Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Üye rekoru Sivas'ta - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.02.2011, 10:25   #11
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 582 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Üye rekoru Sivas'ta

Evet desteklemiyorsun sadece hafiften yaptıkları işlerin doğru olduğunu destekleyen manada yağ çekiyorsun. ben 20 yıl önce araba alamazdım dedin bende araba almak artık zor birşey değil anlamında söyledim. 1991 e neden gidiyorsunuz ben 2031 den bahsettim 2011 den değil. Ayrıca ekmeğinden olan örnek çok. Siz onların tarafındasınız bunlar sizin için geçerli değil.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.02.2011, 10:33   #12
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Yağ çekiyorum? Onlarda milyonlarca insan içinden Benim yazdıklarımı görüp onlar da bana kıyak geçecekler dimi?

91e Neden gittim, anlattım şeyin kolay kavranılabilmesi için. 2031 de dediğiniz gibi inşallah bedava araba verirler. Verirlerde millet bayram eder
Alt 24.02.2011, 10:37   #13
amazon10
Usta Yiğido

O kadar kişinin içinden bir öğretmenin yazdıklarını görüp ekmeğinden ettilerse sizinkide inanın mümkün birşey. şu anda en pahalı benzini biz kullanıyoruz. o zamana arabalarına koyacaklarını benzimi bulurlarsa ne mutlu halkıma. bırakın bayram etsinler

amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2011, 10:43   #14
_DuMaN_58
Navigator

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Benzin şart değil, başka kaynaklar ile de arabanın hareket etmesi mümkün ama ben şunu düşünüyorum, şimdi herkese bedava araba dağıtacaklar ya, Türkiyede 70 milyon vatandaşımız var. Bunlardan 40ı araba kullanabilir diyelim. 40 milyon araç. Biz şuan 7 milyonluk araçla trafik sorunlarının üstesinden gelemezken 40 milyon araçla nasıl geleceğiz?
Alt 24.02.2011, 10:47   #15
amazon10
Usta Yiğido

İşte başka kaynaklar gelince bu arabalar düşecek. su ile çalışan araba yapmışlardı bir fuarda sergilendi bilmem kaç milyon dolar git alsana veya 20 yıl önce araba alamayan bir vatandaş gitsin alsın ya işte zenginleştik ya.

Alt 24.02.2011, 10:51   #16
_DuMaN_58
Navigator

Başka kaynaklar gelince bence araba düşmez, benzin düşer yada benzin tamamen ortadan kalkar.
Milyon dolar diyorsunuz. Karşınızda Koç Holding sahibi yok. Sizin "zenginleşmekten" ne anladığınızı merak ettim doğrusu..
Alt 24.02.2011, 10:55   #17
amet_58
Tecrübeli Yiğido

amet_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amet_58 Şuan amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.04.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 673 amet_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

amazon tek kelimeyle bu yazdıklarına çocuklar güler ekmeğinden kim olmuş özelleştirmeler sonucu herkez bir işe yerleştrildi memurlar aynı statüde bazı kurumlardaki işçilerde statüsü değiştirilerek yeni işlerine yerleştirildi tekelciler diyeceksin yıllardır yatarak maaş aldıkları yetmedimi ya sivasta tekel binasına kaç kişi tarafından içeri girip çıkarken, çalışırken görülmüş ben çocukken orasının boş bir bina olarak biliyordum.. adalete bak adam merkez bankasında çalışıyor bir vakıf kurmuşlar emekli oluyor odacı 10.000tl üzerinde maaş alıyor sadece odacılar deil bu en düşük kademedeki çalışan bir personel gerisini siz düşünün ( küçümsediğimden değil yanlış anlamayın sadece örnek) tabiki hükümet bunları düzenleyecek hang, dönemde Türkiye savaş aracı üretebiliyordu bırakın ihraç etmeyi şimdi malezyaya yaklaşık 600 milyon dolarlık savaş aracı ihraç ediliyor Türkiye sizin gösterdiğiniz gibi zor kötü durumda değil giderek gelişen giderek demokratikleşen giderek büyüyen diğer ülkeler tarafından örnek model olarak görülen cazibe merkezi haline gelen bir ülke inşallah daha iyi yerlere geleceğiz.birde şu var milletimizin kafasındaki yanlış oluşumu atması lazım devletin malı deniz yemeyen keriz mantığı olduğu sürece özelleştirmeler devam edecektir.
amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2011, 10:56   #18
amazon10
Usta Yiğido

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Başka kaynaklar gelince bence araba düşmez, benzin düşer yada benzin tamamen ortadan kalkar.
Milyon dolar diyorsunuz. Karşınızda Koç Holding sahibi yok. Sizin "zenginleşmekten" ne anladığınızı merak ettim doğrusu..
benim bedava dememden siz ne anladınız bende onu merak ettim. öyle ha deyince ortadan kalkmıyor işte bor mineralinin üzerinde oturuyoruz %80 i bizim ülkemizde araba da üretti mühendisler ama kullanamıyoruz. benzinli arabanın fiyatı düşer anlamında söyledim ben ama konu kaydı gidiyor galiba

Alt 24.02.2011, 10:59   #19
amazon10
Usta Yiğido

Alıntı:
amet_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
amazon tek kelimeyle bu yazdıklarına çocuklar güler ekmeğinden kim olmuş özelleştirmeler sonucu herkez bir işe yerleştrildi memurlar aynı statüde bazı kurumlardaki işçilerde statüsü değiştirilerek yeni işlerine yerleştirildi tekelciler diyeceksin yıllardır yatarak maaş aldıkları yetmedimi ya sivasta tekel binasına kaç kişi tarafından içeri girip çıkarken, çalışırken görülmüş ben çocukken orasının boş bir bina olarak biliyordum.. adalete bak adam merkez bankasında çalışıyor bir vakıf kurmuşlar emekli oluyor odacı 10.000tl üzerinde maaş alıyor sadece odacılar deil bu en düşük kademedeki çalışan bir personel gerisini siz düşünün ( küçümsediğimden değil yanlış anlamayın sadece örnek) tabiki hükümet bunları düzenleyecek hang, dönemde Türkiye savaş aracı üretebiliyordu bırakın ihraç etmeyi şimdi malezyaya yaklaşık 600 milyon dolarlık savaş aracı ihraç ediliyor Türkiye sizin gösterdiğiniz gibi zor kötü durumda değil giderek gelişen giderek demokratikleşen giderek büyüyen diğer ülkeler tarafından örnek model olarak görülen cazibe merkezi haline gelen bir ülke inşallah daha iyi yerlere geleceğiz.birde şu var milletimizin kafasındaki yanlış oluşumu atması lazım devletin malı deniz yemeyen keriz mantığı olduğu sürece özelleştirmeler devam edecektir.
madem herkes işe yerleştirildi bu işsizlik dedikleri şey neyin nesi açıklar mısınız.? Görmezsiniz ekmeğinden olanları çünkü size dokunmayan yılan bin yıl yaşasın hesabı görmezden gelerek yaşıyorsunuz veya da görmüyorsunuz...

Alt 24.02.2011, 11:00   #20
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1480 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence Türkiye fakirleşmiyor tam tersi zengileşiyor (Ben 20 yıl önce bir araba alamazdım ama şimdi alabiliyorum) , halkımız da gitgide cahillikten çıkıp özgür düşünmeye başlıyor. Bence "AB bizi almaz, boşuna bekliyoruz" değil, "Biz AB ye girmeyiz, çok beklerler". Hükümette, AB için boşu boşuna zamanını geçirmemeli bence. Eski AB yok artık. Dünyanın düzeni değişti. Bir de Türkiye demekrosisi gitgide iyiye gidiyor, gitgide kendimizi geliştiriyoruz. Ki, Tunus, Mısır gibi ülkeler artık bizi örnek alıyorlar.
sevgili duman her ne kadar genel koordinatör ertuğrul bey iki satırlık yorumlara çok kızıyor ama(bazen iki satırlık bir yorum yüzlerce sayfa bir kitaptan daha çok şey anlatmış olsa bile)ben yine iki satırlık bir yorum yapmayı uygun buldum bir ülkenin özgürlüklerini örnek aldığını söylediğin ülkelere bir bak fas tunus cezair mısır v.s. oysa keşke türkiyenin gelişmişliğini ve özgürlük anlayışını isveç norveç danimarka hollanda finlandıya gibi ülkeler örnek alsaydı.avrupa birliği konusundaki yorumuna tümüyle katılıyorum avrupa birliğinin bundan sora türkiyeye ashlaksızlık ve bölüclükten başka verebileceği hiç bir şey yok
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)