Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.11.2010, 10:52   #11
balix
Yiğido
NO AVATAR

balix Şuan balix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.01.2011 09:59

Tecrübe Puanı: 573 balix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Akıllı tahta ile verimli dersler yapılıyor

Ahmak insan odurki, akıllı tahta diye yurt dışından para verip alır, insanın önüne hazırca üretmeden, tüketmekle hazırca kor....
Yuh yani ben zaten özel eğitime karşıyım, onun ithal malzemelerine daha daha karşıyım... İç piyasada yerli beyin ve akılla ürete biliyor musun ?, öğünmeye hakkın var, yurt dışından binlerce dolarla bu ülke kaynaklarını, bir Japon - ABD, AB, İsrail V.S. firmalarına yarin için MEB okulları için trilyonlar aktaracak zihniyete ve böyle eğitime yazıklar olsun... Özeller ne üretti eğitim boş ve faydasız soru çözme makinası insan yetiştiren ... kime ne faydası var,,, et fiyatı düşecek mi, insanlar düzgün beslenecek mi, milli ekonoomi kalkınacak mı... insanlar daha az çalışarak daha rahat top yekün yaşayabilecek ler mi,,, buna katkısı varsa eyvallah... övünelim.. yok sa lütfennn kandırlıyoruz..
balix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.2010, 17:12   #12
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Akıllı tahta ile verimli dersler yapılıyor

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hayırlı olsun.
Sence Sivas'ta bu mümkün mü?
Başbakan tanıtımını yaptı biraz geriden geliyorlar ama Sivas'ta ki okul müdürleri sanki Afrika'da bir kabilede müdürlük yapıyorlar. Merkezdeki okulların çok iyi bütçeleri var anacak hiçbir müdür bu işe girmiyor ve öğretmenlerden de talep gelmiyor. Biz kendi imkanlarmızla gerçekleştiremedik çünkü Sivas'taki okullar gibi bütçemiz yok sadece birinci sınıflara veliler kendi aralarında para toplayıp aldılar. Sivas'ta okullarda velilere bu anlatılsa eminim sene sonuna kalmadan bütün sınıflarında akıllı tahtalar kullanılmaya başlanır ama valisi belediye başkanı böyle olan memleketin okul müdürleri de ancak bu kadar olur işte sadece o koltuklarda otururlar.

Tabi bu sizlede ilgili bir şey biz peşine düştük araştırdık sadece idareye bırakmadık işi nasıl bulabilirizin derdi vardı bizlerde de... Sizde müdürlerinizi sıkıştırın ve il de ilk siz yaparsanız çok fiyakanız olur müdüre bunuda anlat
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)