Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.10.2009, 08:47   #1
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4507 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart SALDIRI

Son günlerde sürekli politik yazılar ekleniyordu siteye. Genelde ülkücü düsünceye ait yazılara herkes seviyeli ve hoşgörü ile yaklaşti. Türk siyasi hayatının seviyeli ismi rahmetli Bülent Ecevit ve Türkiye Cumhuriyeti´in şu an ki başbakanı sayın R. Tayyip Erdoğan´ın özgeçmişini ekledim bende.
Yazının eklenmesiyle sayın başbakana seviyesiz saldırılara geçildi. Daha sonra seviyeyi düsürüp şahsıma hakretler yağdırıldı. Daha açık söylüyeyim, aç kurtlar gibi saldırdılar dört koldan. Hoşgörü yoksunu bu kişilerden bazıları özel mesaj göndererek tehditler savurdular. Ben hiç kimsenin fikirlerine saldırmadım, hatta günlerdir kafatasçı, ırkçı yazılara bile seviyeli ve hoşgörüyle yaklaştim. İnsanlıktan ders almamış, hoşgörü yoksunlarının burada işi olduğunu düsünmüyorum.
Burası hiçbir partinin, etnik kökenin veya inancın sitesi değil. Burası sivaslıların sitesi. Kendileri dışında ki hiç bir fikre veya inanca saygisi olmayanların kendilerine de saygısı olduğuna inanmıyorum. Ben sivaslı olduğum için buradayım, burada olmayı sevenlerdenim, üç beş kendini bilmez seviyesiz ve hoşgörü yoksunun lafıyla korkup kaçacak biri de değilim. Yaşam düzeyi, eğitim seviyesi, sosyokültürel durumuna bakmadan insana insan olduğu için yaklaşmaya çalışırım. Ama aç kurtlar gibi insana saldırnalara saygım olmadığını da belirtmek isterim.

Huzuru bozmaya kimsenin hakkı yoktur. Bu kişilerin önce başka fikirlere, başka inançlara saygılı olmayı öğrenmelerini tavsiye ederim. Aç kurtlar misali saldıranlara hiç kimsenin saygısı olmaz. Benim de yok zaten.

Sandalli
Alt 06.10.2009, 09:01   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: SALDIRI

bence doğru olmayan bi yaklaşımla yaklaşmışlar size. hiç tasvip etmedim etmemde görüşler ne olursa olsun önemli olan seviyeli yazılarla tartışarak ortak noktada birleşmek yani fikirler birleşince doğrular bulunur bu düşüncemde nekadar haklıyım bunuda bilmiyorum tabi böyle birşey olduki buraya yazmışsınız altını çiziyorum doğru yapılmamış bence

bugün size yarın bize başka birgün başkasına hiçde hoş olmayan bi davranış hiç hoşuma gitmedi
Alt 06.10.2009, 09:04   #3
Klimasuyu
Usta Yiğido

Klimasuyu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Klimasuyu Şuan Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1413 Klimasuyu isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hasan abi; birisinin benle aynı düşünceye sahip olmaması bana o kişiye hakaret etme hakkı vermez..!

Herkes kimin ne olduğunu biliyor, sana yapılan hakaret bizlere yapılmıştır ! Her ne görüşü savunursa savunsun..!
Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2009, 09:06   #4
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4507 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bence doğru olmayan bi yaklaşımla yaklaşmışlar size. hiç tasvip etmedim etmemde görüşler ne olursa olsun önemli olan seviyeli yazılarla tartışarak ortak noktada birleşmek yani fikirler birleşince doğrular bulunur bu düşüncemde nekadar haklıyım bunuda bilmiyorum tabi böyle birşey olduki buraya yazmışsınız altını çiziyorum doğru yapılmamış bence

bugün size yarın bize başka birgün başkasına hiçde hoş olmayan bi davranış hiç hoşuma gitmedi
Ben ortak bir noktada buluşmak istemiyorum Salim bey, sizin fikriniz size, benim fikrim bana. Ben size saygı göstereceğim, siz de bana. Başkaça bir isteğim yok. Sözüm size degil, genel olarak söyledim.
Saygımla
Alt 06.10.2009, 09:09   #5
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlar burası bir siyasi haraketin sitesi değil, her zaman demokratik bir site olma, çok seslilik ve renklilik ilkesini benimseyip her görüşe her çizgiye eşit mesafeli olmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Önce şunu iyi bilmeliyiz, karşındakine saygı duyarsan saygı görürsün, veya diğer bir deyimle "ne ekersen onu biçersin"
Ancak şunuda değinmeden edemiyecem avatar yada imza şekli itibarıyla bazı arkadaşlarımız uyarılara rağmen hala yine tutumlarına ısrar etmekteler.
Burası bir siyasi haraketin tanıtımı reklamı propogandası yapılma sitesi değil, Sivas'la ilgili siyasi,ekonomik, Spor ve kültürel etkinlikleri tanıtmak ve paylaşmak yorumlamak.
Lütfen fikirlerimizi bir başkasına dayatmayalım, herkesin kendine göre bir zekası, mantığı var. Dünyada herkes aynı düşünceyi taşıyacak diye bir kural yok. Lütfen biraz daha bu konulara dikkat edip gerekli özeni itinayı gösterelim yorumlarımız bir başkasını rahatsız edici kırıcı olmasın bunu rica ediyoruz sizlerden.
Alt 06.10.2009, 09:12   #6
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben ortak bir noktada buluşmak istemiyorum Salim bey, sizin fikriniz size, benim fikrim bana. Ben size saygı göstereceğim, siz de bana. Başkaça bir isteğim yok. Sözüm size degil, genel olarak söyledim.
Saygımla

tabiki herkes kendi fikrinde özgürdür bu zaten olması gereken birşey farklı fikir ve görüşlerede saygı duyulmalı ama duyulmuyor nedense hep de burdan kaybediyoruz zaten ortak bi noktada buluşmak derken farklı fikirlerden işin özünü bulmak yani doğruyu bulmak bazen doğru olanı bile bulamıyoruz en çok üzüldüğüm nokta özel mesajla hakaret hiç yapmadım yapmamda buda benim özelliğim tabi

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)