Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 11 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2011, 13:12   #101
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5446 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Alıntı:
[ahenk]Özür mesajlarımı değil,yorumlarımı yayınlayacak salim 58.ben mesajımda salim 58 hakaret ettiğimi saklamıyorum ki.Ben mahkemede dedim hakimin önünde dedinmi bu adama ******** diye sordu,dedim efendim dedim.yedim cezayı hiçççççççççççççççççççççççççç umrumda değil.dedim abi hakaret ettim.ama niye ettim.ben nedenine bakarım bir işin sonucuna değil !..yorumlarımı yayınlaycak salim 58,sizde sayın üyeler o yorumlarda siteden atılmaya neden var ise varmış diceksiniz.yoksa hakkımı bana teslim edeceksiniz.12 yorumum varmış,yayınlansın..salime ettiğim mesajda (hakaret)onuda yayınlasın.

Degerli kardesim ahenk kimsenin kimseye hakret etmeye hakki yok.
Site Kurallari icinde hakret edenlerin mesajlari silinecektir.
Hakret etmekle hic övünüldügünü duymamistim.
Cok yadirgadim dogrusu..
Nedeni ne olursa olsun kimsenin kimseye hakaret etmeye hakki yoktur.

Kendinize yapilmasini istemediginiz birseyi lütfen baskasina yapmayiniz.
Karsinizdaki de bir insandir..

Düsman ülkelerde bile BARIS saglanirken, bu sitede kirginliklara,
düsmanliklara yer vermeyelim.. Lütfen.

Not: rahatsizligim nedeniyle bu aralar siteye pek gelemiyorum.
Saygilar.
Alt 04.02.2011, 13:12   #102
ahenk
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ahenk Şuan ahenk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2011 15:37

Tecrübe Puanı: 0 ahenk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Daha önce siteye üyeliğiniz var mıydı yoksa yeni üye misiniz?
benim gerçek nikim Batanay ve sivaslılar net ve sivasspor.com da eski üye idim.
ahenk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ahenk'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 13:16   #103
ahenk
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
Kardelencicegi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Alıntı:
[ahenk]Özür mesajlarımı değil,yorumlarımı yayınlayacak salim 58.ben mesajımda salim 58 hakaret ettiğimi saklamıyorum ki.Ben mahkemede dedim hakimin önünde dedinmi bu adama ******** diye sordu,dedim efendim dedim.yedim cezayı hiçççççççççççççççççççççççççç umrumda değil.dedim abi hakaret ettim.ama niye ettim.ben nedenine bakarım bir işin sonucuna değil !..yorumlarımı yayınlaycak salim 58,sizde sayın üyeler o yorumlarda siteden atılmaya neden var ise varmış diceksiniz.yoksa hakkımı bana teslim edeceksiniz.12 yorumum varmış,yayınlansın..salime ettiğim mesajda (hakaret)onuda yayınlasın.

Cok yadirgadim dogrusu..
Nedeni ne olursa olsun kimsenin kimseye hakaret etmye hakki yoktur.

Saygilar.

Not: rahatsizligim nedeniyle bu aralar siteuye pek gelemiyorum.
Burada üye tarafından yapılan yorumlar haksız yere tırpanlanmış ise,bu üyeye hakaret değilmidir sayın bayan.bunu kim savunacak.ben edepsizliğimi bu zihniyete borçluyum kaldıki tasvipte etmiyorum.ancak yapılan o kadar insana dokunaklı geliyorki sormayın gitsin.övünme değil o,ne ise onu dürüstlükle söyleme aşkıdır.siz nasıl anlıyorsanız öyle yorumlamışsınız.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ahenk'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 13:17   #104
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

Sarikanarya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sarikanarya58 Şuan Sarikanarya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2014 20:43

Tecrübe Puanı: 591 Sarikanarya58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Kardelencicegi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Alıntı:
[ahenk]Özür mesajlarımı değil,yorumlarımı yayınlayacak salim 58.ben mesajımda salim 58 hakaret ettiğimi saklamıyorum ki.Ben mahkemede dedim hakimin önünde dedinmi bu adama ******** diye sordu,dedim efendim dedim.yedim cezayı hiçççççççççççççççççççççççççç umrumda değil.dedim abi hakaret ettim.ama niye ettim.ben nedenine bakarım bir işin sonucuna değil !..yorumlarımı yayınlaycak salim 58,sizde sayın üyeler o yorumlarda siteden atılmaya neden var ise varmış diceksiniz.yoksa hakkımı bana teslim edeceksiniz.12 yorumum varmış,yayınlansın..salime ettiğim mesajda (hakaret)onuda yayınlasın
.

Cok yadirgadim dogrusu..
Nedeni ne olursa olsun kimsenin kimseye hakaret etmeye hakki yoktur.

Not: rahatsizligim nedeniyle bu aralar siteye pek gelemiyorum.
Saygilar.
Geçmiş olsun
Alt 04.02.2011, 13:18   #105
ahenk
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
ahenk Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Burada üye tarafından yapılan yorumlar haksız yere tırpanlanmış ise,bu üyeye hakaret değilmidir sayın bayan.bunu kim savunacak.ben edepsizliğimi bu zihniyete borçluyum kaldıki tasvipte etmiyorum.ancak yapılan o kadar insana dokunaklı geliyorki sormayın gitsin.övünme değil o,ne ise onu dürüstlükle söyleme aşkıdır.siz nasıl anlıyorsanız öyle yorumlamışsınız.
Ha şimdi siz diyorsanız ki,batanay yorumlarında hakaret etmiş.bende aksini savunuyor ve batanay nikli üyeye ait tüm yorumlarımı burdaki tüm arkadaşların yorumlamasına bırakmak istiyorum ve beni burda yasaklamaya kadar varan yorumlarımı yayınlamızı istiyor bekliyorum.halen bekliyorum.
Alt 04.02.2011, 13:20   #106
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Özür mesajlarımı değil,yorumlarımı yayınlayacak salim 58.ben mesajımda salim 58 hakaret ettiğimi saklamıyorum ki.Ben mahkemede dedim hakimin önünde dedinmi bu adama ******** diye sordu,dedim efendim dedim.yedim cezayı hiçççççççççççççççççççççççççç umrumda değil.dedim abi hakaret ettim.ama niye ettim.ben nedenine bakarım bir işin sonucuna değil !..yorumlarımı yayınlaycak salim 58,sizde sayın üyeler o yorumlarda siteden atılmaya neden var ise varmış diceksiniz.yoksa hakkımı bana teslim edeceksiniz.12 yorumum varmış,yayınlansın..salime ettiğim mesajda (hakaret)onuda yayınlasın.
sizin 12 yorumunuzdan 6 tanesi silinmis bu 6 taneden 5i ayni yazi ve 1 tanesi moderatöre hakaretiniz

sunu demek istiyorum sitemizde hem bayanlar hemde 7-77 yaslarindaki insanlar var, o yazdiginizi ben görseydim ben bile silerdim,
mod. arkadasa "CAHIL HERIF" diye hitaab etmisiniz,
her ne kadar kendinizi ifade etmek icin kullandiysaniz o yaziyi, kanimcada yanlis secim yapmisiniz
sitemizde bu tür yazilara yer yoktur
isterseniz cahil isterseniz ilkel insanlar deyin ama bende o yaziyi onaylamiyorum
asil siz bencil olmayip yazinin siteye uygun olmadigini düsünüp yazmayacaktiniz

banlanmanizin nedeni ise moderatöre özel mesaj yoluyla yaptiginiz hakaretdir ve yerinde bir karardir
bu yüzden moderatör arkadasimizda sizden özür dilemeyecek

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 13:22   #107
Ayna26
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Ayna26 Şuan Ayna26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2011 13:28

Tecrübe Puanı: 0 Ayna26 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Siteyi canlandırabilmek için öncelikle sitenin canlı, cazib ve renkli bir hale gelmesi gerek.Gerek Türkiye gerekse yurt dışında yaşayan tüm Sivaslıların bir arada sanal ortamda buluşmasına katkı sağlayıcı bölümler konmalı.Bu sitede ulaşabilecek he türlü bilgi ve haber olmalı, zamanı geçen haber, ya da yorumlar arşive atılmalı.Burada yorumlarda konu açımı belli bir kriterlere göre yapılmalı, konu açma yetkisi bir kaç kişi yerine siteye üye herkesin katılımı ile yapılan yorumlara verilen teşekkürler sonrası en çok teşekkür alana o hafta konu açma yetkisi hediye olarak verilmeli.Ben buraya yeni üye oldum ama çok sıkıcı bir hava teneffüs ettim burada, canlandırmak için şekil değişi mi de gerek.Sivasspor.com sitesi ile aynı şeyler var, görüntü, kurulum işleyiş aynı. değişim şart....
Ayna26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Ayna26'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 13:22   #108
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5446 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Ha şimdi siz diyorsanız ki,batanay yorumlarında hakaret etmiş.bende aksini savunuyor ve batanay nikli üyeye ait tüm yorumlarımı burdaki tüm arkadaşların yorumlamasına bırakmak istiyorum ve beni burda yasaklamaya kadar varan yorumlarımı yayınlamızı istiyor bekliyorum.halen bekliyorum.

Sevgili ahenk kardesim ben sizi yargilamadim.
Kimsenin kimseyi yargilamaya hakki yoktur.
Ben kirginlarin giderilmesi barisilmasi icin yazdim.
Evet sunuda tekrar ediyorum kimsenin kimseye hakaret etmeye Hakki yoktur.
Herkesin duygulari, gururu, Onuru vardir.
Eger beni yanlis anladinizsa özür dilerim.
Özür dilemekte büyük bir Erdemdir.
Alt 04.02.2011, 13:27   #109
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 737 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu site Hepimizin Sitesi Nedini Hepimiz Sivaslıyız bizim ortak yönümüz bu yüzden Sitenini Canlanması için elimizden geleni yapalım Bu sayede Dışardan Görenler imrensin Şu anki durumdan Utanıyorum Sivaslı olarak Sanki Sivaslı az varmış gibi Sanki Sivasın Sorunları yokmuş gibi kimse ne siteye giriyor girenlerde başlığa mesaj çekiyor.

En az Sitede bağlı 30 kişi olursa Site canlanır orta derecede 50 yüksekderece 100 ve üstü olursa amacımıza ulaşırız
Alt 04.02.2011, 13:28   #110
Ayna26
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Ayna26 Şuan Ayna26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2011 13:28

Tecrübe Puanı: 0 Ayna26 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

siteyi canlandırmak adlı bu foruma fikir yazdım merak ettim benim dışında fikirleri olanlar var mı diye ama bakıyoru ki yazılan fikirlere rağbet yok, onunla ilgili yorum yok.yorumların geneli de kişisel çakişmelerin olduğu bir alan haline gelmiş.merak ettim site yönetimi neden buna müdahale etmez.ben ikinci kez bu foruma giirdim, ilk üye olunca heyecanlanmıştım sivası burda bulacam diye, fakat burda sivas yerine hararetli ve boş tartışmaları gördüm.artık bu sitenin değişim göstermesi gerek...üye sayısının azalmaması ve sitenin canlı kalması için......
Ayna26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)