Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bahçeli, Ülkücüler uyanık olmalıdır - Sayfa 6 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.09.2010, 13:26   #51
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bahçeli, Ülkücüler uyanık olmalıdır

Konu Türban (Başörtüsü) tarafına kaymasın lütfen...
Alt 05.09.2010, 13:44   #52
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 690 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
doğan bulut58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sayın hemşerim bende gürünlüyüm vede ülkücüyüm hemde tabanı benim ülkü hareketten nekadar aktif olduğumuda gürün ülkücüleri ve halkı çok iyi bilir ve aynanda devam ediyorum ömrüm olduğu mudedcede mhp li olarak yola devam asla sapma olmadan ama yalışı doğruyuda ayırt ederim isder solcu olsun isder sağcı parti ayırt etmemeksizin iyi olanı alkışlar kötü olanıda eleştiririm benim ülkücü olmam doğruları görmeme engel olamaz olmamalıda o yüzden ben ülkücü hareketin ta banındayım kenan evren ana yasasınına HAYIR 12 eylül anayasa değişikliğine EVET diyorum bu tamamen benim kararım beğenende olcak beğenmeyende ama kişilerin görüşüne saygım sonsuzdur benimkinede sizin saygı duymanızı isterim

SAYGILAR
Sevgili Hemşehrim,Toprağım.

Gürün'lü olmana çok sevindim. Yalnız burada bir konu biribirine çok karıştırılıyor.
Şu sözünü takdir ettim ''Yanlışı ve doğruyu ayırtederim, iyi olanı alkışlar,kötü olanı eleştiririm.''

İşte bizim burada ki derdimiz kötüyü doğruymuş gibi halkı yanıltmaya çalışan Gri propoganda karşısında halkımızı uyarmak.

Sevgili doğan,
12 Eylül anayasasına 1982 de HAYIR oyu vermek için çalışmış ve HAYIR oyu vermiş %8 lik grubun içindeyim bu nedenle geçmişimle gurur duyar ah keşke
evet demeseydim gibi pişmanlıklar yaşamayan biriyim.

Canım kardeşim,
Bilirmisin ki 12 yasalarından Ülkücü-Milliyetçü- CHP ve sol gruplar en acı olaylarıyaşamış ve bedel ödemişlerdir. onlar bu kadar düşüncesizlermiki şimdi Hayır diyorlar bir düşün.

AKP ve dayandığı kökler 12 eylülden hiç zarar görmeyen aksine yararlanan,methiyeler düzen bir siyasi geleneğin insanları onların her konuda olduğu gibi bütün dertleri HSYK ve AYM ni ele geçirmek ve tamamen dikta bir rejim kurmaktır.
Bu doğrultuda 12 Eylülün ismini istismar etmekten öte bir samimiyetleri yoktur.
Çünkü geçici 15. madde 12 eylülde zaman aşımına uğruyor yani darbecilerin yargılanması söz konusu bile değil inan buna, bunu kendileri de biliyor.
ama milleti kandırmak için sürekli istismar yapıyorlar, işte bir ispatı
bundan 4 ay kadar önce CHP ve MHP Meclise 15. maddenin zaman aşımna uğramaması ve Darbecilerin yargılanması için bir yasa teklifi verdiler. bu teklif ne oldu biliyormusun ? AKP mlilerin oyları ile reddedildi ,burada yorumu ve samimiyetlerini senin vicdanına bırakıyorum.

Ayrıca 30 sene geriye gitmeye gerek yok 27 nisan Muhtırasını veren (ve seçimlerde mağdur edebiyatı yapan) Büyükanıt'a ne yaptılar toprağım ? ben söyleyeyim
Üstün hizmet madalyası verdiler. bunu da sorgulamayı senin vicdanına bırakıyorum.

Canım kardeşim , Ülkemin geleceği, milletim için ciddi manada endişe duyuyorum, ve halkımın gözlerini açmasını bu tuzağa düşmemesini kendi ve çocuklarının geleceği için elzem görüyorum, bu bataklığa düşersek kurtulma şansımız için hep ikinci bir ATATÜRK beklemek zorunda kalırız. lütfen bu samimi
feryatlara kulak verin. Particilik hiç önemli değil Vatan önemli ülkem önemli,
Türküm, Türk milleti diyemeyen bir Başbakan'ın gelecek planlarını sorgulayın lütfen.

Ve kilit nokta Sevgili Doğan,
Çağdaş demokrasi ile yönetilen ülkelerde Yasa-Yürütme-Yargı kuvvetler ayrılığı olmzasa olmazlardandır.
Şöyleki ; Hükümet ve Meclis toplumu ilgilendiren bir yasaa çıkarır ama bu yasa
toplumun ülkenin aleyhine ise bunu denetleyecek tek kurum Yargıdır, AYM dir.

eğer AKP nin HSYK ve AYM ni ele geçirmek istemesi ve yanında diğer maddeleride Havuç-sos niyetine koyması halkı kandırmaktan öte birşey değildir.

Bak toprağım, biliyorsun Güneydoğudaki Mayınlı arazilerin temizliği ile ilgili hükümet bir yasa hazırladı temizleme karşılığı 50 yıllığına burası İsraillilere verilecekti Bu 50 yıl içinde israil ister petrol çıkarır, ister el altından desteklediği PKK ya yeni Hakurk,avaşini Zap gibi kullanmasını sağlar istediği gibi kullanacaktı tam 50 yıl sonra çıkarabilirsen çıkar.
Şimdi : Eğer Yasama ve Yürütmeyi denetleyecek bir mekanizma olmasaydı bu yasa yürürlükte idi işte AKP nin bam telide burada kimse bizi durduramasın,denetlemesin benim atadığım hakimler doğal olarak benim yasalarıma evet desinler .

Sevgili doğan Yüksek yargı işte bunun için var her ülkeyi ayakta tutan, diktatörlükleri engelleyen tek kurum kardeşim. AKP nin bütün derdi bu. Tabii
dokunulmazlıkları kaldırmamalarının sebebi olan yüz kızartıcı suçlar dahil birçok ihaleye fesat karıştırmak, Deniz Feneri gibi organizasyonlarla milletin Dini duygularını istismar edip, Zekat hırsızlığı vs konularda çoğu yüce divan yolunda işte AYM ni ele geçirir hakimleri biz atarsak buradanda yırtarız projesidir bu referandum. Onun için onların suçuna destek olmayalım, ortak olmayalım
Sevgili doğan.

düşün, İşçilerle ilgili, köylülerle ilgili veya çalışma hayatı ile ilgili bir yasa çıktı
Kaldı ki bunun içinde (forumdaki diğer yazılarımıda takip edersen görürsün) emeklilerimizi ve çocuklarını çok zor şartlar bekliyor.

İlerde çıkabilecek diğer olumsuz yasalara vatandaş, işçi örgütleri nasıl itiraz edecek haklarını arayacak ? Yargıtay, Danıştay ve Anayasa Mahkemesine giderek değilmi ?
Peki hükümetin kendi çıkardığı bu yasalara kendi atadığı hakimler dur diyebilirmi ? bunu da senin yorumuna ve vicdanına bırakıyorum, Gürün'lü kardeşim.

Onun için Çağdaş ülkelerde her yarde Yargı bağımsızdır ve bağımsız olmalıdır , Hükümetin sultası altına girerse orada adalet beklenmez ve orası Demokrasi ile yönetilen bir ülke olmaz.

Güzel Gürün'ümüzün okur yazar oranı ,daima yüksek olmuştur ,gürün ü bilen tanıyan herkes bu gerçeği bilir. Bu şu demektir Okur yazar oranının yüksek olduğu yerde düşünen insan vardır, yorumlayan ve gerçeği arayan insan vardır. Ben buna güveniyorum.HAYIR da her zaman HAYIR var diyorum.

ayrıca Özel : Hangi köyündesin gürün'ümün Sevgili doğan.

Sevgi ve saygılarımla

Alıntı:
doğan bulut58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sayın hemşerim bende gürünlüyüm vede ülkücüyüm hemde tabanı benim ülkü hareketten nekadar aktif olduğumuda gürün ülkücüleri ve halkı çok iyi bilir ve aynanda devam ediyorum ömrüm olduğu mudedcede mhp li olarak yola devam asla sapma olmadan ama yalışı doğruyuda ayırt ederim isder solcu olsun isder sağcı parti ayırt etmemeksizin iyi olanı alkışlar kötü olanıda eleştiririm benim ülkücü olmam doğruları görmeme engel olamaz olmamalıda o yüzden ben ülkücü hareketin ta banındayım kenan evren ana yasasınına HAYIR 12 eylül anayasa değişikliğine EVET diyorum bu tamamen benim kararım beğenende olcak beğenmeyende ama kişilerin görüşüne saygım sonsuzdur benimkinede sizin saygı duymanızı isterim

SAYGILAR
Sevgili Doğan,

yazmayı unuttum MHP Gürün ilçe başkanı Sn. Hamit MOĞULKOÇ hem asker arkadaşım hemde samimi bir dostum olur. Milliyetçiliğini ve Ülkücülüğünü başkalarının istismar etmesine,kullanmasına izin verme Parti ve Ülkücü disiplininden kopma. Yarın üzüleceğin ,pişman olacağın bir geçmişin olmasın.
Daha düne kadar Ülkücülere olmadık hakaretler eden AKP şimdi 12 eylül istismarı ile ülkücü sever oldular bunu bir sorgula,
Sevgilerimle,

Konu 35gürün58 tarafından (05.09.2010 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 35gürün58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 13:55   #53
doğan bulut58
Usta Yiğido

doğan bulut58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doğan bulut58 Şuan doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2015 00:32

Tecrübe Puanı: 1274 doğan bulut58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sevgili Hemşehrim,Toprağım.

Gürün'lü olmana çok sevindim. Yalnız burada bir konu biribirine çok karıştırılıyor.
Şu sözünü takdir ettim ''Yanlışı ve doğruyu ayırtederim, iyi olanı alkışlar,kötü olanı eleştiririm.''

İşte bizim burada ki derdimiz kötüyü doğruymuş gibi halkı yanıltmaya çalışan Gri propoganda karşısında halkımızı uyarmak.

Sevgili doğan,
12 Eylül anayasasına 1982 de HAYIR oyu vermek için çalışmış ve HAYIR oyu vermiş %8 lik grubun içindeyim bu nedenle geçmişimle gurur duyar ah keşke
evet demeseydim gibi pişmanlıklar yaşamayan biriyim.

Canım kardeşim,
Bilirmisin ki 12 yasalarından Ülkücü-Milliyetçü- CHP ve sol gruplar en acı olaylarıyaşamış ve bedel ödemişlerdir. onlar bu kadar düşüncesizlermiki şimdi Hayır diyorlar bir düşün.

AKP ve dayandığı kökler 12 eylülden hiç zarar görmeyen aksine yararlanan,methiyeler düzen bir siyasi geleneğin insanları onların her konuda olduğu gibi bütün dertleri HSYK ve AYM ni ele geçirmek ve tamamen dikta bir rejim kurmaktır.
Bu doğrultuda 12 Eylülün ismini istismar etmekten öte bir samimiyetleri yoktur.
Çünkü geçici 15. madde 12 eylülde zaman aşımına uğruyor yani darbecilerin yargılanması söz konusu bile değil inan buna, bunu kendileri de biliyor.
ama milleti kandırmak için sürekli istismar yapıyorlar, işte bir ispatı
bundan 4 ay kadar önce CHP ve MHP Meclise 15. maddenin zaman aşımna uğramaması ve Darbecilerin yargılanması için bir yasa teklifi verdiler. bu teklif ne oldu biliyormusun ? AKP mlilerin oyları ile reddedildi ,burada yorumu ve samimiyetlerini senin vicdanına bırakıyorum.

Ayrıca 30 sene geriye gitmeye gerek yok 27 nisan Muhtırasını veren (ve seçimlerde mağdur edebiyatı yapan) Büyükanıt'a ne yaptılar toprağım ? ben söyleyeyim
Üstün hizmet madalyası verdiler. bunu da sorgulamayı senin vicdanına bırakıyorum.

Canım kardeşim , Ülkemin geleceği, milletim için ciddi manada endişe duyuyorum, ve halkımın gözlerini açmasını bu tuzağa düşmemesini kendi ve çocuklarının geleceği için elzem görüyorum, bu bataklığa düşersek kurtulma şansımız için hep ikinci bir ATATÜRK beklemek zorunda kalırız. lütfen bu samimi
feryatlara kulak verin. Particilik hiç önemli değil Vatan önemli ülkem önemli,
Türküm, Türk milleti diyemeyen bir Başbakan'ın gelecek planlarını sorgulayın lütfen.

Ve kilit nokta Sevgili Doğan,
Çağdaş demokrasi ile yönetilen ülkelerde Yasa-Yürütme-Yargı kuvvetler ayrılığı olmzasa olmazlardandır.
Şöyleki ; Hükümet ve Meclis toplumu ilgilendiren bir yasaa çıkarır ama bu yasa
toplumun ülkenin aleyhine ise bunu denetleyecek tek kurum Yargıdır, AYM dir.

eğer AKP nin HSYK ve AYM ni ele geçirmek istemesi ve yanında diğer maddeleride Havuç-sos niyetine koyması halkı kandırmaktan öte birşey değildir.

Bak toprağım, biliyorsun Güneydoğudaki Mayınlı arazilerin temizliği ile ilgili hükümet bir yasa hazırladı temizleme karşılığı 50 yıllığına burası İsraillilere verilecekti Bu 50 yıl içinde israil ister petrol çıkarır, ister el altından desteklediği PKK ya yeni Hakurk,avaşini Zap gibi kullanmasını sağlar istediği gibi kullanacaktı tam 50 yıl sonra çıkarabilirsen çıkar.
Şimdi : Eğer Yasama ve Yürütmeyi denetleyecek bir mekanizma olmasaydı bu yasa yürürlükte idi işte AKP nin bam telide burada kimse bizi durduramasın,denetlemesin benim atadığım hakimler doğal olarak benim yasalarıma evet desinler .

Sevgili doğan Yüksek yargı işte bunun için var her ülkeyi ayakta tutan, diktatörlükleri engelleyen tek kurum kardeşim. AKP nin bütün derdi bu. Tabii
dokunulmazlıkları kaldırmamalarının sebebi olan yüz kızartıcı suçlar dahil birçok ihaleye fesat karıştırmak, Deniz Feneri gibi organizasyonlarla milletin Dini duygularını istismar edip, Zekat hırsızlığı vs konularda çoğu yüce divan yolunda işte AYM ni ele geçirir hakimleri biz atarsak buradanda yırtarız projesidir bu referandum. Onun için onların suçuna destek olmayalım, ortak olmayalım
Sevgili doğan.

düşün, İşçilerle ilgili, köylülerle ilgili veya çalışma hayatı ile ilgili bir yasa çıktı
Kaldı ki bunun içinde (forumdaki diğer yazılarımıda takip edersen görürsün) emeklilerimizi ve çocuklarını çok zor şartlar bekliyor.

İlerde çıkabilecek diğer olumsuz yasalara vatandaş, işçi örgütleri nasıl itiraz edecek haklarını arayacak ? Yargıtay, Danıştay ve Anayasa Mahkemesine giderek değilmi ?
Peki hükümetin kendi çıkardığı bu yasalara kendi atadığı hakimler dur diyebilirmi ? bunu da senin yorumuna ve vicdanına bırakıyorum, Gürün'lü kardeşim.

Onun için Çağdaş ülkelerde her yarde Yargı bağımsızdır ve bağımsız olmalıdır , Hükümetin sultası altına girerse orada adalet beklenmez ve orası Demokrasi ile yönetilen bir ülke olmaz.

Güzel Gürün'ümüzün okur yazar oranı ,daima yüksek olmuştur ,gürün ü bilen tanıyan herkes bu gerçeği bilir. Bu şu demektir Okur yazar oranının yüksek olduğu yerde düşünen insan vardır, yorumlayan ve gerçeği arayan insan vardır. Ben buna güveniyorum.HAYIR da her zaman HAYIR var diyorum.

ayrıca Özel : Hangi köyündesin gürün'ümün Sevgili doğan.

Sevgi ve saygılarımla

Sevgili Doğan,

yazmayı unuttum MHP Gürün ilçe başkanı Sn. Hamit MOĞULKOÇ hem asker arkadaşım hemde samimi bir dostum olur. Milliyetçiliğini ve Ülkücülüğünü başkalarının istismar etmesine,kullanmasına izin verme Parti ve Ülkücü disiplininden kopma. Yarın üzüleceğin ,pişman olacağın bir geçmişin olmasın.
Daha düne kadar Ülkücülere olmadık hakaretler eden AKP şimdi 12 eylül istismarı ile ülkücü sever oldular bunu bir sorgula,
Sevgilerimle,

yok üzülmem inşallah be sizin görüşünüze sonsuz saygı duyarım benimde nekadar ülkücü olduğumu mükemmel insan HAMİT MOĞULKOÇ hocama sora bilirsin saolsun çok caba sarf etti dağılmak üzere olan ülkü ocağımızı toparldı çok şükür SAYGILAR
doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar doğan bulut58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 14:45   #54
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 949 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

78'li ülkücüler "Hayır" diyor

Denizli'de 78 Kuşağı Ülkücüler Platformu, 12 Eylül'de yapılacak Anayasa değişikliği referandumunda ‘Hayır’ oyu kullanacaklarını açıkladı.

Platform Sözcüsü Nevzat Yardım, Denizlili ülkücüler olarak AKP'nin anayasasına hayır diyeceklerini söyledi.

Basın Merkezi'nde düzenlenen toplantıya 78 Kuşağı Ülkücüler Platformu üyesi yaklaşık 30 kişi katıldı. Platform Sözcüsü Nevzat Yardım, 1980 öncesinin ateşle imtihanını yaşadıklarını belirterek, “Biz idam edilen arkadaşlarımıza ağlamadık. Onlarla gurur duyduk. Onların mücadelesinde vatanın kıymetini daha iyi anladık. Referandum günü yaklaştıkça AKP ve yandaşları anladılar ki, Türk halkı uyanıyor. Bir daha aldanmayacak” dedi.

Yardım, “Kürsülere çıkarak sahte gözyaşı döküp, ülkücülerin üzerinden siyaset yapıyorlar. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu tutumunu Denizli mitinginde de yaptı. Biz ülkücüler AKP'nin üst yöneticilerine diyoruz ki; bırakın ağlamayı, sızlamayı siz kendi 12 Eylül'ünüzü anlatın. O vakitlerde neredeydiniz? Ülkücü katilini utanmadan milletvekili olarak kanatlarınız altında Meclis'e soktunuz. AKP'nin yıkım projesi olan anayasa paketine hayır diyeceğiz”

gazete5.com
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 05.09.2010, 16:00   #55
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Dilsad Hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dilsad Hatun Şuan Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2010 20:09

Tecrübe Puanı: 1068 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok

Kopyalayip yapistirmaktan bikmadiniz mi su yazilari inanin ulkucu forumlarda bilebu kadar cok paylasilmiyor..... gittikce komik hale dusuyorsunuz zaten 12 eylul gelsede artik yormask sizi
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 16:06   #56
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 949 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Dilsad Hatun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kopyalayip yapistirmaktan bikmadiniz mi su yazilari inanin ulkucu forumlarda bilebu kadar cok paylasilmiyor..... gittikce komik hale dusuyorsunuz zaten 12 eylul gelsede artik yormask sizi
Kopyada olsa ne emeklerle yazılmış, ne zahmetlerle o sözcükler düşünce dağarcığından süzülmüş çıkmış,
Siz yinede okuyun çünkü okumanın cilte iyi geldiği bilim adamlarınca iddia edilmektedir.

Okumak her zaman okumamaktan daha iyi dir.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 05.09.2010, 16:21   #57
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1068 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kopyada olsa ne emeklerle yazılmış, ne zahmetlerle o sözcükler düşünce dağarcığından süzülmüş çıkmış,
Siz yinede okuyun çünkü okumanın cilte iyi geldiği bilim adamlarınca iddia edilmektedir.

Okumak her zaman okumamaktan daha iyi dir.
Okumama gerek yok cunku Ulkucu Harekatin icindeyim ve bu yazilarin hic birietki yapmiyor nedense. .. Ben emekten ziyade karalama goruyorum birazda cekilen iskencelerden bahsedilse veya sokakta kursuna dizilen genclerden malum darbe nicin yapilmis ogrenelim dimi?
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 16:23   #58
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3311 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ELEŞTİRİLER VE YORUMLAR İYİCE ÇIĞIRINDAN ÇIKIP HAKARETE DÖNÜŞTÜ
İSLAMİYETLE RESMEN ALAY EDİLİP BACILARIMIZ RAHİBEYE BAŞIMIZDAKİ NAMAZ
TAKKESİ BAŞKA BİR ŞEYE BENZETİLİYOR MUBAREK GÜNÜ AĞZIMIN ORUCU İLE
AĞZIMI BOZAMIYORUM İSTERSENİZ DAHA FAZLA ZORLAMAYIN LÜTVEN ŞU KONU KAPANSIN HEPİNİZDEN İSTİRHAM EDİYORUM HERKESİN İNANCI KENDİNE MÜBAREK OLSUN
ÇOK OKUMAYLA CİLT GÜZELLEŞSE ? KILIÇTAR OĞLUNUN KOLTUĞUNDAN KIRMIZI DOSYA HİÇ DÜŞMÜYOR EN ÇOK OKUYAN ADAM AMA SURATI KÖMÜR GİBİ ?
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 16:28   #59
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Alıntı:
OSMAN ECE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ELEŞTİRİLER VE YORUMLAR İYİCE ÇIĞIRINDAN ÇIKIP HAKARETE DÖNÜŞTÜ
İSLAMİYETLE RESMEN ALAY EDİLİP BACILARIMIZ RAHİBEYE BAŞIMIZDAKİ NAMAZ
TAKKESİ BAŞKA BİR ŞEYE BENZETİLİYOR MUBAREK GÜNÜ AĞZIMIN ORUCU İLE
AĞZIMI BOZAMIYORUM İSTERSENİZ DAHA FAZLA ZORLAMAYIN LÜTVEN ŞU KONU KAPANSIN HEPİNİZDEN İSTİRHAM EDİYORUM HERKESİN İNANCI KENDİNE MÜBAREK OLSUN
ÇOK OKUMAYLA CİLT GÜZELLEŞSE ? KILIÇTAR OĞLUNUN KOLTUĞUNDAN KIRMIZI DOSYA HİÇ DÜŞMÜYOR EN ÇOK OKUYAN ADAM AMA SURATI KÖMÜR GİBİ ?
Sabir abim sabir, cevap yoksa boyle olur. Aydinlik boyle olsa gerek
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2010, 16:30   #60
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sivasa gelip gitmiştir ve konu kapanmıştır. Referandum ile ilgili düşüncelerinizi ilgili konulara yazabilirsiniz.
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)