Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Doğum Gününüz Kutlu Olsun - Sayfa 112 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Özel Günler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Özel Günler Burada Bayram ve Özel Günler Hakkında Paylaşımları Yapabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.07.2011, 21:13   #1111
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5445 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Doğum gününüzü tebrik ederim

Bugün Doğum günü Olan Üyelerimiz(e) ALLAH'tan Hayırlı Ömür(ler) Dileriz...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (90), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (56), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (47), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (42), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (42), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (42), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (41), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...], [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (39), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (39), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (38), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (38), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (38), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (38), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (38), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (37), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (36), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (36), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (34), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (34), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (33), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (31), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (31), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (30), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (29), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (29), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (29), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (28), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (28), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (27), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (26), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (26), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (26), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (26), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (26), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (25), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (25), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (25), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (24), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (24), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (23), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (23), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (22), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (22), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (21), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (21), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (20), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (19)
Alt 02.07.2011, 00:27   #1112
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 693 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dogum günün kutlu olsun Madimak, sevdiklerinle birlikte nice mutlu, saglikli, esenlikler dolu yillar dilerim. Hersey gönlüne göre olsun.

Alıntı:
Kardelencicegi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Dogum günün kutlu olsun Madimak, sevdiklerinle birlikte nice mutlu,

saglikli, esenlikler dolu yillar dilerim.
Biraz fazla geç oldu ama beni hatırladığınız için çok teşekkür ederim

Bu anlamlı günde doğanların da ben Doğum Günlerini Kutluyorum.Nice Mutlu Senelere.Özellikle de bu site sayesinde tanıdığım Gönül ablamın...
Alt 14.07.2011, 19:54   #1113
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5445 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Doğum Gününüz Kutlu Olslun

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (46), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (45), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (41), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (37), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (33), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (28), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (27), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (26), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (24), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (24), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (23), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (22), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (22), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (21), [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] (17)

Alt 03.08.2011, 13:46   #1114
Kamera
Usta Yiğido

Kamera - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kamera Şuan Kamera isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.07.2012 15:04

Tecrübe Puanı: 798 Kamera BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Bu anlamlı günde doğanların da ben Doğum Günlerini Kutluyorum.Nice Mutlu Senelere.Özellikle de bu site sayesinde tanıdığım Gönül ablamın...
Canım bu da biraz geç oldu ama çok teşekkür ederim.
Kamera isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kamera'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2011, 13:49   #1115
Kamera
Usta Yiğido

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

canım bu da biraz geç oldu ama kusura bakma yeni gördüm.çooook teşekkür ederim.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kamera'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2011, 14:11   #1116
HasreT
Usta Yiğido

HasreT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HasreT Şuan HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2013 13:36

Tecrübe Puanı: 2571 HasreT isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Kamera Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
canım bu da biraz geç oldu ama kusura bakma yeni gördüm.çooook teşekkür ederim.
Ben 1 ay önce kutlamıştım ama yine kutluyum canımcımın dogum gününü ( oruç kafamıza vurdu bugün belli )
iyiki dogdun gönlümmm iyiki tanımışım seni ömrün uzuuunn olsuuuuuuuunnnnnn
HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı HasreT'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2011, 14:16   #1117
Kamera
Usta Yiğido

Bu arada bugün sitemizin mafyası Serhatında dogum günü burdan onunda dogum gününü kutluyorum.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Kamera'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2011, 14:16   #1118
erhan 58
Usta Yiğido

erhan 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erhan 58 Şuan erhan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.03.2012 08:51

Tecrübe Puanı: 793 erhan 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dogum günün kutlu olsun kamera arkadasim resimzadem bozulmus pasta yapamadim kusura bakma yapmamda yillar sürer..biliyonuz malum
erhan 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı erhan 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2011, 14:19   #1119
Kamera
Usta Yiğido

Alıntı:
erhan 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
dogum günün kutlu olsun kamera arkadasim resimzadem bozulmus pasta yapamadim kusura bakma yapmamda yillar sürer..biliyonuz malum
Bilmez miyiz????
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Kamera'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2011, 14:22   #1120
HasreT
Usta Yiğido

HasreT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HasreT Şuan HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2013 13:36

Tecrübe Puanı: 2571 HasreT isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Dogum günün kutlu olsun Bacanah daha nice senelere ablam
HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı HasreT'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)