Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Üye rekoru Sivas'ta - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.02.2011, 11:02   #21
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Üye rekoru Sivas'ta

Konuyu kaydıran sizsiniz efendim, Özelleştirmeden getirdiniz, yağcılığa, getirdiniz bedava arabaya, şimdide bor minareline geldik

Ben "20 Yıl sonra Bedava araba dağıtacaklar" cümlenizden şunu anladım, 20 yıl sonra bizden hiç para istemeden, cebimizden 1 kuruş bile çıkmadan bize araba dağıtacaklar. İşte bunu anladım. Yanlış mı anlamışım.
Alt 24.02.2011, 11:05   #22
_DuMaN_58
Navigator

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sevgili duman her ne kadar genel koordinatör ertuğrul bey iki satırlık yorumlara çok kızıyor ama(bazen iki satırlık bir yorum yüzlerce sayfa bir kitaptan daha çok şey anlatmış olsa bile)ben yine iki satırlık bir yorum yapmayı uygun buldum bir ülkenin özgürlüklerini örnek aldığını söylediğin ülkelere bir bak fas tunus cezair mısır v.s. oysa keşke türkiyenin gelişmişliğini ve özgürlük anlayışını isveç norveç danimarka hollanda finlandıya gibi ülkeler örnek alsaydı.avrupa birliği konusundaki yorumuna tümüyle katılıyorum avrupa birliğinin bundan sora türkiyeye ashlaksızlık ve bölüclükten başka verebileceği hiç bir şey yok
Evet AB nin bize vereceği hiç birşey yok. Bizim onlara ders vermemiz gerekir aslında. Norveç, İzlanda, Yunanistan.. ilerde inşallah onlarda bizden örnek almaya başlayacaklar. Ha hepsi demokrasimizi örnek almak zorunda değil. Birisi de ekonomiyi örnek alsın veya sosyal hizmetleri örnek alsın, yeter ki Türkiye büyüyen güç olmaya devam etsin.
Alt 24.02.2011, 11:25   #23
amet_58
Tecrübeli Yiğido

amet_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amet_58 Şuan amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.04.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 674 amet_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
madem herkes işe yerleştirildi bu işsizlik dedikleri şey neyin nesi açıklar mısınız.? Görmezsiniz ekmeğinden olanları çünkü size dokunmayan yılan bin yıl yaşasın hesabı görmezden gelerek yaşıyorsunuz veya da görmüyorsunuz...
2002 de Türkiye işsizlik oranı 10.3 lerde 2011 de 11.2 lerde 2002de nüfus yakşaık 70 milyon 2011 itibari ile yaklaşık 76.5 milyon artışa dikkat et 6.5 milyon kişi oranla bakayım hangi dönem daha kötüymüş ha sanmaki biz bu durumu savunuyoruz aksine daha iyi olmasını istiyoruz ama dediğim gibi eskiye göre neyi kıyaslarsan iyileşme var yetermi yetmez tabiki ama çamur siyaseti hiç bir zaman tutmaz madem millet halinden memnun değil haziranda bunu sandıkta sorar bundan kimsenin şüphesi olmasın sayın kıbrıslı gibi tek tek 2002 ile 2011 arasında yapılan icraatleri yazmayacağım diyorumya milletimizin gözü var kulağı var aklı var kendisine en iyi hizmeti verene en iyi temsil edene oyunu verir bunun başka bir açıklaması yoktur
amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2011, 11:26   #24
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 583 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Konuyu kaydıran sizsiniz efendim, Özelleştirmeden getirdiniz, yağcılığa, getirdiniz bedava arabaya, şimdide bor minareline geldik

Ben "20 Yıl sonra Bedava araba dağıtacaklar" cümlenizden şunu anladım, 20 yıl sonra bizden hiç para istemeden, cebimizden 1 kuruş bile çıkmadan bize araba dağıtacaklar. İşte bunu anladım. Yanlış mı anlamışım.
Bende sizin zenginleştik dediğinizden aynen bu yorumu çıkarmam lazım. Türkçemizde kullanırlar beklenilen fiyatının çok altında oldu mu bedava derler. sudan ucuz derler. Tabii siz bunlarıda duymamışsınızdır birşey demiyorum.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2011, 11:29   #25
amazon10
Usta Yiğido

Alıntı:
amet_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
2002 de Türkiye işsizlik oranı 10.3 lerde 2011 de 11.2 lerde 2002de nüfus yakşaık 70 milyon 2011 itibari ile yaklaşık 76.5 milyon artışa dikkat et 6.5 milyon kişi oranla bakayım hangi dönem daha kötüymüş ha sanmaki biz bu durumu savunuyoruz aksine daha iyi olmasını istiyoruz ama dediğim gibi eskiye göre neyi kıyaslarsan iyileşme var yetermi yetmez tabiki ama çamur siyaseti hiç bir zaman tutmaz madem millet halinden memnun değil haziranda bunu sandıkta sorar bundan kimsenin şüphesi olmasın sayın kıbrıslı gibi tek tek 2002 ile 2011 arasında yapılan icraatleri yazmayacağım diyorumya milletimizin gözü var kulağı var aklı var kendisine en iyi hizmeti verene en iyi temsil edene oyunu verir bunun başka bir açıklaması yoktur
Bu sizin yazdıklarınız akp istatistikleri galiba.

amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2011, 11:31   #26
_DuMaN_58
Navigator

Beklenilen fiyatın altında oldu mu bedava denilmez efendim, ucuz denir. Kurduğunuz cümlenizin arkasında olun. Doğrudur yada yanlıştır ama en azından arkasında durun bence.

"Bende sizin zenginleştik dediğinizden aynen bu yorumu çıkarmam lazım." Aynı yorumu çıkaramazsınız ki, Neden mi? Bedava demek, kesinlikle 0(sıfır) paradır. Ama Zenginlik demek 100000 para değildir yada 999999 para değildir. Yani önü açık. O yüzden benim yorumumdan aynısını siz çıkaramazsınız
Alt 24.02.2011, 12:09   #27
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 690 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AK parti sivasta yine aynı vekilleri çıkaracak gibi,bari sivas için çalışacak vekiller seçebilsek
Alt 24.02.2011, 12:12   #28
amazon10
Usta Yiğido

Alıntı:
Beklenilen fiyatın altında oldu mu bedava denilmez efendim, ucuz denir. Kurduğunuz cümlenizin arkasında olun. Doğrudur yada yanlıştır ama en azından arkasında durun bence.

"Bende sizin zenginleştik dediğinizden aynen bu yorumu çıkarmam lazım." Aynı yorumu çıkaramazsınız ki, Neden mi? Bedava demek, kesinlikle 0(sıfır) paradır. Ama Zenginlik demek 100000 para değildir yada 999999 para değildir. Yani önü açık. O yüzden benim yorumumdan aynısını siz çıkaramazsınız
ben bedava derken mecaz anlamda. halk dilinde çok kullanırlar bunu.

Alt 24.02.2011, 16:54   #29
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 691 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
amet_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kardeşim sen istatistik bilir misin?
İstatistikte oranlar konuşur sayılar değil...
Al sana 2005-2011 arası işsizlik oranları tablosu hem de Türkiye istatistik kurumundan

İnanmazsan al sana [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...].

Ha bu arada nüfus artışı demişsin...
Babam demişti zaten en az üç çocuk yapın diye....
Sandıkta insanların neye nasıl oy verdikleri senin halinden belli oluyor...
Sen tipik bir örneksin...
Ama devam devam devam kim tutar sizi......
Eşi dostu oraya buraya yerleştirip, ihaleleri cukkalayıp, aklı kıtlara da iki torba kömür dağıtıp biz çok zenginiz, halimiz gayet iyi, seçimde de halkımız bize tevessül ediyor demeye devam....
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.02.2011, 17:12   #30
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 691 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bence Türkiye fakirleşmiyor tam tersi zengileşiyor (Ben 20 yıl önce bir araba alamazdım ama şimdi alabiliyorum) , halkımız da gitgide cahillikten çıkıp özgür düşünmeye başlıyor. Bence "AB bizi almaz, boşuna bekliyoruz" değil, "Biz AB ye girmeyiz, çok beklerler". Hükümette, AB için boşu boşuna zamanını geçirmemeli bence. Eski AB yok artık. Dünyanın düzeni değişti. Bir de Türkiye demekrosisi gitgide iyiye gidiyor, gitgide kendimizi geliştiriyoruz. Ki, Tunus, Mısır gibi ülkeler artık bizi örnek alıyorlar.
Örnek mi alıyorlar,
Yav Mısırda askerler iktidarda....
Emin misin?
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)