Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.05.2010, 09:45   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 901 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Turnuva başladı

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ulaş’ta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ortaklaşa olarak “Gençlik Futbol Turnuvası” düzenlendi. Turnuvanın ilk karşılaşmasında Eğitimspor ile Emniyetspor karşı karşıya geldi.

Ulaş'ta futbol turnuvası dün start aldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen ve HerkesİÇİNfutbol İl Temsilciliği koordinesinde düzenlenen futbol turnuvasına dün start verildi.
Açılışını Ulaş Kaymakamı Can Aksoy'un yaptığı futbol turnuvasının ilk maçı Eğitimspor ile Emniyetspor arasında oynandı.
9 takımın katılımı ile yapılan turnuva 2 Haziran tarihinde sona erecek.
HİF Lisansı ile mücadele eden sporcular hakem ve gözlemciler tarafından da takip ediliyor.
Ulaş'ta yapılan futbol turnuvasında mücadele edecek takımlar ise şöyle;
Karahisar Pema
Karacalar
Ulaş Gençlik
Esenyıldız
Babacanlar
Hürriyetspor
Eğitimspor
Emniyetspor
Yeşilyurt

Sivas'ın Sesi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)