Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.07.2010, 16:57   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivaslı Milli Güreşçiler

Sivaslı milli güreşçiler Gökhan Yavaşer ve Arif Kama, Rusya'da yapılacak Büyükler Güreş Şampiyonası'na iddialı hazırlanıyor.

Rusya'nın Başkenti Moskova'da 6-12 Eylül tarihleri arasında yapılacak Büyükler Güreş Şampiyonası'na yoğun tempoda hazırlanan Yavaşer ve Kama, 24 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında Niğde Demirkazık'ta yapılacak Milli Takım kampına katılacak.

Sivas'taki hazırlıklarını tamamlayan milli güreşçiler Yavaşer ve Kama, Moskova'daki şampiyonada kilolarında dünya şampiyonu olmayı hedefliyor. Şampiyonada 84 kiloda serbest stilde mindere çıkacak olan Gökhan Yavaşer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Dünya Şampiyonası öncesinde Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün Niğde Demirkazık'taki eğitim merkezinde kampa gireceklerini söyledi.

Kampta çok iyi çalışacağını ifade eden Yavaşer, 'Geçen sene son anda finalde kaybetmiştim, bu sene inşallah bunu telafi edeceğim. Dünya şampiyonu olmayı hedefliyorum' dedi.

Serbest stilde 60 kiloda mindere çıkacak olan Arif Kama ise Niğde'deki kampın ardından turnuvalara katılacağını, bu turnuvalardaki performansına göre de Milli Takım kadrosuna dahil olup olmayacağının belirleneceğini kaydetti.

Milli Takım kadrosuna dahil olmak için var gücüyle mücadele edeceğini ifade eden Kama, 'Hedefim dünya şampiyonu olmak' diye konuştu.

(AHM-İSA-KAN) - SİVAS (Anadolu Ajansı)
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2010, 17:02   #2
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 788 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivaslı Milli Güreşçiler

güreş deyince aklıma dedem geldi şimdi.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.tanıyanınız varmı acaba.NURETTİN KARAGÖZ 130 kiloda güreşirdi.balkan 2.liği var galiba en büyük derecesi.sonraki zamanlarda tcdd çalıştı ve dedebalı mahallesi muhtarlığı yaptı.2003 de vefat etti.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)