Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 22.03.2009, 23:07   #28
YUNUSBINKANAT
Yeni Yiğido

YUNUSBINKANAT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YUNUSBINKANAT Şuan YUNUSBINKANAT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.11.2010 23:58

Tecrübe Puanı: 0 YUNUSBINKANAT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVAS / HAFİK / BAKIMLI (FERTELLİ)

Selamın aleyküm.Latif merhaba ben Ali.. Bibimin oğlu nasılsın? Selamlar herkese..Benim oğlan üye olmuş siteye..Bende onun profilini kullanıyorum..Ortaklaşa kullanıyoruz..

Alıntı:
latifdelibas Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
selamın aleyküm bende fertelliden Latif.Zabit ağanın torunu,Hamit Delibaşın oğluyum.Eskiler beni tanır gençler için kendimi tanıtayım dedimResimler için teşekkürler.
Selamın aleyküm.Latif merhaba ben Ali.. Bibimin oğlu nasılsın? Selamlar herkese..Benim oğlan üye olmuş siteye..Bende onun profilini kullanıyorum..Ortaklaşa kullanıyoruz..

Herkesin bi anısı var köyle ilgili..Bende Latif ve bizim arkadaşlarla ilgili bir aınımı kısaca yazayım...
Kerem dayının oğlu Salim ve Nazir'in,Faik abilerin evde kaldıkları dönemde orada oyun oynadığımızda hamit eniştemin evi basıp içeriye girmeye çalıştığı zaman biz de arkadan kapıyı kilitlemiştik..Eniştem de açamayınca kapıyı o da üzerimizden kilitleyip bizi içeri hapsetmişti.Daha sonra biz samanlığın camından kaçmıştık..Orada olanları çocuklarına anlatmanı isterim.Hey gidi günler hey..Ömür ne kadar kısa..

Konu YUNUSBINKANAT tarafından (22.03.2009 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
YUNUSBINKANAT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla