Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Belediye aldığı araçları tanıttı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.06.2012, 07:10   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 901 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Belediye aldığı araçları tanıttı

Sivas Belediyesi, 2009-2012 yılları arasında aldığı 135 hizmet aracı halka tanıtmak amacıyla caddelerde yürüttü.

Huzur Mahallesinde bulunan Türkistan Caddesinde yeni araçlarında getirildiği ortamda tanıtım programı düzenlendi.
Araç tanıtım programı Sivas Belediye Halk Oyunları ekibinin gösterisi ile başladı.
Daha sonra belediye personelleri ve mahalle sakinlerine seslenen Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, açık, şeffaf, dürüst ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı ile çalışacaklarının sözünü verdiklerini hatırlatarak, “Bugün bu programı yapma amacımız, Sivas Belediyesi olarak bugüne kadar neler yapıldığının görülmesi içindir. Göreve geldiğimiz 2009 yılında belediye araçlarının tamamı hurda denilecek durumdaydı. Bu işler, biz göreve gelene kadar kiralama yöntemiyle yapılıyordu. O dönemde araçlarımız eski olduğu için bakımları da zordu. İhtiyacımız olan tüm araçları satın alabilecek güçteyiz artık. Ama aracı siz aldığınızda personeli de ayarladığınızda işlerinize göre yapınızı ve işleyişi ortaya koyabiliyorsunuz” dedi.
Başkan Ürgüp, Göreve geldikleri 2009 yılından bugüne kadar başta yükleyici, greyder, kamyon, cenaze nakil aracı, itfaiye aracı, binek araç, asfalt makineleri, vidanjör, otobüs ve diğer hizmet araçları olmak üzere 135 araç aldıklarını belirterek, “Bunların toplam maliyeti Belediyemize 13 Milyon 500 Bin, Özbelsan A.Ş.'ye ise 3 Milyon 500 Bin lira olmak üzere toplamda 17 Milyon Liradır. Belediyemiz bu manada belkide Türkiye'de pek çok belediye olmayan araç parkına sahip olmuştur. Bu araçlar halkımız içindir. Halkımıza hizmet içindir. Vatandaşlarımız bilmeli ki, Sivas Belediyesi en iyi hizmeti sunabilmek için uzun vadeli planlar yapıyor, bütçesini en verimli şekilde kullanıyor. Yapılan işin Allah rızası ve millet menfaatleri için yapıldığını düşünüyorum. Arkadaşlarıma gösterdikleri üstün gayretlerden ötürü teşekkür ediyorum. Araçlarımız şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Konuşmaların ardından okunan dualar eşliğinde kurban kesildi.
Türkistan Caddesi'nden hareket eden araçlar, şehrin ana arterleri üzerinden şehri turlayarak Sivas Belediyesi Makina İkmal Tesislerine döndü.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)