Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.02.2011, 07:50   #31
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4507 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

sandalli 4.335
sivaburs 1.859
Arif Coşkun 1.585
OSMAN ECE 1.025
kronik 935

Sitemizin ozanları sayfasına en çok yazanların listesini sizin söylediklerinizi desteklemek adına paylaşma gereği duydum. Asıl dikkatimi çeken sadece bir konuda bu kadar çok mesaj yazan insanlar son dönemde haftada hatta ayda bir mesaj bile yazmamışlar. Ben sitenin bilinçli olarak bu hale getirildiğini düşünüyorum. İnternet gazetelerinden kopyalanan haberlerin yayınlandığı, birbiriyle alakasız konuların birleştirildiği bir site olmak için yapılan çalışmaları şahsen biliyorum.
Ben yönetim kadrosunun da yeterli olmadığı kanaatindeyim. Siteye ayda yılda bir uğrayan, donanımsız, dilimizi iyi kullanamayan yöneticilerin varlığından da rahatsız olmuyor değilim. İşinin ehli olmayan, dar görüşlü yönetim kadrosunun siteyi ileriye taşıyacak ne gücü ne de misyonu var. Asıl düşünülmesi gereken konu bu. Siteyi eski canlılığına kavuşturacak kişiler küstürüldü, bunu yapanlar da yöneticiler ve bu bilinçli olarak yapıldı.
Alt 03.02.2011, 09:48   #32
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1019 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

buraya yorum yapmıyorum
yorumum yorumsuz olarak kalacak
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 10:14   #33
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

üylerin küsme konusunda fazla birsey demiyecegim
cünkü herkes kendi kabahatini cok iyi biliyor,
eskiyi karistirip gündeme getirmek istemiyorum, cogunun ne icin gittigi gayet iyi biliniyor,
bazi konularda moderatör suclu olsada yinede her seferinde sadece moderatörlerde suc bulmayin

mod arkadasin imzasinda bir söz var cok yerinde
Alıntı:
Üyeye Bela Gelmez Mod. Kızmadıkça, Mod. Sinirlenmez Üye Azmadıkça...

gelelim asil konuya, siz sitedeki yöneticilerin buraya yazmadikca umursamadigini saniyorsunuz ama hicte öyle degil
biz günlerdir, aylardir sitenin canlanmasi icin neler yapabiliriz diye düsünmekteyiz
sunuda unutmayin ki bizler gönüllü yöneticileriz, herkesin site yanisira bir hayati var, sorumluluklari var bu yüzden her zaman sitede olmayabiliriz

haberlerin baska sitelerden alinip eklenmesi neden rahatsiz ediyor anlamiyorum
profesyonel bir forum sitesi degiliz ki özel editörlerimiz olsun, Sivas`da sadece haber pesinde olup hemen yazip eklesin, ben olsam yaparim diyen varsa sözümü geri alirim, yoksa bu konuda gercekten anlayis göstermeniz lazim

belkide icinizden buda kim oluyor aylardir mesaj yazmamis, sitede fazla görünmüyor bile diyenlerde vardir
ben ilklerdenim, site kurulusunda, cogu konularin var olusunda emegim cok oldu
ve onca emegim varken bu sitenin böyle halleri düsmesine en cok üzülenlerdenim ama Sivas sitemizin sadece eglence magazin oyun sitesine dönüsmesinede göz göre göre izin veremezdim
eglence olmali tabi ama hersey dozuna göre, sitemizin seviyesi düsmemeliydi
bu yüzden bazi üyelerin küsmesinede neden olmus olabilirim
benim icin her zaman önemli olan seviye ve savgidir

artik herkes düsünüp tartmali biz modlar ve üyeler bu sitede beraberiz
her iki tarafin hatalarida oldu ve önümüze bakip daha iyi yapmak icin birlik olmamiz lazim, sonucta hepimiz Sivas icin memleket icin buradayiz

son olarak sunu demek istiyorum
susmakla yürümüyor bu isler, konusup tartisip cözüm bulmamiz gerek

not: sandalli abi yazi hatalarim icin özür diliyorum, elimden geldigi kadar hata yapmamaya calistim

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 10:36   #34
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1480 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sandalli 4.335
sivaburs 1.859
Arif Coşkun 1.585
OSMAN ECE 1.025
kronik 935

Sitemizin ozanları sayfasına en çok yazanların listesini sizin söylediklerinizi desteklemek adına paylaşma gereği duydum. Asıl dikkatimi çeken sadece bir konuda bu kadar çok mesaj yazan insanlar son dönemde haftada hatta ayda bir mesaj bile yazmamışlar. Ben sitenin bilinçli olarak bu hale getirildiğini düşünüyorum. İnternet gazetelerinden kopyalanan haberlerin yayınlandığı, birbiriyle alakasız konuların birleştirildiği bir site olmak için yapılan çalışmaları şahsen biliyorum.
Ben yönetim kadrosunun da yeterli olmadığı kanaatindeyim. Siteye ayda yılda bir uğrayan, donanımsız, dilimizi iyi kullanamayan yöneticilerin varlığından da rahatsız olmuyor değilim. İşinin ehli olmayan, dar görüşlü yönetim kadrosunun siteyi ileriye taşıyacak ne gücü ne de misyonu var. Asıl düşünülmesi gereken konu bu. Siteyi eski canlılığına kavuşturacak kişiler küstürüldü, bunu yapanlar da yöneticiler ve bu bilinçli olarak yapıldı.
sayın sandallı sayın sivaburs sayın diyari ve diğer saygı değer ozanlarımız gün küsme darılma günü değil gün bu siteyi yaptırım gücüne sahip olacak bir site haline getirip yaklaşan seçimler arafesinde sivas için bir şeyler yapabilmek bunun içinde el birliği ile kenetlenmek gerek. site içi tartışmaları hiç olmazsa seçimlerin sonuna dek erteleyerek ortak hareket etmek diye düşünüyorum selamlar herkese
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 11:56   #35
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlar herşeyden önce bizleri burada bir araya getiren, bir arada toplayan ortak bir noktamız var. Nedir bu? Elbetteki Sivas'lı olmamız aynı memleketi aynı toprakları temsil etmekteyiz..

Ben başta sivasspor.com'u tesadüf sonucu bulmuştum. Orada uzun bir süre kaldıktan sonra sivaslilar nete geçtim. Ve öyle bir ortamımız oluşmuştuki adeta büyük bir aile gibiydik. Birbirimizi bir gün görmesek arar sorar acaba birşeymi oldu diye düşünürdük. Sadece bu sanal ortamda değil gerçekte de çeşitli etkinlikler yaparak tanışma kaynaşma birlikte haraket etmek için çabalarımız hep devam etmişti.
Şimdi üzülerek belirteyimki o günler uzaklarda kaldı, belki yaşam koşulları hayat mücadelesi böyle bir zorunluluk getirmiş olabilir.

Burada elbetteki eleştiri olacak, eleştiri olmadan zaten doğrular bulunamaz. Her zaman söylerim bir söz var "Herkes aynı şeyi düşünüyorsa orada kimse birşey düşünmüyor demektir" diye. Eleştiriye elbetteki açık olmalıyız. Yönetici olsun üyeler olsun hatalarımız vardır, olacaktır da. Çünkü hatasız kul olmaz, ancak hataları anlayıp bir daha yapmamak ta yine bizlere düşüyor.

Bizlerde elbetteki bu durumun farkındayız, neden böyle oldu neden böyle oluyor gibi kendi aramızda çözüm, çareler arıyor neler yapabilirizin tartışamsını yapıyoruz.
Bu durgunluğu tek bir nedene bağlayamayız, bunun pek çok nedenleri mutlaka var, şimdi buraya neler yapabiliriz, canlılığı tekrar geri kazanabilirizin hesaplarını, görüşlerini, önerilerini yazarsak daha olumlu bir şey yapmış oluruz. Burada birilerini karalamak, kötülemek bir çözüm olacağını sanmıyorum.

Birlik olmadan dirlik olmaz, önce birbirimize daha hoşgörülü, daha anlayışlı, saha saygılı, daha düzeyli yaklaşırsak bence aşılmayacak bir sorun problem olmaz, öncelikle bu hususa dikkat etmeliyiz. Bu sağlandığı taktirde göreceksinizki olumlu gelişmeler olacaktır.

Herkese selam ve saygılar.
Alt 03.02.2011, 12:38   #36
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Canlılıktan kasıt bolca oyun olması,bolca sohbet olması ise ben bu canlılık taraftarı değilim..Sohbet yok diye siteye küsenlerse kendini sorgulasın bence..
Modlar şunu yapsın,modlar bunu yapsın..Yöneticilerin asıl mesleği bu siteyi yönetmek değil hepsinin başka işleri var.Burası gönüllü yöneticiler ile yürütülmeye çalışılıyor.
O kadar organize yapmaya çalıştık,günlerce duyurusunu yaptık sitemizden bu organizelere katılan üye sayısı 3'ten fazla değil..Sohbet konusuyla,oyun konularıyla gelecek canlılık kime ne katacak bilmiyorum!
Alt 03.02.2011, 12:50   #37
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 737 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Canlılıktan kasıt bolca oyun olması,bolca sohbet olması ise ben bu canlılık taraftarı değilim..Sohbet yok diye siteye küsenlerse kendini sorgulasın bence..
Modlar şunu yapsın,modlar bunu yapsın..Yöneticilerin asıl mesleği bu siteyi yönetmek değil hepsinin başka işleri var.Burası gönüllü yöneticiler ile yürütülmeye çalışılıyor.
O kadar organize yapmaya çalıştık,günlerce duyurusunu yaptık sitemizden bu organizelere katılan üye sayısı 3'ten fazla değil..Sohbet konusuyla,oyun konularıyla gelecek canlılık kime ne katacak bilmiyorum!
Her Şeyin Dozu olacak LaEdri Sohbette olacak Oyunda Kültürde bu yüzden siteyi öldürmedinizmi Yeni üye gelmiyor
Alt 03.02.2011, 13:02   #38
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Her Şeyin Dozu olacak LaEdri Sohbette olacak Oyunda Kültürde bu yüzden siteyi öldürmedinizmi Yeni üye gelmiyor
Tadında yapılan sohbetten,tadında bırakılan oyunlardan kimse rahatsız değil..
Alttakinin hangi marka kot giydiğini tahmin etmek,üstekinin kaç tane beyaz saçı olduğunu merak etmek sitemize canlılık katmasın.Bunun için özel açılmış bir dünya forum var!
Alt 03.02.2011, 13:32   #39
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 22:10

Tecrübe Puanı: 1613 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
SivasLady Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
üylerin küsme konusunda fazla birsey demiyecegim
cünkü herkes kendi kabahatini cok iyi biliyor,
eskiyi karistirip gündeme getirmek istemiyorum, cogunun ne icin gittigi gayet iyi biliniyor,
bazi konularda moderatör suclu olsada yinede her seferinde sadece moderatörlerde suc bulmayin

mod arkadasin imzasinda bir söz var cok yerinde

gelelim asil konuya, siz sitedeki yöneticilerin buraya yazmadikca umursamadigini saniyorsunuz ama hicte öyle degil
biz günlerdir, aylardir sitenin canlanmasi icin neler yapabiliriz diye düsünmekteyiz
sunuda unutmayin ki bizler gönüllü yöneticileriz, herkesin site yanisira bir hayati var, sorumluluklari var bu yüzden her zaman sitede olmayabiliriz

haberlerin baska sitelerden alinip eklenmesi neden rahatsiz ediyor anlamiyorum
profesyonel bir forum sitesi degiliz ki özel editörlerimiz olsun, Sivas`da sadece haber pesinde olup hemen yazip eklesin, ben olsam yaparim diyen varsa sözümü geri alirim, yoksa bu konuda gercekten anlayis göstermeniz lazim

belkide icinizden buda kim oluyor aylardir mesaj yazmamis, sitede fazla görünmüyor bile diyenlerde vardir belki
ben ilklerdenim, site kurulusunda, cogu konularin var olusunda emegim cok oldu
ve onca emegim varken bu sitenin böyle halleri düsmesine en cok üzülenlerdenim ama Sivas sitemizin sadece eglence magazin oyun sitesine dönüsmesinede göz göre göre izin veremezdim
eglence olmali tabi ama hersey dozuna göre, sitemizin seviyesi düsmemeliydi
bu yüzden bazi üyelerin küsmesinede neden olmus olabilirim
benim icin her zaman önemli olan seviye ve savgidir

artik herkes düsünüp tartmali biz modlar ve üyeler bu sitede beraberiz
her iki tarafin hatalarida oldu ve önümüze bakip daha iyi yapmak icin birlik olmamiz lazim, sonucta hepimiz Sivas icin memleket icin buradayiz

son olarak sunu demek istiyorum
susmakla yürümüyor bu isler, konusup tartisip cözüm bulmamiz gerek

not: sandalli abi yazi hatalarim icin özür diliyorum, elimden geldigi kadar hata yapmamaya calistim

Yazacaklarım şahsım adına ve sadece ozanlar sayfasıyla alakalıdır.

Düşünceler eyleme dökülmediği müddetçe kimse düşüncesinden dolayı yargılanamaz. İnsanların bu siteye ne için girdiği, nasıl biri olduğu, özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. Ne ilgilendirir biliyor musunuz? Buraya, bu siteye yazdıkları.

Siteye ilk girdiğimde ilk tanıştığım insanlardan biriydiniz. Gayet olgun, ağırbaşlı tavrınız size hep saygı duymama neden olmuştur. Ama üzülerek söylüyorum ki bu yazıdaki üslubunuz beni epey hırpaladı.

Ozanlar sayfası size ait, siz açtınız. Aynı zamanda yöneticisiniz. Bırakın diğer bölümleri, bu sayfada ortaya çıkan olumsuzluklara yönelik hangi tarihte hangi mesajı yayınladınız, insanları ne zaman birliğe çağırdınız? Bu mesajınızda bile ozanlar sayfasıyla alakalı tek bir cümle kullanmadınız.

Yöneticinin elbette bazı yetkileri vardır. Ancak iyi bir yönetici bu yetkisini “Bakın ben yetkiliyim, kızarım haaaa” , “eski defterleri bir dökersem ortaya…..” şeklinde değil, “arkadaşlar, şunları yazarsanız silmek zorunda kalabilirim, lütfen kurallara uyalım” veya “ bizlere birbirinden değerli dörtlükleri kazandırdıkları için ozanlara minnettarız” şeklinde kullanmalıdır. Buradaki insanların çoğu belirli olgunluğa ve kariyere sahip insanlardır.

Benim bu masajı yazmamdaki asıl amaç aşağıdaki sözün kullanılmasından duyduğum rahatsızlıktır, yoksa diğer tarafını anlayışla karşılayıp geçebilirim.

Örnek verdiğiniz ve düstur edindiğinizi gördüğüm “Üyeye Bela Gelmez Mod. Kızmadıkça, Mod. Sinirlenmez Üye Azmadıkça...” sözünün orjinalini yazayım size;

“Kula bela gelmez Hakk yazmayınca, Hakk bela yazmaz kul azmayınca”

Siz aksini söylesenizde bu laftan çıkan sonuç, yöneticiler kendini Allah kadar yetkili, üyeleri ise kul kadar aciz görüyorlar . Bu lafın kullanılması ve de örnek alınması ne kadar talihsizliktir .

Bir de sanki derdimizin oyun oynama, sohbet etme vb. konularla alakalı olduğunun ön plana çıkarılmasını esefle kınıyorum.

Galiba bizler sizleri asla anlayamayacağız, sizlerin bizleri anlayamayacağınız gibi.

Saygılarımla.
Alt 03.02.2011, 14:01   #40
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 737 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tadında yapılan sohbetten,tadında bırakılan oyunlardan kimse rahatsız değil..
Alttakinin hangi marka kot giydiğini tahmin etmek,üstekinin kaç tane beyaz saçı olduğunu merak etmek sitemize canlılık katmasın.Bunun için özel açılmış bir dünya forum var!
Oyun derken Kelime Yarışması Olaiblir veya yarışma olabilir Kültür arttırıcı oyunlar olabilir yoksa gereksiz oyunlara bende karşıyım.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)