Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kılıçtaroğlu Sivas'a geliyor - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.07.2010, 15:57   #21
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3276 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Kılıçtaroğlu Sivas'a geliyor

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bilal bey ya ben anlatamıyorum yada yazılarım okunmadan cevap geliyor.
Bakın AB'ye uyum yasaları gereği gerek AKP hükümeti gerek diğer geçmiş hükümetler zamanında 12 Eylül Faşist Darbeci anayasının yüzde 90 lara varan kesimi tamamen değişti, kalanlarda çok ta ciddiye alınacak şeyler değil.
Haklısın 10 yılki evveli gibi değil ülkemiz, o dönemki akp yandaşlarının ekonomik durumunu araştır birde şimdi araştır farkı çok iyi göreceksin. Satmak savmak yandaş medya yaratmak çevre zenginleri yaratmak nasılmış çok iyi anlıyoruz.
Şuanki çıkarılmak istenilen yasa yargıyı siyasallaştırmak etki altına almak adına AKP anayasasıdır bunun adı belli zaten paçayı kurtarma adına yapılan şeyler.
Şuan Hayırlar yapılan bağımsız anketlerde yüzde 60 larda hayır çıkıyor, bunun giderek yüzde 70 leri bulacağı söyleniyor hiç sanmıyorum bu yasanın kabul edeceğini zaten yüzde 51 le evetle geçsede bu geniş tabanlı halk desteğini almış sayılmaz.
Bakin madem siz bireyler soylediniz bende cevaplayim.biraz gerilere gidelim yandas medya olayina bakin bu ulkede gazete kupurleriyle darbeler yapilmaya kalkisildi insanlarin inanclariyla alay edildi SAHTE MUSLUMLER ALILER FATMALAR CIKARILDI.ve butun bunlar yapilirken yandas medyalar kullanildi.Gece pijamalariyla bu ulkenin baskanini karsilayan yandas medya patronlari gordu bu ulkenin insanlari.Insaf ya affiniza siginiyorum biraz adeletli olun.Bu ulke hepimizin uzum yerken bagciyi dovmeyelim birakalim benlik suurunu.ulkem icin insanim icin birseyler yapmaya calisan herkes benim icin degerlidir.hicbir yonu farketmez benim icin.yeterki ulkesine faydali olsun.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.07.2010, 16:02   #22
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Abircan@

Evet diyenler armutsa,hayır diyenler ne?
Alt 13.07.2010, 16:17   #23
bilal kose
Usta Yiğido

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
elmayla armutu ancak armut ve elma olanlar toplar
evet diyenleri şimdiden bu armutluklarından dolayı kutluyorum
böyle başa böyle tarak
recep bey iktidarına varak varak

sanki 12 eylül anayasası bu padişah özentilerince ilk defa değiştiriliyor bu balık hafızalılar nerede yaşıyor yahu zaten bir çok temel maddesi değişmiş

madem demokrat madem aydınsınız madem halkın içinden geliyosunuz recep beyy
neden dokunulmazlıkları kaldırmıyosun
neden yargının tepesine saçilmiş siyasileri oturtuyosun, neden yargıya yargıç hakim avukat değilde, sözde üniversite bitirmiş ama ne olduğu belirsiz oradan buradan alınmış çalıntı doktoralarla prof olmuş gerici yandaşlarını yargının tepesine çıkarmak istiyosun , istiyorsunki o satılmışlıklarıyla vatanı paramparça parsel parsel satıp yedikleriniz ortaya dökülüp hesap sorulmasın istiyorsunuz

hani yök le üniversiteyle ilgili maddeler
hani cumhurbaşkanının yetkileri fazlaydıııı sizi gidi soyguncu talancılar
evetinizde yerin dibine batsın bu satan bozan gözboyayn dinsel istimarcı kapitalistler sizi

sağcıların en namuslusunun mal varlığı bu ise
dünkü erbakan kurtulmuş kavgasının sebepleri mal mülk olunca aşağıdaki haberi kendine ben sağcıyım muhafazakrım bu ülkenin değeri gak guk fiş miş foş moş diyip vatan millet sakarya din namus diyenlerin iyi okumasını rica ediyorum

okuyun bakın 50 yıldır sizi kim oyalıyor kim avutuyorr sağcı kardeşlerim

Gündem

«Önceki Haber 13.07.2010 Salı 10:09 Sonraki Haber»

Türkeşlerde miras kavgası

Alparslan Türkeş’in milyonluk serveti çocuklarını birbirine düşürdü.

Alparslan Türkeş'in çocukları arasında paylaşılamayan milyonluk mirasın peşine şimdi de Hazine düştü.

MHP'nin eski lideri Alparslan Türkeş'in mirasçıları arasındaki kavga nedeniyle 13 yıldır paylaşılamayan milyonlarca liralık servetinin peşine şimdi de Hazine düştü. Ölümünün ardından İngiltere'de trilyonluk hesapları çıkan Türkeş'in adına kayıtlı araziler, evler, yazlıklar ve altınların paylaşımına ilişkin dosya karar için Ankara 3. Sulh Hukuk Mahkemesi'ne gönderildi.

HAZİNE YAKIN TAKİPTE

Türkeş'in Nisan 1997'de ölümünün hemen ardından eşi Seval Türkeş, mal varlığı tartışması için mirasçılara, "Masada anlaşalım, Türkeş'in şerefine yakışır şekilde çözelim" çağrısı yaptı. Ancak, bu çağrı yanıtsız kaldı. Türkeş'in ikinci eşi Seval Türkeş'ten iki ve ilk eşinden beş olmak üzere toplam yedi çocuğu bulunuyor. Seval Türkeş'in çocukları Ayyüce ile Ahmet Kutalmış Türkeş ile ilk evliliğinden olan Umay, Günay, Ayzıt Türkeş, Tuğrul Türkeş ve kardeşleri babalarının ölümünden sonra mal varlığı için dava açtı. 1997 esaslı dosya, karar için geçen hafta Ankara 3. Sulh Mahkemesi'ne sunuldu. Hazine de veraset vergisini alabilmek için davanın bir an önce sonuçlandırılması için mahkemeye başvurdu. Seval Türkeş'in avukatları, ilk eşten olan çocukların aleyhine ayrı ayrı alacak davası açarak, banka hesapları, gayrimenkulleri, üzerlerine kayıtlı araçları, kooperatif ve ticaret odalarına kayıtlı şirketlerdeki hisselerine "ihtiyati tedbir" konulmasını istedi. Türkeş'in Deutsche Bank'ın Londra şubesinde bulunan hesabından kızları Umay Güney ve Ayzıt Türkeş'in 242 bin sterlin çektiği iddia edilmişti.

MİLYONLUK SERVET

İstanbul Yakacık'ta 300 m2 arsa, 360 m2 ev, İzmir Özdere'de 450 m2 arsa, Oran'da ev, Fethiye Anadolu Yapı Kooperatifi'nde bir adet hisse, Ankara'da eşine ait daire, bir adet 1984 mercedes, 1982 Audi otomobil, 25 adet bilezik, 60 cumhuriyet altını, çeşitli bankalarda 142 milyon mevduat, Bandırma'da 400 m2 arsa, Ankara Altındağ'da 613 m2 arsa İzmir Konak'ta daire...(Sabah)

sondan bir önceki satıra dikkat
çeşitli bankalarca 142 milyon mevduat, yeni parayla bu anlamayana eski parayla tarif edeyim 142 TRİLYON

peki nerede bu paralar TÜRK BANKALARIN DA MI malesef adamımız şef reis meis ulu baş , türkün en şereflisi lideri falan filoş ama malesef paralar çoğu ingiltere bankalarında yabancı banka hesaplarında
Sizi kimlerin oyaladigini yazarsam gunlerce yazmam gerek galiba.ocu bucu diyerek insanlari kamplara ayirmak artik bu millete verilecek en buyuk zararlardan biridir.Herkesin hosgoru cercevesinde yazmasini rica ederim.Eger ilaki hainlik araniyorsa giden turkiye aleyhine acilan davalara bakin avrupa insan haklari mahkemesindeki.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.07.2010, 17:39   #24
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 951 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
bilal kose Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bakin madem siz bireyler soylediniz bende cevaplayim.biraz gerilere gidelim yandas medya olayina bakin bu ulkede gazete kupurleriyle darbeler yapilmaya kalkisildi insanlarin inanclariyla alay edildi SAHTE MUSLUMLER ALILER FATMALAR CIKARILDI.ve butun bunlar yapilirken yandas medyalar kullanildi.Gece pijamalariyla bu ulkenin baskanini karsilayan yandas medya patronlari gordu bu ulkenin insanlari.Insaf ya affiniza siginiyorum biraz adeletli olun.Bu ulke hepimizin uzum yerken bagciyi dovmeyelim birakalim benlik suurunu.ulkem icin insanim icin birseyler yapmaya calisan herkes benim icin degerlidir.hicbir yonu farketmez benim icin.yeterki ulkesine faydali olsun.
Aslında aynı şeyleri savunuyoruz Bilal kerdeş, bu ülkede darbeyede HAYIR, yüce dinimizi çirkin emelelrine çıkarlarına alet edenlere, istismar edenlerede HAYIR, her türlü haksızlıklarada HAYIR
Sadece ayrıştığımız nokta bu çıkarılan yasalarda bunlarla ilgili hiç bir madde yok, sanki eski yasa açlığı yoksulluğu işsizliği yapıyormuşta bu çıkacak yasayla bunlar halledilecek. Bu yasa yine önceki iddiam geçerli akp nin kendini kurtarma yasasıdır. 2003 de söz verdiler ikdidara geldiğimizde birinci senemizde dokınulmazlıklar kalkacak diye. Madem çok demokratlar o halde buyursun dokunulmazlıkları kaldırsınlar, büyük haksızlık olan seçim barajını yüzde 5' e çeksinler gerçekten demokrat olduklarına inanalım. Hem bir vekil kendine neden dokundurmasın dürüst mert bir vekil her zaman yüzü ak anlı açık olur. Demekki gayrimeşru işler yapıyolarki dokundurmak istemiyolar.
"Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu " ona benziyor bu durum.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.07.2010, 17:51   #25
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bu ülkede CeHePe bişeye karşı çıkıyorsa o işte hayır vardır. Bir şeyi destekliyorsa şer vardır

Üyelerimizden biri YÖK kaldırılsın demiş Kemal Gürüz, Erdoğan Teziç, Nur Serter, Kemal Alemdaroğlu, vs. güruh ikna odaları kurarken başörtülü öğrencilere zulüm ederken YÖK ü alkışlayanlardan olmasın ??

12 Eylülde evet diyoruz MHP-BDP-CHP ittifakına karşı

Kılıçdaroğlu da hoşgelir programını yapar gider.
Alt 13.07.2010, 18:13   #26
bilal kose
Usta Yiğido

Tamam kardes sizide anliyorum.Akpenin turk siyasi tarihindeki yeri belli on yillik mazileri bile yok.Peki turk siyasi tarihine damgasini vurmus asirlik cinar olmus partiler neden yapamadi saydiklarinizin cogunu.sadece bir kac seye takilmamak lazim Turkiyenin oyle sorunlari varki belki 50 yillik neden bu zamana kadar cozulemedi.Gazyagi vardida benmi ictim diyenler.bu toplumun dergerleriyle dalga gecenler neden cozemedi.ben mhp gudumlu biriyim acik konusayim.akpli falan degilim.turkiyedeki mahkeme kararlarini hice sayacak kararlara imza atanlar neden cozemedi.sozde vatan severler.60 yildir avrupanin kapisin bekleyenler gumruk birligi altinda vatan ihanet edenler Buyuk onder mustafa kemal ataturkun adini kullanip bu vatana ihanet edenler neden cozemedi.turkiyenin sorunlarini ya insaf adam yazmis akp yuzde 51 oy alsa birinci parti degil herkesin partisi degil hur iradenin partisi degil diye yuzde15 alan partimi hur iradenin partisi.gunesi balcikla sivamanin zamani gecti varkinda degiller.
Alt 13.07.2010, 18:47   #27
doğan bulut58
Usta Yiğido

doğan bulut58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doğan bulut58 Şuan doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2015 00:32

Tecrübe Puanı: 1276 doğan bulut58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla kılıçdar oğluda gelse kıralın oğluda gelse halk eski halk değil artık neyin ne olduğunu görüyor artık AKP hiçmi olumlu iş yapamadı yani hepsine muhalefet yaptılar karşı çıktılar madem dürüstseniz iyi yapdığını deskleyinki sizin samimiyetinize inanalım ben MHP liyim ama anayasa değişikliğine evet diyorum bahceli nederse desin hiç bağlamaz ben doğru buluyorum vede destekliyorum askeri cuntanın ana yasasıyla kalmak istemiyorum vede anayasa değişikliğine evet diycez komple bucak olarak zaten ağarlık MHP ama biz değişikliği doğru buluyoruz
doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı doğan bulut58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.07.2010, 19:10   #28
TripleDouble
Yiğido
NO AVATAR

TripleDouble Şuan TripleDouble isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 610 TripleDouble FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu ülkede CeHePe bişeye karşı çıkıyorsa o işte hayır vardır. Bir şeyi destekliyorsa şer vardır

Üyelerimizden biri YÖK kaldırılsın demiş Kemal Gürüz, Erdoğan Teziç, Nur Serter, Kemal Alemdaroğlu, vs. güruh ikna odaları kurarken başörtülü öğrencilere zulüm ederken YÖK ü alkışlayanlardan olmasın ??

12 Eylülde evet diyoruz MHP-BDP-CHP ittifakına karşı

Kılıçdaroğlu da hoşgelir programını yapar gider.
bu saydığın isimler türbana başörtüsüne 1 karşı çıkıyorlarsa
sola solculara 10000 karşı çıkıyorlar
şükredin yani halinize..
neyin ne olduğunu iyice öğrenin de ondan sonra yorum yapın.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın...
TripleDouble isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı TripleDouble'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.07.2010, 21:50   #29
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1314 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
TripleDouble Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu saydığın isimler türbana başörtüsüne 1 karşı çıkıyorlarsa
sola solculara 10000 karşı çıkıyorlar
şükredin yani halinize..
neyin ne olduğunu iyice öğrenin de ondan sonra yorum yapın.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın...
yok canım sizin gibi aydınlar varken bilgiyi öğrenmek yorum yapmak ne haddimize..

sizler yorum yaparsanız ''doğru'' sizden olmayanlar sizin gibi düşünmeyenler ''yalnış'' . burda farklı şeyler söyleyenler uyduruyor değil mi? o bilgileri bizim nesil sizin gibi okuyarak değil yaşayarak öğrendik. şu fildişi kulelerinizden inin artık. herkes sizler gibi okuyor , gündemi takip ediyor,bunlar çok mu olağanüstü şeyler de bunları bildiğinizi düşünerek milleti aşaağılıyorsunuz?
Alt 13.07.2010, 21:59   #30
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Triple Double ,

O saydığım kişiler başörtüsüne 1 karşı çıkma hakkını nerden alıyor. Onlar nerenin rektörleri oluyorlarki bu hakkı kendilerinde buluyorlar. Sola solculara ne kadar karşı çıkarlarsa çıksınlar beni ilgilendirmez. YÖK onların elindeyken biriniz çıkıp da YÖK kaldırılsın demiyordunuz.Şimdi neymiş YÖK kaldırılsın.Burda bir laf söylerler ANgaralılar "lahanaya gelince kıtır kıtır köküne gelince mee "

Neyin ne oldugunu sizden öğrenecek değiliz. 99-2000-2001... Yaşadık biz herşeyi üniversite kampüslerinde...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)