Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.09.2009, 17:10   #11
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Bugün seçim olsa?

arif bey neyi kaybediyosun
günay hangi pari sormamda sakınca varmı inşallah yanılmıyorumdur yani cevap gelince günayda
doğancım canım kardeşim ablanın yerine konuşmuş gibi döktürmüşsün canım benim tebrik ediyorum seni hep böyle ol kardeşim .
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.09.2009, 17:20   #12
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
guldane Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arif bey neyi kaybediyosun
günay hangi pari sormamda sakınca varmı inşallah yanılmıyorumdur yani cevap gelince günayda
doğancım canım kardeşim ablanın yerine konuşmuş gibi döktürmüşsün canım benim tebrik ediyorum seni hep böyle ol kardeşim .
Zam gelmesi, borçlarımızın biraz daha artması bir kayıp değilmi güldane hanım o yüzden dedim. Her seçimden sonra kazanan milletvekilleri olur ağalar paşalar gibi yaşarlar, faturayıda vatandaş dediğim gibi seçim sonu gelen zamlarla öderler. Demek istediğim oydu.
Alt 08.09.2009, 17:23   #13
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bugün seçim olsa yine aynı partiye oyumu kullanırım
aynı düşüncelere sahibiz demekki katılıyorum size
Alt 08.09.2009, 17:27   #14
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

haklısınız be kardeşim burayı her defasında unutuyorum evet maalesef neyazıkki allah kahretsiki aman işte biz ödüyoruz yaa.

salimciğim hanki parti canım kardeşim ay ben zaten seni hep takdir ederdim ezelden beri biliyomusun cevap gelecekmi acep.
Alt 08.09.2009, 17:31   #15
Salim58
Moderator

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
haklısınız be kardeşim burayı her defasında unutuyorum evet maalesef neyazıkki allah kahretsiki aman işte biz ödüyoruz yaa.

salimciğim hanki parti canım kardeşim ay ben zaten seni hep takdir ederdim ezelden beri biliyomusun cevap gelecekmi acep.
parti söylememize gerek yok iftardan sonra düşünün eminim çözersiniz ve sizde aynen benim gibi en son partiye dersiniz bu kadar ip ucu yeter demi
Alt 08.09.2009, 17:35   #16
doğan bulut
Yasaklı
NO AVATAR

doğan bulut Şuan doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.05.2010 04:13

Tecrübe Puanı: 0 doğan bulut FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Zam gelmesi, borçlarımızın biraz daha artması bir kayıp değilmi güldane hanım o yüzden dedim. Her seçimden sonra kazanan milletvekilleri olur ağalar paşalar gibi yaşarlar, faturayıda vatandaş dediğim gibi seçim sonu gelen zamlarla öderler. Demek istediğim oydu.
aynen katılıyorum çok doğru söyledin sokaklar cadeler afişle bayrakla dolu oluyo babalarının parasınımı harcıyorlar tüğü bitmemiş yetimlerin hakını yiyorlar zehir zıkkım olsun yanlarınada 5 10 tane dalkavuk takıyor vampir gibi milletin alınterini har vurup harman savuruyorlar haram olsun..

sizize bir üzücü haber vereyim şırnakta malesef 5 askerimiz şehit uldu çok üzgünüm hükümet hala açılsın bizim evlat larımız şehit olmaya devam ediyor . çok üzgünüm çok
doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.09.2009, 17:57   #17
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

salim bey yav ne demek istediğini düşünecem ama gene anladıysam
zenci oluyum araptan vaz geçtim onlar zaten bizim renkteler.
benim partimi biliyosun sizinde bize yakın bir partiden olduğunuzu sanıyordum
merhum muhsin beyin partisi hani anam korktuğum başımamı geliyor
akp mi yoksa ciddimisiniz. napalım yinede saygımız sonsuzduur kardeşime canın sağolsun
Alt 08.09.2009, 18:03   #18
Salim58
Moderator

Alıntı:
salim bey yav ne demek istediğini düşünecem ama gene anladıysam
zenci oluyum araptan vaz geçtim onlar zaten bizim renkteler.
benim partimi biliyosun sizinde bize yakın bir partiden olduğunuzu sanıyordum
merhum muhsin beyin partisi hani anam korktuğum başımamı geliyor
akp mi yoksa ciddimisiniz. napalım yinede saygımız sonsuzduur kardeşime canın sağolsun
BİLEMEDİNİZ DÜŞÜNÜN ÇÖZEMESSENİZ YARIN SÖYLEYEYİM AMA BAYAĞI DÜŞÜNÜN TOK KARNINA EMİNİM ÇÖZERSİNİZ HAYIRLI AKŞAMLAR HAYIRLI İFTARLAR
Alt 25.09.2009, 17:40   #19
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 22:41

Tecrübe Puanı: 955 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bugün seçim olsa ben kaybederim :(

Seçimden önce atarlar tutarlar, sonrada seçim masraflarını bizleirn omuzuna zam, zulum, vergi olarak yüklerler. Zaten yükümüz ağır yükümüzü iyice ağırlaştıralımmı

Bir araştırın bir sorun Türkiyede genel seçim kaç tirilyonliraya mal oluyor ?
Arif abi herzaman ki gibi mantığını konusturmuş , bugün seçim olsa tek kaybedecek tabiki vatandaştır.
Alt 25.09.2009, 17:57   #20
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 23:55

Tecrübe Puanı: 714 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
deliktaşlısalim Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
aynı düşüncelere sahibiz demekki katılıyorum size
evet aynı düşüncelerdeyiz bende sana katılıyorum abi.....................

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)