Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Okuduğunuz kitaplar-Öneriler - Sayfa 20 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.03.2010, 23:14   #191
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1342 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Okuduğunuz kitaplar-Öneriler

Alıntı:
V1CT0RY Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Zar Adam Kötü Bi Kitap.

2. si Zar Adam'ın Peşinde Daha İyi

Seninle öznel- nesnel yargı polemiğine girmek istemiyorum
kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı kronik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2010, 23:30   #192
V1CT0RY
Yasaklı

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

V1CT0RY Şuan V1CT0RY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.06.2011 02:04

Tecrübe Puanı: 0 V1CT0RY FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kronik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Seninle öznel- nesnel yargı polemiğine girmek istemiyorum
Girme Zaten..

En Populer Kıtap Sıtelerıne Girin Zar Adam Kitabını Arayın ve Alttaki Yorumları Okuyun Yeter....

Bursaya Yakınsanız TÜYAP BURSA 8. KİTAP FUARI (27 Şubat / 7 Mart 2010) var...Yazdığım Tarihlerde.Orda Denk Gele Birini Tutun Sorun Bu Kitap Nasıl Diye 100 Kişiden 90 ı Berabt Der....(TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, Yalova Yolu 4.km (Buttim Yanı), 16250 BursaTel : (0-224) 211 50 81-89 - Faks: (0-224) 211 22 16, 211 27 22)

Burdan Bi Yargıda Bulunuyorsak Bildiğimizden Yorumda Bulunuyoruz.İşkembeden Sallamasyon Yapmıyoruz...Kitap Alanında Genel Düşünceleri Aktarıyoruz.Kendi Düşüncemi Değil....

Benim Şahsi Fikrimde Berbat Bi Kitap...

Eğer Burda Öneriler Diye Bir Konu Varsa Yapılan Önerilere Karşı Önerileri Belirtmekte EN Doğal Bir Haktır...

Kal Sağlıcakla
V1CT0RY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar V1CT0RY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2010, 02:43   #193
tulina
Usta Yiğido

tulina - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tulina Şuan tulina isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.03.2011 19:17

Tecrübe Puanı: 949 tulina FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ibrahim Tatlises

Allah cezani verecek
Alt 02.03.2010, 22:21   #194
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1167 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Şu anki Ergenekon iddiası olunan örgüte benzer bir örgütün Emniyet içerisinde nasıl kadrolaştığını anlatıyor...

Yazarı kitap basılmadan 1 hafta kadar önce suikaste uğradı...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2010, 22:35   #195
V1CT0RY
Yasaklı

ALİ İLE RAMAZAN

Ali, Ramazan'ın hayatındaki tek temizlik ihtimali.
Tek berraklık, güzellik, iyilik çemberi.
Hayatındaki.
Gırtlağına kadar pisliğe gömülse Ramazan, boka bulansa; gözlerinin önünde Ali'yi canlandırarak, Ali'ye aşkını, Ali'nin ona aşkını; hâlâ temiz olduğunu, olabileceğini, kalabileceğini hayal edebilir.
“Sen benim hayatımdaki tek temiz şeysin Ali,” diyor telefonda bir cumartesi.
Toplumun ittiği, itelediği iki genç erkek… Yoksulluk ve İstanbul onları tüketirken, kendine gazetelerin üçüncü sayfasından başka gidecek yer bulamayan derin bir aşk!..
Ali ile Ramazan…
Kısa ama acı yaşadılar…
Ve sonuna kadar gerçekti yaşadıkları.

· Edebiyat>Roman
· Doğan Kitap
· Basım Tarihi : 02 - 2010
· ISBN : 9786051114811
· Sayfa Sayısı : 165
· Etiket Fiyatı : 12.00 TL
Alt 06.03.2010, 18:24   #196
V1CT0RY
Yasaklı

ALKIŞLARLA LAMİA

Tiyatro ve sinemanın Primadonnasydı. İçindeki tuhaf yara ise en büyük düşmanı...

Tüm erkekler pervaneydi etrafında. Kadınların tahammülünü taşırırdı. Oyuncu Lamia. Müthiş bir kadındı. Kameraların tek aşkıydı. Her kadrajda ışıldar, göz kamaştırırdı. Hey gidi ruhu sürgün Lamia Lamia'yı yakalamak hep zordu. Makarasından boşalan bir film şeridiydi. Yak, kurtul Lamia Sert derlerdi onun için. Hatta duygusuz. Ha-hah O, sadece, hiçbir şeyin farketmediği bir yerdeydi. Hayatının dublajını yapar gibiydi. O ses ve o gözlerdeki o bakış Abartılı kahkahalar eski huyuydu. Kendinden geçercesine sürdürürdü fisto dudaklarından dökülen yalanlarını...

Benzersiz bir şöhret, güzeller güzeli kız. Trajik bir hayat. Büyük oyunlar, ters hesaplar, sert sevişmeler ve aşk .

Edebiyat>Roman
ARTEMİS YAYINLARI
Etiket Fiyatı:25 TL
550 Sayfa
2.Hamur
ISBN: 9786054228553
Boyut: 14 x 21 cm
Baskı Tarihi: Mart 2010
Özgün Dili: Türkçe
Alt 07.03.2010, 21:56   #197
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Ben bir de kitap fiyatlarına değinmek istiyorum.Geçenlerde bir kitap aldım 26tl'ye.Kitapçıya da dert yandım bu konuda.Yahu bizim milletimizde zaten okuma bilinci yokken bir de 26 liraya kitap verirsen,bu yoksullukta kaç kişi alabilir bu kitabı?
Alt 07.03.2010, 21:57   #198
65serdal58
Usta Yiğido

65serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65serdal58 Şuan 65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2016 10:20

Tecrübe Puanı: 1313 65serdal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aynen katılıyorum size....

korsanlar alıp başını gidiyor sonra
65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 65serdal58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.03.2010, 22:29   #199
V1CT0RY
Yasaklı

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Ben bir de kitap fiyatlarına değinmek istiyorum.Geçenlerde bir kitap aldım 26tl'ye.Kitapçıya da dert yandım bu konuda.Yahu bizim milletimizde zaten okuma bilinci yokken bir de 26 liraya kitap verirsen,bu yoksullukta kaç kişi alabilir bu kitabı?
Yazar Bir Kitabı Yazabilmek İçin En Az 1 Senesini Harcıyor ve Hayataının İdamesi Bu Kitaba Bağlı...

Peki Bende Size Soruyorum; Ortalama Hayat Standartları Ele Alırsak 1 Paket Sigara 5-8 Lira Arası , Dışarda Bi Öğün Yemek 10-15 Lira,İstanbul Beylik Düzünde Bir Ev Kirası 600-700 Beşitaşta 1200-1500 Tl vs vs Olduğunu Düşünürsek Yazarlar Ne Yapsın...

Bu Çelişkili Denklemin Sorumlusu Ekonomiden Anlayan Devletin Başındaki Ekonomistlerdir....

Yaklaşık 15 Yıldır Düzenli Kitap Okurum.SOn 5 Senedir Olduğu Kadar Kitaplarda Artış Görmedim Ben...

Okuyucu Madur Yazar Madur Yayın Evi Dağtıcılar Madur Kitapçılar Madur...

Neyse Bi Kitap Önereyim...

KISA BİR YÜRÜYÜŞE ÇIKIYORUM (Fabio Volo)

Kısa Bir Yürüyüşe Çıkıyorum, son dönem İtalyan sineması ve edebiyatında eserleriyle büyük yankı uyandıran Fabio Volo'nun dilimize kazandırılan ikinci kitabı. Hiçbir sınırlama ve sansür kaygısı güdülmeden uzun bir mektup biçiminde kaleme alınan bu kitap, kişinin kendisiyle birlikte içine doğduğu kültürel atmosferin eleştirisi aynı zamanda. Yalnız yaşayan, bir radyoda dj olarak çalışan, Peter Pan sendromlu bir genç bu uzun mektubunda, hız ve tüketimle özdeşleşen çağını, çağının kör noktalarını, karmakarışık ilişki ağlarını çözümleyebilmek için aradığı çıkış noktalarını cesur, samimi ve yalın bir dille anlatıyor. Sürpriz sonunda alıcısının belirdiği mektup birdenbire portala dönüşüyor; zamansız, beklenmedik bir karşılaşmaya.

Fazladan Bir Gün adlı romanıyla Türk okurunun büyük ilgisini kazanan Fabio Volo'nun Kısa Bir Yürüyüşe Çıkıyorum kitabı, yaşamın bütün ayrıntılarını cesur bir dille kavrıyor. Kitabın dünyanın pek çok ülkesinde yankılanan sesi, biraz da yazarın içsel yolculuğunun ayak sesleri.

"Kısa Bir Yürüyüşe Çıkıyorum," demek isteriz çoğu kez. İşimizi gücümüzü bir süreliğine de olsa bırakıp yürüyüş mesafesini düşünmeden uzaklaşmak. Orada, bize bakan kendi gölgemizle yüzleşmek çok daha kolay olurdu.

Roman
PUPA YAYINLARI
Etiket Fiyatı:10 TL
168 Sayfa
2.Hamur
ISBN: 9786055765545
Boyut: 13 x 20 cm
Baskı Tarihi: Şubat 2010
Alt 07.03.2010, 22:36   #200
rüzgar79
Usta Yiğido

rüzgar79 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rüzgar79 Şuan rüzgar79 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.09.2010 21:19

Tecrübe Puanı: 1714 rüzgar79 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bulsam burda kitap okuyacamda bulamiyorum türkiyeye gelince 1 cuval kitp alacam coguda roman olacak
rüzgar79 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar rüzgar79'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)