Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.08.2012, 22:45   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Yeşilyurt'ta Yangın

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Koyulhisar ilçesine bağlı Yeşilyurt köyünde çıkan yangında, ev, samanlık ve kamyonet yandı, 3 büyükbaş hayvan telef oldu.Alınan bilgiye göre, Hasan Gürbüz'e ait samanlıkta başlayan yangın, bitişiğinde bulunan eve de sıçradı. Vatandaşların haber vermesi üzerine, Koyulhisar Belediyesi İtfaiyesi ve Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri olay yerine sevk edildi. Yangın, ekiplerin müdahalesiyle söndürüldü.

Yangında, evin yanı sıra, samanlık ve içinde bulunan kamyonet yandı, 3 büyükbaş hayvan telef oldu.

Bazı vatandaşların, hortum ve kovalarla yangına müdahale etmeye çalıştığı görüldü.

Evi yanan Hasan Gürbüz ve eşi Fadime Gürbüz fenalık geçirdi. Yaşlı çifte olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekipleri müdahale etti.

Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren ve İlçe Jandarma ve Garnizon Komutanı Kıdemli Üsteğmen Yücel Yılmaz da köye gelerek yangınla ilgili bilgi aldı.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)