Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

SİTE SESSİZ,ÜYE SİTEMKAR. - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.05.2013, 14:37   #1
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

AĞAOĞULLARI Şuan AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2017 12:02

Tecrübe Puanı: 561 AĞAOĞULLARI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart SİTE SESSİZ,ÜYE SİTEMKAR.

SİVASLILAR NET ; YURT İÇİ VE YURT DIŞI SAYISINA BAKILDIĞINDA AZIMSANMAYACAK KADAR ÜYE SAYISI OLMASINA RAĞMEN SİTEYE UĞRAMAYAN KÜS OLAN BİRÇOK ÜYEYE RASTLANACAĞINI BİLİYORUM.BEN DAHİL BU SİTEYE KONU VE YORUM YAPMAKTAN KAÇAN KİŞİLERİN SEBEBİ NEDİR ?. YÖNETİCİ KADRO BU HASSASİYETİN ÜZERİNDE DURMASI GEREKİR.

FARKLI YORUMLARA VE KONULARA TERS VE YIKICI ACI SÖZLER KULANARAK CEVAP VERMEK ÜYELERİ BU SİTEDEN UZAKLAŞTIRIYOR. KURALLAR GEREĞİ İÇERİSİNDE HER ÜYE KENDİ GÖRÜŞÜNDE HÜRDÜR. BEĞENİLİR VEYA BEĞENİLMEZ BU KİŞİNİN GÖRÜŞÜNE VE ALGISINA BAĞLIDIR. TAHAKKÜM ALTINA ALINAMAZ,TERS VE CAN ALICI SÖZCÜKLER KULLANILAMAZ, SAYGI SINIRLARI AŞILAMAZ.

HER YORUM VE KONU SAYGIYLA SEVGİYLE KARŞILANIR MUHABBETLE OKUNUR. OKUYANA DA OKUMAYANADA YORUM YAPANIN SAYGISI VARDIR. İLLA CEVAP YAZILACAK DİYE BİRŞEY DÜŞÜNÜLEMEZ . SAYGI VE SEVGİ HER KONUNUN TEMEL TAŞIDIR. BU TEMEL KERPİÇTEN YAPILIRSA YAĞMURDA BİNA ÇÖKER. O ZAMAN SİTEYE KİMSE UĞRAMAZ KÜSER.

SİTEDE KONU BAŞLIKLARINA BAKIYORUM AYNI KONULARI BİRBİRLERİNE DEVAMLI AKTARAN KİŞİLER AL VER YAPIYORLAR. BUNUN ALTINDA NE OLDUĞUNUN BİLİNMESİ GEREKİR. BİRBİRLERİMİZİN KİŞİLİKLERİ ,MAZİSİ KİM OLDUKLARIMIZI BİLEMİYORUZ . ONUN İÇİN ÇOK DİKKATLİ OLARAK GÖNÜL KIRMAYACAK KELİMELER KULLANMAK GENEL AHLAKA VE YASALARA UYMAK ZORUNDAYIZ. İÇİMİZDE ZANNEDERİM YİRMİ YAŞINDAN YETMİŞ YAŞ ARASI ÜYE VAR. SİTE YÖNETİCİLERİ BUNA ÇOK DİKKAT ETMELİLER. UYUMSUZ SÖZCÜKLÜ KONULARI YAYINA KOYMAMALARI GEREKMEKTEDİR. İŞTE BU KONULARI DÜŞÜNEN SİTE ÜYELERİ SERT VE TEPKİLİ ÜYELERİN CEVAPLARINDAN DOLAYI SİTEDEN UZAKLAŞTIK.
AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 10 Kullanıcı AĞAOĞULLARI'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)