Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

AKP anketinden Abdüllatif Şener çıktı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.05.2011, 01:47   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart AKP anketinden Abdüllatif Şener çıktı

AKP tarafından yaptırılan anket sürpriz sonuçlar doğurdu. AKP'nin yaptığı ankette %18 oy aldığı bilinen Bağımsız Milletvekili Adayı Abdüllatif Şener, AKP'lileri hem şaşırttı
hem kızdırdı. Seçim öncesi yapılan anketlerde vahim sonuçlarla karşılaşan TP cephesi bu defa AKP'nin anketi ile sevindi. Kamuoyunda AK Parti listesinin kabul görmemesi anketlere de büyük ölçüde yansıdı.

Seçim öncesi çeşitli araştırma merkezleri tarafından yapılan anketlerde olumsuz sonuçlar alan TP eski genel başkanı Abdüllatif Şener, genel seçimlerde çok şansız görülüyor, barajın çok altında kalacağı tahmin ediliyordu. Anketler Şener’in kendi memleketi olan Sivas’ta bile karamsar bir tablo izlenmesine neden oluyordu. Seçim çalışmaları kapsamında Sivas’a gelen ve seçime kadar burada kalacağını belirten Şener’in kapı kapı gezmesi işe yaradı. Sivaslılara kendini ifade edebilmek adına her gün esnaflarla bir araya gelen Şener, halkın güvenini yeniden kazanmaya başladı. Seçmenin sandıkta da Şener’in yer alacağı düşüncesi giderek artarken AKP tarafından yaptırılan bir anket de bu fikri destekledi. Yaptırılan anketin sonuçları AKP cephesini hem şaşırtır, hem de kızdırırken Şener açısından sevindirici sonuçlar ortaya çıktı. Ankete göre Şener, %18 oy alabilecek.

Sivaspostası
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2011, 05:41   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: AKP anketinden Abdüllatif Şener çıktı

Burda çoğu arkadaşımınız ortak kanaati Şenerin milletvekili çıkmasının biraz zor olacağı yönündeydi, yanlız yukarda ki verilere göre Şener gayet rahat çıkacak gibi. Hayırlısı göreceğiz 13 Haziranda..
Alt 17.05.2011, 07:58   #3
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Sayın Şenere başarılar dilerim,Büyük ihtimal Sivastan tekrar seçilerek meclise gidecek.
Alt 17.05.2011, 08:04   #4
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Şuan mecliste Sivas ve Sivas'lıyı en iyi şekilde temsil edecek isimlerin başında geliyor, büyük olasılıklla seçilecek, şimdiden hayırlı olsun der başarılar dilerim.
Alt 17.05.2011, 08:58   #5
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 770 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sayın Abdullatif Şener'in seçileceğine ben de çok ihtimal vermiyordum, hala da işinin çok zor olduğunu düşünüyorum. Ancak her halükarda Abdüllatif Bey'in mecliste Sivas'ı en iyi temsil edecek, maddi-manevi katkısı en büyük olacak vekil adayımız olduğunu düşünüyorum.

Sivaslı hemşerilerimin her evden bir oyu Sayın Abdüllatif Şener'e vermeleri halinde kendisini mecliste göreceğimizi ve Sivasımızın sesinin daha gür çıkacağını, şehrin sorunlarına daha vakıf ve duyarlı bir kişi tarafından el atılacağını biliyorum. Kendisine başarılar diliyorum!
Alt 17.05.2011, 09:47   #6
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 18:07

Tecrübe Puanı: 496 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herhalde şenere vereceğiz kime vereceğiz tarih kenti sivasın bütün tarihi eserlerini restorasyon yaptırıyorum diye rezil eden senelerdirki bir harabeye dönderen ak parti hukumetinemi vereceğim_
6 yıldırki bir bölge hastanesi için yer bulamayan 1200 yatakla başlayıp 900 yatağa kadar düşürülen ve en son 27 nisanda ihaleye çıkması beklenen yanlız tekrar çıkan sorunlar nedeniyle 6 yıl önce şenerin bıraktığı noktaya dönen bölge hastanesi içinmi ak parti hukumetine oy vereyim_
projesi devasa bir şekilde hazırlanan sivasa yakışacak bir adliye sarayı hazırlatırken şener ,sonra proje yarı yarıya küçültülerek ilçeye yapılan bir adliye sarayı hüviyetine bürünen bir yatırım içinmi ak parti hukumetine oy vereydik_
senelerdirki sivası karadenize bağlama projesi ağızlarda sakız olmaktan öteye gitmedi sivas sanayicisinin önünü açacak proje unutulmaya terkedilirkenmi ak partiye oy vereydim_
kayseri erciyes kayak tesisleri için 50 trilyon para hibe eden bir akp hukumeti sivas yıldız dağı için 5 trilyon parayı yatırım olarak gönderdi hibe değil benim şehrimi benim insanımı ikinci sınıf bir şehir ikinci sınıf insan olarak gören bir akp hukumeti içinmi oy vereydim_
tarih kenti,kaplıcalar kenti,kış truzmi kenti ,her mevsim için bir aktivasyon düzenlemesi hiçde zor olmayan bir şehir için milletvekillerin bu şehre kazandırdıkları bir vizyon yok seninde kazandıracağım bir şey yok sayın recep tayyip erdoğan sen türkiyeyi rize,vede trabzondan ibarek görüyorsun bunun içinmi sana oy vereyim ,hindistanda tacmahali görmek için yılda 1 milon turist gidiyor ya divriği ulucamiyi görmeye kaç kişi gidiyor hani senelerdirki konuşuyorsunuz divriği yolunun kısaltılması projesi ne oldu
4 yıla yakın bir süre önce meydanda sivasın bakanı benim elim boş gelmedi size 35.000 kişilik stadyum yapacağım dedin bende dahil herkes alkışladık helal olsun dedik
sonra anladıkki senin amacın bize yatırım yapmak değilmiş tokiye istihdam sağlamakmış 130 trilyon edecek 4 eylül stadyumunun vede atatürk kapalı spor salonunun yerini tokiye ucuza kapatmakmış amacın
70.000 nufuslu rizeye 20.000 kişilik stadyum yaparken 320.000 nufuslu sivasa 25.000 kişilik stadyum yapmaya kalkıyorsun
sayın başbakanım biz aptal değiliz bize yapacağın stadyum 25.000 kişilikse 25 trilyon yapıyor yüzme havuzu,güreş eğitim merkezi,7 adet lojman,gençlik spor idari binası tamamı 45 trilyonu bulmuyor
siz hangi vicdana sığarak 130 trilyonluk değer karşılığında 45 trilyonluk yatırım yapıyorsunuz bizi aptalmı sandınız
maden sivası seviyorsunuz nasıl trabzondan denizi doldurmak için 40 trilyon harcıyorsanız birde 42.000 kişilik stadyum yapacaksınız ettimi sana 82.trilyon o zaman stadyumun yerinede bölge hastanesini yapında sivasın bakanı olduğunuzun farkına varalım bizi sevdiğinizi görelim
artık bu devletin lazlara,kürtlere hizmet edip bizi enayi yerine koymasından bıktık vede yukarda saydığım sivasın meseleleri hallolmadığı sürecede size oy yok
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 10 Kullanıcı kuzu_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2011, 10:39   #7
BOUN
Usta Yiğido

Alıntı:
kuzu_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
herhalde şenere vereceğiz kime vereceğiz tarih kenti sivasın bütün tarihi eserlerini restorasyon yaptırıyorum diye rezil eden senelerdirki bir harabeye dönderen ak parti hukumetinemi vereceğim_
6 yıldırki bir bölge hastanesi için yer bulamayan 1200 yatakla başlayıp 900 yatağa kadar düşürülen ve en son 27 nisanda ihaleye çıkması beklenen yanlız tekrar çıkan sorunlar nedeniyle 6 yıl önce şenerin bıraktığı noktaya dönen bölge hastanesi içinmi ak parti hukumetine oy vereyim_
projesi devasa bir şekilde hazırlanan sivasa yakışacak bir adliye sarayı hazırlatırken şener ,sonra proje yarı yarıya küçültülerek ilçeye yapılan bir adliye sarayı hüviyetine bürünen bir yatırım içinmi ak parti hukumetine oy vereydik_
senelerdirki sivası karadenize bağlama projesi ağızlarda sakız olmaktan öteye gitmedi sivas sanayicisinin önünü açacak proje unutulmaya terkedilirkenmi ak partiye oy vereydim_
kayseri erciyes kayak tesisleri için 50 trilyon para hibe eden bir akp hukumeti sivas yıldız dağı için 5 trilyon parayı yatırım olarak gönderdi hibe değil benim şehrimi benim insanımı ikinci sınıf bir şehir ikinci sınıf insan olarak gören bir akp hukumeti içinmi oy vereydim_
tarih kenti,kaplıcalar kenti,kış truzmi kenti ,her mevsim için bir aktivasyon düzenlemesi hiçde zor olmayan bir şehir için milletvekillerin bu şehre kazandırdıkları bir vizyon yok seninde kazandıracağım bir şey yok sayın recep tayyip erdoğan sen türkiyeyi rize,vede trabzondan ibarek görüyorsun bunun içinmi sana oy vereyim ,hindistanda tacmahali görmek için yılda 1 milon turist gidiyor ya divriği ulucamiyi görmeye kaç kişi gidiyor hani senelerdirki konuşuyorsunuz divriği yolunun kısaltılması projesi ne oldu
4 yıla yakın bir süre önce meydanda sivasın bakanı benim elim boş gelmedi size 35.000 kişilik stadyum yapacağım dedin bende dahil herkes alkışladık helal olsun dedik
sonra anladıkki senin amacın bize yatırım yapmak değilmiş tokiye istihdam sağlamakmış 130 trilyon edecek 4 eylül stadyumunun vede atatürk kapalı spor salonunun yerini tokiye ucuza kapatmakmış amacın
70.000 nufuslu rizeye 20.000 kişilik stadyum yaparken 320.000 nufuslu sivasa 25.000 kişilik stadyum yapmaya kalkıyorsun
sayın başbakanım biz aptal değiliz bize yapacağın stadyum 25.000 kişilikse 25 trilyon yapıyor yüzme havuzu,güreş eğitim merkezi,7 adet lojman,gençlik spor idari binası tamamı 45 trilyonu bulmuyor
siz hangi vicdana sığarak 130 trilyonluk değer karşılığında 45 trilyonluk yatırım yapıyorsunuz bizi aptalmı sandınız
maden sivası seviyorsunuz nasıl trabzondan denizi doldurmak için 40 trilyon harcıyorsanız birde 42.000 kişilik stadyum yapacaksınız ettimi sana 82.trilyon o zaman stadyumun yerinede bölge hastanesini yapında sivasın bakanı olduğunuzun farkına varalım bizi sevdiğinizi görelim
artık bu devletin lazlara,kürtlere hizmet edip bizi enayi yerine koymasından bıktık vede yukarda saydığım sivasın meseleleri hallolmadığı sürecede size oy yok

Üstad ağzına sağlık. Herhangi bir ideolojiye saplanıp kalamdan sadece Sivas'ı odak noktasına koyup pragmatist bir düşünce ile Ak Parti'ye bu seçimde yüklü bir ceza kesilmesi gerektiği gerçeği gün gibi aşikar.

Ama yok Sivaslı hemşerilerim gidip bir kez daha aynı yerden ısırılırlarsa bu defa artık, küçülmeyi, fakirleştirilmeyi haketmişler demektir. Bu durumda güzel bir söz var: 'Zarara rızası ile girene merhamet edilmez!'
Alt 17.05.2011, 21:34   #8
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 15:21

Tecrübe Puanı: 697 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Abdullatif Sener tum Turkiye'de "durust" bilinen siyasetcilerden.

Akp'nin ilimli, aydinlik ve temiz yuzu idi.. ama islerine gelmedi.. meclise yakisir tabi ki.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı blacksky'e Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2011, 08:03   #9
oz.can
Yeni Yiğido

oz.can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oz.can Şuan oz.can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.05.2011 08:11

Tecrübe Puanı: 0 oz.can FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğan Kitap, Doğan Medya Grubu içinde yer alan ve bugünkü adıyla 1999 yılından beri faaliyet gösteren, "özerk" bir yayınevidir.
Evlere dağıttığı kitabın yayınevi Sayın Şener'in Sivas'a değil kimlere hizmet ettiğini ve edeceğinin göstergesidir...
oz.can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2011, 08:42   #10
BOUN
Usta Yiğido

Alıntı:
oz.can Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Doğan Kitap, Doğan Medya Grubu içinde yer alan ve bugünkü adıyla 1999 yılından beri faaliyet gösteren, "özerk" bir yayınevidir.
Evlere dağıttığı kitabın yayınevi Sayın Şener'in Sivas'a değil kimlere hizmet ettiğini ve edeceğinin göstergesidir...
Gerçekten inanılmaz bir yorum yapmışsınız! Bazıları kitap düşmanlığı yapıp basılmamış kitaplardan korkarken siz işi bir derece daha ileriye götürüp yayınevini infaza kalkışmışsınız! Bravo!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)