Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.04.2009, 17:52   #11
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Ne Mutlu Türküm Diyene...

Alıntı:
GurbetsokakLari Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Eskimo olarak dogsaniz napardiniz ?

Bir insan milletini secemez,sac rengini,boyunu,posunu,cinsiyet ini de...

Icinde kendi gayretin olmadigi halde sana verilmis olan seye sükretmek yerine nasil olur da onunla övünülür ?

Milletini seversin, ama sırf millet bagindan ötürü baska milletleri kendi milletinden asagi göremezsin, cünkü buna sen karar veremezsin.

Üstünlük yalnizca takvadadir.

Ben Türk milletini de, Türkiye'yi de seviyorum. Ama bayragimizin ve vatanımızın üzerinden siyaset yaparak menfaat elde edenleri sevmíyorum.
Sehit kanlarını oy olarak görenler den bugz ediyorum.

Bir insan nasıl bakarsa öyle görürmüş, bu açtığım konunun siyasetle ne alakası var anlamış değilim... Geçmişimizle, tarihimizle atamızla başarılarımızla övünmenin siyasetle ne alakası var anlayamadım.
Alt 29.04.2009, 19:50   #12
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 00:22

Tecrübe Puanı: 762 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hakkinizi helal ediniz...

Kelimelere yüklenen anlamlar asırlar icinde oturur veya degisir.
Son zamanlardaki popülist kavgacılık kavramların özellikle ırk bazlı vurgulanması bu kelimenin de kimyasini bozdu.

O yüzden sehit haberlerinin hemen ardindan "Ne mutlu Türküm diyene "basligi gördügümde bana günümüzdeki " Milliyetciligi " bunuda tekelinde zanneden siyasi bi partí yi hatirlatti...
Alt 29.04.2009, 20:01   #13
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
GurbetsokakLari Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hakkinizi helal ediniz...

Kelimelere yüklenen anlamlar asırlar icinde oturur veya degisir.
Son zamanlardaki popülist kavgacılık kavramların özellikle ırk bazlı vurgulanması bu kelimenin de kimyasini bozdu.

O yüzden sehit haberlerinin hemen ardindan "Ne mutlu Türküm diyene "basligi gördügümde bana günümüzdeki " Milliyetciligi " bunuda tekelinde zanneden siyasi bi partí yi hatirlatti...
Arkadaşım, bunda çok samimiyim bu sabah ben bu topici açarken şehit edilen askerlerimizden haberim yoktu, o üzücü haberi daha sonra öğrendim.
Yani o habere istinaden bu konu açılmamıştır. Bu konu bana e-mail yoluyla geldi ve çok beğendim sitedeki arkadaşlarımla paylaşmak istedim.

Saygılar.
Alt 29.04.2009, 20:24   #14
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2183 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Evet türk olmak üstünlüktür.belki ırkımı kendim secmedim ama bu üstünlükle övünmem için engel teşkil etmiyor.ne mutlu türküm

Bırakın yılanı EN KÜÇÜK BÖCEK
Bu toprakta yaşıyorsa bilecek
TÜRKİYE TÜRKLERİN YURDU DİYECEK
BU MEMLEKET BİZİM BU VATAN BİZİM

Türkiye’de Yaşayan Türke Biyat Edecek!
Ben Etmem Diyosa Defolacak Gidecek!
Uzatmaya Gerek Yok, Denecekler, Dendiler!
Türkiye’de Tek Kimlik, Türklüktür Efendiler!!!!
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)