı Mecnun Odyakmaz ve yönetim kuruluna,ardından Bülent Uygun ve özverisiyle Süperlige damgasını vuran kıymetli futbolcularımıza teşekkür ettiğini dile getirdi.
Mehmet Bey;
" Türkcell Süperligde her geçen yıl artan başarı grafiğiyle gözdolduran takımımız Sivasspor kendine tayin ettiği hedefi doğrultusunda azmiyle neleri başarılabileceğini herkese gösterdi.
Taktireşayan bu şevk ve akabinde gelişen başarı için başta;gerek maddi ve gerekse manevi desteği güzide kulübümüz Sivasspor'dan biran olsun esirgememiş Başkanımız değerli insan Mecnun Odyakmaz Bey'e,herplatformda Sivasspor'umuzun hakkını ve haklı başarısını layıkıyla savunan değerli yönetim kuruluna,bu imkanlarla başarımı olur? diyenleri yüz üstü bırakan Sayın Bülent Uygun'a,başarının tesadüfi olmadığını herkese gösteren PARA=BAŞARI sözünü elinin tersiyle iten değerli futbolcularımıza sonsuz şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum."
Saygılarımla
Mehmet ÇAPRAZ"

Bizde [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] ailesi olarak kendisine Sivas'a,Sivasspor'a katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz..
Eklenen Resim Ön ?zlemesi

Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla