Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Esnaf kendi işini kendi yapıyor - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.08.2010, 04:33   #11
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 634 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Esnaf kendi işini kendi yapıyor

Kim yaparsa yapsın yeterki Sivas'a birşeyler yapsın...Belediye 1 yıldır planlanan bir örnek cadde projesini 1 aydır hatyata geçirmeye başladı;işler yavaş gidiyor ama 2 aya bitrirler..Bu cadde daha önce resmen köy caddesi gibiydi..Kaldırımlar berbat,dökülmüş durumdaydı..Eski belediye olsaydı geçen yıl hemen bitirilecekti..Kısmet bu belediyeymişş.Hergün Sivas'ta yaşayan herkes bu caddeden geçmek zorunda;çünkü burası Sivas'ın en işlek yerlerinden biri olan Hal,Kunduracılar Çarşısı gibi yerlerin merkezi burada bulunuyor...Caddenin Meydan Kebap' olan kısmı neredeyse bitti bitecek,kaldırımların % de 70 i bitmiş durumda,son rütuşlar yapılıyor..Bayramdan önce 2. kısma yani Ziraat Bankasına doğru olan Cad. nin devamında çalışmalar başlarken 1. kısmın ışıklandırma ve peyjaz çalışmaları da bitecek gibi..Halfelik Köprüsüne yani Sanayiye kadar olan kısımda ise kaldımların tamamı sökülmüş durumda;buradada bayaramdan önce çalışmalar başlayabilir...Bu cad.deki çalışmalar diğer kısma göre daha hızlı olur çünkü burada trafik ve insan yoğunluğu daha az...Herkes bilhassa esnaf çalışmaların bitmesini dört gözle bekliyor...Keşke belediye çalışmalara Mayıs-Haziran aylarında başlasaydı,Ağustos'ta herşey biter esnaf ve halkta rahat nefes alır,toz ve topraktan kurtulurdu...Esnafın çoğu Temmuz ve Ağustos aylarında çok zor durumda kaldı;bugün o caddede görüştüğüm bir taksici esnaflardan bazılarının siftah yapamadan dükkanı kapadıklarını söyledi...İnşallah çalışmaların çoğu bayramdan önce bitirilerek Sivas yeni ve modern iki cad. ye de kavuşur..Herşeye rağmen bu 2 cad. biterse Sivas biraz daha modern bir görüntüye kavuşacak...BEN BU ŞEHRİ SEVİYORUM ARKADAŞ,YAPILAN HER GÜZEL PROJE BANA BÜYÜK HEYECAN VERİYOR..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı eyuphulagu'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)