Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas'ın başını ağrıtacak aday - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.05.2011, 11:41   #11
mustafaarslan
Yiğido

mustafaarslan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafaarslan Şuan mustafaarslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2012 10:51

Tecrübe Puanı: 662 mustafaarslan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ın başını ağrıtacak aday

Alıntı:
Sivaslilar.Net Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

..........Bu süreçte ikinci sıradan ilimizde aday gösterilen Mesude Nursuna Memecan’ın bir çok haber sitesinde yer alan ve 24-26 Haziran 2008 tarihinde altına imza koyduğu belirtilen Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisindeki ülkemize yönelik kararlar ise tepkinin daha da büyümesine neden oldu.
24-26 Haziran 2008 günlerinde toplanan Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM)’nde alınan kararlar hem Sivas’ın hemde Memecan’ın başını ağrıtacak cinsten.
1-Türkiye’nin Güneydoğusu Kürdistan’dır.
2-Faşist Türk Ordusu Güneydoğuda işgalcidir ve Kürtleri katletmektedir.
3-Türk askeri Kıbrıs’ta işgalcidir.
4-Türkiye’de azınlıklar sorunu vardır.
24-26 Haziran 2008 günlerinde toplanan Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisinde alınan bu kararlara imza koyan-lar arasında ise Sivas AK Parti 2. Sıra Milletvekili Mesu de Nursuna Memecan olduğu, Memecanla birlikte ise yine AK Parti milletvekilleri Mevlüt Çavuşoğlu, Ruhi Açıkgöz, Lok-man Ayva, Özlem Pehlivanoğlu, Mehmet Saygın Tekelioğlu, Mustafa Ünal, Erol Aslan Cebeci’nin yer aldığı belirtilmekte.
Davit Herütanyan, Rafi Povenesyan, Armen Gustavyan isimli üç Ermeni parlamenter ile Andros Kipriyano isimli Kıbrıs Rum kesimi parlamenteri de yukarıdaki dört mad-denin tıpkı AKP’li sekiz milletvekili gibi doğruluğunu kabul etmiş ve kararın altını imzalamıştır.
Bu karara itiraz eden ve imzalamayan milletvekilleri ise, CHP İstanbul Milletvekili Vildan Keleş, Samsun Milletvekili Haluk Koç, MHP Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş, Aydın Milletvekili Ertuğrul Kumcuoğlu ile Azerbaycan’dan Abbasof ve Alman parlamenter Prof. Dr. Hakkı Keskin’dir.

Sivaspostası
BU KADINDAN BEKLERİM ÇÜNKİ BU BAYAN BU ÜLKENİN DEGERLERİNE ÇOK YABANCI , İSTANBULUN SOSYETESİ KLASİK BİR TÜSİAD ZİHNİYTİNDE BİRİ ÜLENİN BÖLÜNMEZLİĞİ BU BAYANI ÇOKTA İLGİLEDİRMEZ BENCE...
mustafaarslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2011, 17:00   #12
gangster
Yiğido
NO AVATAR

gangster Şuan gangster isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.05.2013 19:32

Tecrübe Puanı: 646 gangster FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İyide Türkiye'nin iç işleri ile alakalı bir durumda kendi kapatma davalarında kendilerinin yanında davrandığı için Türkiye'yi zor durumda bırakacak böyle bir metni sırf içeride iç siyasette işine yarar diye imzalamak hangi aklın ürünüdür?
Sayın abim,
Öncelikler konu ile alakalı tek yorumu ben yaptığım için teşekkür edip sonrasında sorunuzu yöneltmenizi isterdim.Hali hazırda Memecan'ın adaylığı ile ilgili konu açılıp birçok yorum yapıldı.Vekil adayını savunmak gibi bir niyetimde hiç olmadı.Adını bile Sivas listesine girdiği gün duyduğum birini nasıl savunayım?
Sorunuza gelince;aslında mecliste gurubu bulunan bütün partilerimizin AKPM kararlarını işlerine geldiğinde övüp işlerine gelmediğinde yerden yere vurduğunu örneklerle verebilirim ama sizin benden daha tecrübeli ve bilgili olduğunuzu varsayarak cevabı daha iyi bildiğinizi düşünüyorum.
Alt 25.05.2011, 21:05   #13
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 15:21

Tecrübe Puanı: 697 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bu hanimefendi hangi ulke sorunu icin kilini kipirdatmis ki Sivas'in sorunlarini meclise tasiyacak? Secildikten sonra bir daha adim atmaz.. Sivas'in da adini anmaz.. demedi demeyin.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2011, 22:05   #14
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 618 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ganster kardeşim.
Ne olursa olsun.
Bir milletvekili eğer Türkiye Cumhuriyeti milletvekili ise kesinlikle devletine küsüp çareyi Avrupada aramamalı.
Tamam bazı vatandaşlar sorununu çözmek için bu yola başvurabilir ama bunu beni temsil edecek şahıs yapamaz.
Burada kabul edilemez kuralları da kabul ettirmeye çalışan birisi bana zorla vekil tayin edilmek isteniyor.
Adı ne milletvekili.. Benim vekilim mi? Ben onu tercih etmedim ki. Senin mi? Sen de tercih etmedin. Bu ne o zaman?
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2011, 22:23   #15
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1169 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
gangster Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın abim,
Öncelikler konu ile alakalı tek yorumu ben yaptığım için teşekkür edip sonrasında sorunuzu yöneltmenizi isterdim.Hali hazırda Memecan'ın adaylığı ile ilgili konu açılıp birçok yorum yapıldı.Vekil adayını savunmak gibi bir niyetimde hiç olmadı.Adını bile Sivas listesine girdiği gün duyduğum birini nasıl savunayım?
Sorunuza gelince;aslında mecliste gurubu bulunan bütün partilerimizin AKPM kararlarını işlerine geldiğinde övüp işlerine gelmediğinde yerden yere vurduğunu örneklerle verebilirim ama sizin benden daha tecrübeli ve bilgili olduğunuzu varsayarak cevabı daha iyi bildiğinizi düşünüyorum.
AKPM'nin kararlarının içerisinde işine geleni kullanırsın işine gelmeyeni kullanmaz karşı çıkarsın tamam da mantıklı olan vardır imzalarsın mantıksız olan vardır imzalamazsın... Bu görüşlerin kabul edilmesi söz konusu olamaz, işine gelemez gelmemeli, bu görüşlerin işine gelmesi demek BDP ile aynı fikirlere sahip olmak demektir... Orada hanımefendinin CHP ve MHP üyeleri ile birlikte anında tepki göstermesi gerekliydi ama kendileri Başbakana birşey sormadan Türkiye'nin lehineymiş aleyhineymiş bir fikir üretemediklerinden imzalanmış gitmiş demek ki o dönem bu olayı çok iyi hatırlıyorum bende ancak mesela kendisi Türk-İsrail dostluk platformunun başkanıdır aynı zamanda O kadar olay oldu da bir tek tepki vermedi ne zaman ki One minute ve mavi marmara çıktı ancak ayrıldı görevinden...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2011, 23:05   #16
aktassa
Usta Yiğido

Abi siyaset zaten, yalancılık, dolandırıcılık değil mi.
Demekki normal bu kadının yaptığı ama insanı kızdıran Sivasa böyle birisinin layık görülmesi.
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2011, 23:08   #17
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
aktassa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Abi siyaset zaten, yalancılık, dolandırıcılık değil mi.
Demekki normal bu kadının yaptığı ama insanı kızdıran Sivasa böyle birisinin layık görülmesi.
Siyasette herkes yalancılık, dolandırıcılık mı yapıyor?
Alt 25.05.2011, 23:16   #18
aktassa
Usta Yiğido

Yapmayanların helikopterleri düşüyor.
Öyle olmuyor mu?
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar aktassa'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2011, 23:24   #19
amet_58
Tecrübeli Yiğido

amet_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amet_58 Şuan amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.04.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 673 amet_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
AKPM'nin kararlarının içerisinde işine geleni kullanırsın işine gelmeyeni kullanmaz karşı çıkarsın tamam da mantıklı olan vardır imzalarsın mantıksız olan vardır imzalamazsın... Bu görüşlerin kabul edilmesi söz konusu olamaz, işine gelemez gelmemeli, bu görüşlerin işine gelmesi demek BDP ile aynı fikirlere sahip olmak demektir... Orada hanımefendinin CHP ve MHP üyeleri ile birlikte anında tepki göstermesi gerekliydi ama kendileri Başbakana birşey sormadan Türkiye'nin lehineymiş aleyhineymiş bir fikir üretemediklerinden imzalanmış gitmiş demek ki o dönem bu olayı çok iyi hatırlıyorum bende ancak mesela kendisi Türk-İsrail dostluk platformunun başkanıdır aynı zamanda O kadar olay oldu da bir tek tepki vermedi ne zaman ki One minute ve mavi marmara çıktı ancak ayrıldı görevinden...
genel başkanınız özerklikten bahsediyor gelmiş burada vekile bdp ile aynı fikirlere sahip diyorsunuz... bu seçimler diğer seçimlerden çok farklı geçiyor bdp mhp chp saadet kim varsa hep beraber olmş akpartiye karşı ak parti sivastan en düşük ihtimal 3 vekil çıkarır 1 chp 1 şener büyük ihtimalde 4akp 1 chp
amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2011, 23:35   #20
gangster
Yiğido
NO AVATAR

gangster Şuan gangster isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.05.2013 19:32

Tecrübe Puanı: 646 gangster FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
aktassa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ganster kardeşim.
Ne olursa olsun.
Bir milletvekili eğer Türkiye Cumhuriyeti milletvekili ise kesinlikle devletine küsüp çareyi Avrupada aramamalı.
Tamam bazı vatandaşlar sorununu çözmek için bu yola başvurabilir ama bunu beni temsil edecek şahıs yapamaz.
Burada kabul edilemez kuralları da kabul ettirmeye çalışan birisi bana zorla vekil tayin edilmek isteniyor.
Adı ne milletvekili.. Benim vekilim mi? Ben onu tercih etmedim ki. Senin mi? Sen de tercih etmedin. Bu ne o zaman?
Yaşınız yazmadığı ve fikir uyandıracak resimde olmadığı için aktassa diye hitap edeceğim,mazur görün.
Emin olun sizin kadar bende aday listelerine tepkiliyim ama ilk yazımda da belirtiğim gibi sadece habere konu olan içeriğe açıklama getirmek istedim.Ben size sorayım aktassa:
Haberde yazılanlar kabul edilebilecek,yutulacak,sindiri lebilecek şeyler mi?(İşgalci,faşist Türk ordusu,kürdistan vs)Yazılarınızdan cevabın hayır olduğu sonucuna varıyorum.Ben bunları söyleyen babam olsun bir dakika olsun yüzüne bakacak insan değilim.O yüzdendir ki doğru mudur değil midir diye bir araştırma yapmak istedim ve asparagas olduğu sonucuna ulaştım.Sizlerle de paylaşmak istedim.

Alıntı:
Mesude Nursuna MEMECAN?Benim için kocaman bir soru işareti.İkinci yazımda da belirttiğim gibi adını listeler açıklandığı gün öğrendiğim insan.Halende hiçbir fikre sahip değilim.(Türk-İsrail bilmem ne başkanı,falan fıstık)Canı cehenneme..
Uzun zamandır forumu takip ediyorum ve illaki yorum yapanları gıyaben analiz etme şansı buluyorum.Eğer sizde benim yazdıklarımı böyle anlıyor ve yorumluyorsanız,inanın başka hiçbir şey demiyorum Kıbrıslı abicim.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)