Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
**SIVAS MERKEZDE HANGI SEMTE KALIYORSUNUZ - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslılar' ın Dayanışma Köşesi > Yurtiçindeki Sivaslılar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Yurtiçindeki Sivaslılar Yurtiçindeki Sivaslıların Tanışma ve Dayanışma Köşesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.10.2008, 14:26   #1
Engin58
Yasaklı
NO AVATAR

Engin58 Şuan Engin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.01.2010 11:34

Tecrübe Puanı: 0 Engin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISIEngin58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart **SIVAS MERKEZDE HANGI SEMTE KALIYORSUNUZ

Slm arkadaslar aklima sivas merkezde kaldigimiz semti yazabiliriz tabiiki sivasta yasayanlarimizda var veya yurt ici veya yurtdisinda yasayan sivasli vatandaslarimizda var ama mutlakaki Sivasa gelipde kaldigimiz bir semt veya sivasimizin ilcesinde kazasinda köyünde kaliyoruzdur ilk olarak ben yaziyim aslen sivasin yerli ailelerindenim yurtdisinda yasiyorum Almanya hamburgta ama izine geldigimde sivas merkezde kaleardi mahellesinde vede cavusbasinda izinimi geciriyorum
Engin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)