Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Kangal
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Kangal Kangal İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.11.2007, 08:19   #11
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 896 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: KANGAL-Etyemez

Alıntı:
nurettin. Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
osman canım senin gözlerinden öpüyorum. Aferin sana kişi vardır kendini ahlakıyla saygısıyla çevresindeki insanlarca takdir ettirir.Kişi vardır bahsettiğim değerlerle kendini ayak altına aldırır. Ben rahmetli babanla çok koyun güdüp, çobanlık yaptık ALLAH rahmet eylesin sevdiğim bir insandı. İnşaallah sizler babanızın vekili olarak onu aratmaz, sevdiklerine yokluğunu hissettirmecek şekilde daim olursunuz. Ben kendimi biraz daha detaylı anlatayım yeniköylü mihralinin oğluyum. İsmim Nurettin GÜNEYLİ 42 yaşındayım. 1988 yılından beri Sivas merkezde ikamet etmekteyim.TCDD sivas yol atelyesi bünyesinde bakım tamir makinalarıda oparatör olarak çalışmaktayım. Bir memleket ve memleketimin insanlarının sevdalısıyım. Ayrıca radikal bir sivassporlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Hafta sonu yapılacak BEŞİKTAŞ-SİVASSPOR maçında takımınızın tüm hemşehrilerimce yalnız bırakılmamasını arzu eder, saygı ve sevgilerimi sunarım
Alıntı:
OsmanArslantas Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Saol abi babamla tanışık olman beni daha çok sevindirdi.Bende babamın vefatından sonra Gıda Mühendisliğini kazandım.5 yıl okudukdan ondan sonra şimdi de bir gıda firmasında üretim müdürlüğü yapıyorum.İnsanların bağlarını yitirmemesi çok güzel bir olgu dimi abi. [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]. Selamlar abi ellerinizden öperim.
Sitemizin aracı olduğunu düşündüğümüz böyle tanışma ve hasret giderme görüntülerine şahit oldukça yaptığımız işin ne denli doğru bir iş olduğunu anlıyoruz.
Bu mutluluğu bizlerede yaşattığınız için,İlginiz ve memleketinize olan sevginizden dolayı şahsım adına sizlere teşekkür ediyorum.
Alt 14.11.2007, 16:39   #12
OsmanArslantas
Yeni Yiğido

OsmanArslantas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OsmanArslantas Şuan OsmanArslantas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2011 17:14

Tecrübe Puanı: 0 OsmanArslantas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: KANGAL-Etyemez

iyiyim abi inşallah sizde iyisinizdir.Bende tv den izledim.Maça gidemedim.kusura bakma buraya ara ara girebliyorum abi.Biz güngörende oturuyoz abi.Babamın amcasının oğlulları aslan ali ihsan larla birlikte.Evlerimiz karşı karşıyaçTabi abi ne demek inşallah geldiğinizde tanışırız

Abi benim msn arslantas_osman@hotmail.com belki böle daha hızlı iletişim kurabiliriz.

Konu OsmanArslantas tarafından (14.11.2007 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
OsmanArslantas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.11.2007, 01:15   #13
nurettin.
Yeni Yiğido
NO AVATAR

nurettin. Şuan nurettin. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.11.2007 23:31

Tecrübe Puanı: 0 nurettin. FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

osman nasılsın iyimisin hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor ya ne oldu böyle. işlerin nasıl yaramaz bir durum yok inşaallah. ali rıza aslantaşa selam söyle eğer görüşüp konuşuyorsan. çocukluğumuzda çok top oynadık terelikte onunla. şimdilerde ise sağolun ne güzel emek çekmiş site yapmışınız nolur bu insan iki satır bir yazı yazsada muhabbet ve sevgi oluşsa güzel olmazmı ali rıza bey .buradan bütün yiğidolara selamlar
nurettin. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.11.2007, 12:56   #14
fatma
Yeni Yiğido

fatma - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatma Şuan fatma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2008 13:55

Tecrübe Puanı: 0 fatma Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

merhabalar.. köyünüzün sitesini inceledim. yüreğinize sağlık. çok güzel olmuş. ailece çok beğendik. üye oldum zaten... annemde etyemez köyünden. biz alişanın torunuyuz. hoşçakalın.
fatma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.11.2007, 16:48   #15
psikopat_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

psikopat_58 Şuan psikopat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.06.2008 11:09

Tecrübe Puanı: 0 psikopat_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

güzel köyünüz var mış grds çalışmalarınızda başarılar dilerimm....
psikopat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.11.2007, 08:43   #16
OsmanArslantas
Yeni Yiğido

Tabi abi görüşmezmiyiz Ali Rıza Abimle.Hem amcamızın oğlu hemde halamın eşi her zaman görüşürüz.Selamını iletirim inşallah.Onun iş adresi [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] istersen bi incele görüşme fırsatınız olabilir.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] abi tr uzantısı yok

Konu OsmanArslantas tarafından (20.11.2007 Saat 08:30 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
OsmanArslantas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2007, 23:41   #17
uteymur
Yeni Yiğido
NO AVATAR

uteymur Şuan uteymur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.09.2009 22:16

Tecrübe Puanı: 0 uteymur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
OsmanArslantas Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Abi ben kör osmanın torunuyum.Feramuzun oğluyum
selam kardeşim bende körkızın torunuyum basrinin oğluyum nasılsın
uteymur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.11.2007, 10:02   #18
OsmanArslantas
Yeni Yiğido

as sen nasılsın kusura bakma mesajını şimdi aldım mesajını nolsun valla çalışıyoruz.Köyümüzün sitesine girdinmi hiç [url]www.etyemez.org[url] kopmayalım.kib
Alt 19.03.2008, 22:50   #19
erdal_bahcivan
Yeni Yiğido
NO AVATAR

erdal_bahcivan Şuan erdal_bahcivan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2008 22:37

Tecrübe Puanı: 0 erdal_bahcivan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Merhaba arkadaslar,
ben Etyemez köyünde Nuri Bahcivanin oglu Erdal Bahcivan.
Yukarida belirtildigi gibi köyümüzün sitesi [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] a hepinizi davet ediyorum.
Köyümüzün Formunda komsu köyler icinde yer hazirladim komsu köylerimizin insanlari orada bulusabilir ve yazisabilirler.
Su anda baska forum calismasi üzerindeyim orasi daha iyi olacak ve insallah burasin gibi senlenecek.
Simdiden adresi veriyim.
Komsu köyden kayit olan insanlarimiz orada kendileri konu acabilirler ve yerine göre idaresi verilecektir ve adminlik (Yöneticilik) yapabileceklerdir.

Insallah beraber bir seyler yapabiliriz.
erdal_bahcivan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.06.2008, 10:28   #20
ALen1984
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ALen1984 Şuan ALen1984 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.08.2008 15:14

Tecrübe Puanı: 0 ALen1984 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Böse --->: KANGAL-Etyemez

vallaha kardes bende ıstanbulda oturuyorum ben sıvaslı degılım ama senın sulalenden bı kazık yedım benım suygularımla oynadı 3 sene benımle cıkıp baskasıyla evlendı artık sen buna bı yorum yaparsın hee:(
ALen1984 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)