Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.09.2008, 19:54   #121
simsopat
Yeni Yiğido
NO AVATAR

simsopat Şuan simsopat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.09.2008 16:31

Tecrübe Puanı: 0 simsopat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ASKER

temeltepe de acemilik yapanlar (tanksavar) usta birliginde nereye düsüyolar genelde?? bide yemin töreni için gelmeyi düşünüyorum ama temeltepe uzak mı nası giderim?
simsopat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.09.2008, 20:03   #122
*Malatya&Sivas*
Yasaklı
NO AVATAR

*Malatya&Sivas* Şuan *Malatya&Sivas* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.09.2008 19:06

Tecrübe Puanı: 0 *Malatya&Sivas* FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Nereye düşeceğin belli olmaz .Temeltepe Sivasın kuzeyindedir 5-6 kilometre yok.Bir taksiyle bile gidebilirsin
*Malatya&Sivas* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2008, 11:03   #123
denizxyz
Yeni Yiğido
NO AVATAR

denizxyz Şuan denizxyz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.09.2008 10:17

Tecrübe Puanı: 0 denizxyz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart ASKER

arkadaşlar bende 6 ekimde aynen oradayım. cok merak ediyorum. herkesin dilinde aynı şeyler. devre kayıpları gidio.. cok soğuk oluyoo.. cehenem gibi bi yer hayırlısı olsun bakalım..
denizxyz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2008, 12:22   #124
denizxyz
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hadi bakalım ulaştırmalar gösterin kendinizi sivas of the rally in 5. tugay
ya her ulaştırma giden kesin şöför mu oluyor acaba? benim arkadaşın söför cıkmıştı yazıcı oldu sonradan. ne kadar soru işareti var yaa off.. kesin hiç birşey yok. tek kesinlik var o da 6 ekim.
denizxyz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2008, 13:22   #125
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2011 23:10

Tecrübe Puanı: 585 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ASKER

denizxyz kesin olan demişin ama 6 sıda kesin değil yol var içinde 7 yada 8 olur.bu arada orası ulaştırma ama herkes şöför değil sınıfı o.yaşına baktımda yaşıtız galiba bende 30 selamlar.forumun başından oku bilgi sahibi olursun....
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2008, 16:18   #126
blue_-_magic
Yeni Yiğido

blue_-_magic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blue_-_magic Şuan blue_-_magic isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.11.2008 16:09

Tecrübe Puanı: 0 blue_-_magic FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar ben bu gün öğrendim ekim 6 sevk tarihi imiş bana böyle söylendi bayramdan sonraki gün gel kağıdını verelim dediler selametle...
blue_-_magic isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2008, 12:48   #127
haylaz_sosyete
Yeni Yiğido
NO AVATAR

haylaz_sosyete Şuan haylaz_sosyete isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.09.2008 12:51

Tecrübe Puanı: 0 haylaz_sosyete FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: ASKER

slm arkadaşlar bende denizliden geliyorum 5 inci pieğt .tug. yına 2 dönem gidiyorum konuşmak isteyenler eklesin konuşalım haylaz_sosyete_20@hotmail.com beklerim orda buluşur tanışırız haylaz artık asker
haylaz_sosyete isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.09.2008, 05:04   #128
yasar_mutlu
Yeni Yiğido
NO AVATAR

yasar_mutlu Şuan yasar_mutlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.11.2008 22:42

Tecrübe Puanı: 0 yasar_mutlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya 6 ekim 6 ekim diyonuz .. 6 ekim olmuyacaktır buyuk ıhtımal uzayacaktır .. şimdiden otobus bıletlerı kalmadı o zaman hıc olmucak 6 ekımde ordan olmak ıcın pazar yola cıkmamız lazım . 5 ekım bıletlerı bu gunden her yere bıtıı sayılır bıtmese bıle bızım silus tarıhıne kadar bıtıcektır .. tam net kesin gün belli olmadiği için silüsü almadan kımsede bılet almaz diye dusunuyorum eyer oyle bı durum olursa askerlık subesıne ben bilet bulamadım diye gidiyorsun - onlar bize bilet bakıyolar tabı sen bulamdıysan oda bulamıyo 3-4 sonrasına bilet alıyo elıne resmi bir kağıt ve seni yolluyo )
yasar_mutlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2008, 09:59   #129
denizxyz
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Standart ASKER

arkadaşlar bugun itibariyle silüs ya da sülüsü (sevk kağıdı) mü aldım. 6 ekim sevk tarihi 1 gün yani 7 ekim yol. 8 ekim çarşamba ise katılacağı tarih. yani 6 ekimciler bir gün yol alırlarsa 8 ekimde teslim oluyorlar. bir de ankaradan sivas'a yol parası 8,35 ytl. Fatih Hocam dediğin gibi oldu valla. şöförde olurum muavin deee...
Alt 24.09.2008, 04:46   #130
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2011 23:10

Tecrübe Puanı: 585 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bende 9 unda katılıyorum. ucuz olduğu için ve kalmaz diye bileti erken aldık.8 de sivastayım bir gece dışarda kalıp 9 da teslim olacağım.
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)