Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Yarışmalar ve Aktiviteler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Yarışmalar ve Aktiviteler Sivaslilar.net te yapılan yarışmaları burda bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.10.2008, 21:35   #11
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: Bir Kasımda Protesto.

Ben her türlü protestoya varım, Telekom'un haksız vergilerinide, akar yakıttaki zulmüde, elektriği, doğal gaza gelen faiş zammalarıda protesto edelim. Milletimiz iyice tepkisizleşti, takım tutar gibi parti tutuyor ve gruplaşarak kilişe tartışmalar yapmakn öteye gitmiyor. Önce sivil olalım, sivil tepkimizi gösterelim, özgür olalım özgür düşünmeye çalışalım, gaza gelmeyelim ama doğal gaza gelen zamma tepki vermekten de beri durmayalım.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2008, 21:42   #12
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Bir Kasımda Protesto.

Alıntı:
kronick Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
aynı konuyu bir kaç gün önce açmıştım abi ama beklediğim gibi destek gelmedi eee çok da garipsememeliyim aslında bu durumu bize herşey müstehak
Onu görmedim onun için kusura bakmayın, eğer olursa bunu ona ekleyebilirsiniz.
Kardeşim gerçekten bu bir soygun. Her defasında faturam geldiğinde ayrıntıları okuduğumda sinir oluyorum ama ne fayda.
Yani bu Türk toplumunun kaderimi, kaderimizemi sayalım. İsveç'te ayrı Almanya'da ayrı Japaonya'da ayrı ayrı kaderlermi var. Allah aşkına bu ülkelerle bizim ülkemizde kullandığımız telefeon ve adsl ücretlerini bir zahmet edip araştırıp karşılaştırsınlar aradaki farkı bir görsünler.
Herşey gibi vatandaşlık haklarıda var bunu kullanalım bu demokratik hakkımızı kullanalım arkadaşlar lütfen, bu ciddi konuya bir önem verin, duyarlılğınızı gösterin lütfen.
Alt 27.10.2008, 21:47   #13
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 789 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: TÜRKTELEKOM önemle okuyun....

Bi yerden tutmak gerekir diyorsunuz son yapılan zamlardan sonra elektrik olsun doğalgaz olsun ne yaptık söleyin bakalım...

Bizi öyle bir uyutuyorlar ki o uykudan kalkamıyoruz...

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2008, 21:50   #14
Rallim58
Usta Yiğido

Rallim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rallim58 Şuan Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.04.2012 13:19

Tecrübe Puanı: 794 Rallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOKRallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: TÜRKTELEKOM önemle okuyun....

Destek olalım arkadaşlar...
Demokratik hakkımızı kullanmaktan, daha doğal ne olabilir...
Bu mail den bana son bir haftadır hemen her gün en az 3-4 tane geliyor...
Nasıl unuturum 1 Kasım'ı....
Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2008, 21:59   #15
Arif Coşkun
Moderator

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bi yerden tutmak gerekir diyorsunuz son yapılan zamlardan sonra elektrik olsun doğalgaz olsun ne yaptık söleyin bakalım...

Bizi öyle bir uyutuyorlar ki o uykudan kalkamıyoruz...
Arkadaşım eskiden zamlar protesto edilirdi, izinli yürüyüşler yapılırdı, yazar kasalar fırlatılırdı, bi şekilde ses duyulurdu ama ne oldu bu topluma bilmiyorum neden bu kadar suskun neden bu kadar sessiz bilemiyorum. Sanıyorum " kaderimse çekerim " şarkısını mırıladanıp duruyoruz.Başka birşey gelmiyor aklıma.

Bunda bir çelişki var ama ne? 2009 İşçi, memur zammı ilk 6 ay % 4 ikinci 6 ay için % 4.5 olarak benimsendi ve kabul edildi.
Eeee elektiriğe gelen zam bir yıl içinde % 60 larda. Doğalgazda keza aynı ve Kasım'ın 1'nden sonra yüzde 14 daha zam var. Hayat devam ediyor, hayırlı kullanımlar.
Alt 27.10.2008, 22:06   #16
xwst
Yiğido

xwst - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

xwst Şuan xwst isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.01.2010 18:43

Tecrübe Puanı: 616 xwst FAZLA SÖZE GEREK YOKxwst FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: TÜRKTELEKOM önemle okuyun....

guzel bir uygulama fakat ozellestirilirken bunların olacagını bildigimiz halde kimsenin sesi cıkmadı,ilginc...
xwst isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2008, 22:20   #17
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 789 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick

Uyandığımızda dünayayı feth ederiz diye mi korkuyorlar anlamdım ki merak etmesinler Türk miileti öyle bir millettir ki yeri geldiği zaman ne yapacağını çok iyi bilir sadece bazen işine gelmez....

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2008, 18:59   #18
Arif Coşkun
Moderator

Standart Cevap: --->: TÜRKTELEKOM önemle okuyun....

Alıntı:
xwst Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
guzel bir uygulama fakat ozellestirilirken bunların olacagını bildigimiz halde kimsenin sesi cıkmadı,ilginc...
Haklısınız elbetteki "Ateş düştüğü yeri yakar" demiş atalarımız ama, o ateş biraz yayıldımı bu sefer feryadıfigan eden çoğalır.

Unutmayalım 1 Kasımı bu protestoyu yinede yapalım biryerlere mesaj olsun.
Alt 28.10.2008, 19:22   #19
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 754 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: --->: TÜRKTELEKOM önemle okuyun....

Alıntı:
xwst Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İlginç,
Enteresan;
Yaklaşık altı ay kadar önce şu linkten;[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Yazdığımız zaman,kendin çal kendin oyna olmuştu.

Bugün ben parmağımı bile oynatmayacağım.
ogün yazdığım yazılarda yukarıda verdiğim linkte,kendi yazımdan kendim alıntı yapmıştım.

Açık söylüyorum,o günde bana zararı yoktu bugünde,
Ne yazıkki,kendim zararını görmesemde,halkımın zarar görmemesi için günlerce kafa yorduğum halde kimse ses çıkarmamış,sorumlu olan veya olacaklara tam desdekler verilmişti.

Şimdi ne yapayım,iş işten geçmiş,o gün halkım ayaklanıp tedbiri almadıktan sonra kaldıki bugün topic açıldığında bile açan arkadaşımın sitemi taaa buralardan duyulmaktadır''Yeteri kadar ilgi görmüyor'' diye.

Sonu hayır ola,kolay gelsin.
Alt 28.10.2008, 19:59   #20
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4505 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart -->: TÜRKTELEKOM önemle okuyun....

Ben sadece manevi olarak size destek veriyorum, almanya da yillarca telecom insanlari soydu, daha sonra acilan telefon sirketleri sayesinde telefon görüsmeleri ucuzladi. Ben sinirsiz internet ve yurtdisi da dahil olmak üzere sinirsiz telefon görüsmesi ( cep telefonu haric) hepsi icinde (vergiler, harclar vs.) 44 Euro ödüyorum. Umarim biran önce Türkiye de bu sisteme gecer ve halkin kandirilmasina son verilir.
sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)