Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
BALIKLI ÇERMİK - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' ta Turizm > TERMAL TURİZM > Balıklı çermik
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.10.2007, 19:18   #31
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 865 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: BALIKLI ÇERMİK

bende bu yaz balıklı çermiğe gittim ve gördüğüm manzara karşısında şaşırdım. İçine pislikten girilmiyor bide oraya gençler geldi ve o balıklı çermiğin içinde yüzdüler sanki havuz gibi bunları sölemek Sivasımızın zararına gibi gözüküyor ama bunlar Sivasın gerçekleri. Gördüğüm o manzara karşısında çok üzüldüm öyle bir varlığa sahip çıkamıyoruzz balıklar eminimki o yüzen gençler sayesinde bir çoğu ölmüştür neyse inşallah o olaya bir çare bulurlar Hepiniz Allaha emanet olun
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.11.2007, 13:07   #32
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

ebubekir çakmak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ebubekir çakmak Şuan ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2010 12:51

Tecrübe Puanı: 685 ebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDI

kardeş ellerine sağlık güzel çalışma olmuş ben kangallıyım ve tüm sivaslı gardşlarımın orayı gezip görmesini tavsiye ederim

O HALDE

HAYATTA BENİM BOYAYACAĞIM RENGİ ALACAKTIR!!!

EBUBEKİR ÇAKMAK.
ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.11.2007, 14:51   #33
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4507 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: BALIKLI ÇERMİK

Balıklı cermiğimiz yüzme amaclı hizmet vermemeli bu cermiğimize insanlar şifa bulmaya geliyorlar sağdan soldan gelenler burda yüzmeye kalkışıyorlar bırakın orası bir tedavi merkezi olarak kalsın hasta insanlarımız tedavi olsunlar o havuzlarda atlamak zıplamak olmazki hem hastalar rahatsız olur hem balıklar ürker ve zarar görür zaten bu işe benim aklım pek almıyor o kadar yaralı bereli hasta insanın içinde yanlış anlaşılmasın tiksinti söz konusu bile değil sırf o insanları raharsız etmemek adına nasıl canınız yüzmek ister anlamak mümkün değil bu işe bir sınırlama getirilmeli diye düşünüyorum
Alt 16.11.2007, 16:03   #34
kara_mavi27
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kara_mavi27 Şuan kara_mavi27 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.06.2008 13:21

Tecrübe Puanı: 0 kara_mavi27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

altuntas58 sana bu konuda katılıyorum ama öncelikle insanımıza kangalda bir yüzme havuzu yapılmalı ve değişik yerlerde piknik yapma imkanı verilmeli çünkü ben biliyorum ki kangala eğer misafir olarak giderseniz sırf piknik yapmak için ilk akla orası geliyo. halbukim terelik denilen bir yer var herkese tavsiye ederim tohma çayı kenarın da şuulun alt tarafın da oraya insanların alıştırılması ve turizim açısın dan geliştirilmesi gerekmekte
kara_mavi27 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.11.2007, 17:33   #35
altuntas58
Usta Yiğido

Ayrı bir yere insanların sırf yüzme ihtiyacı için havuzlar ve yeni piknik alanları yapılabilir ordaki tedavi amacla gelen insanlara zarar vermeden bu işler yapılabilir
Alt 11.12.2007, 16:46   #36
crayz_58
Yeni Yiğido

crayz_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

crayz_58 Şuan crayz_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.12.2007 16:24

Tecrübe Puanı: 0 crayz_58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

bende kangalliyim...arkadsalar hepiniz iyi yada kotu sekilde elestiriler yapmisiniz ama sunu unutmayin ki kangalda bu tarzda hizmet weren bi kaplica daha yok warsa lutfen gosterin ...bunun disinda kaplicada bi baska havuz yapilabilme gibi bi sans ta yok biliosunuz ki kaplicalarin belirli bi debisi wardir yani suyun cikis miktari bellidir we buna gore bi havuz daha yapmak o kaplicanin doal dengesini bozmak olabilir bu yuzden 2 havuz yuzme havuzu olarak gosteriliyor...kaplicada genel anlamda bu sene gercekten cok guzel bi cewre duzenlemisi yapilmisti ve halada yapiliodu... yonetim olarakta son yillarda gosterdikleri gelisme kayda deger..kangalda ilk kez bi canli yayin araci geldi ve kaplicada tanitim yapti bunun yani sira bircok ulusal ve yerel basinda tanitimlari yapilmakta we yazin dunyanin dort bi yanindan turistler gelmektedir...benim gorusum arkadaslarimin yaptiklari elistirileri curutmek deil yapilan elestirilerin yapici yonde olmasi we yonlendirici olmasi...kendi memleketimizi elestiri bombardimanina tutuyoruz neden ?? nedeni acik aslinda kendi cimizden biri yonetiyor die eger bi yabanci gelip yonetse anlata anlata bitiremeyiz...kayseriye bakin yani basimizda adamlar her yonuyle her isinlerini o kadar guzel anlatiolarki bizde kostura kostura oraya gidiyoruzz....herkese iyi gunler dilerim we biraz daha yapici olalim yikici deil arkadaslar...sahip cikalim sahip...unutmayalim Bir çamdan hem dama direk, hem ahıra kürek olur...sewgi ve saygilarimlar..
crayz_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2008, 19:25   #37
CrSivaslim58
Usta Yiğido

CrSivaslim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CrSivaslim58 Şuan CrSivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.12.2023 19:33
Autobahn Champion! Caravan Toss Champion! F/A-18 Hornet Champion! Happy Heks Champion! Kingdom Of Gold Champion! Sheep Pool Champion! Yeti Strikes Back Champion!
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 848 CrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yok

uf hic bilmiyordum böyle göründünü ben oraya gitmem.
CrSivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2008, 18:43   #38
fakıllı
Yiğido

fakıllı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fakıllı Şuan fakıllı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.09.2012 15:10

Tecrübe Puanı: 606 fakıllı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bende bu yaz balıklı çermiğe gittim ve gördüğüm manzara karşısında şaşırdım. İçine pislikten girilmiyor bide oraya gençler geldi ve o balıklı çermiğin içinde yüzdüler sanki havuz gibi bunları sölemek Sivasımızın zararına gibi gözüküyor ama bunlar Sivasın gerçekleri. Gördüğüm o manzara karşısında çok üzüldüm öyle bir varlığa sahip çıkamıyoruzz balıklar eminimki o yüzen gençler sayesinde bir çoğu ölmüştür neyse inşallah o olaya bir çare bulurlar Hepiniz Allaha emanet olun
ben 1985 de gitmiştim ozamanlar çok pisti.daha sonra yeniden yapılandığını çok güzel olduğunu duymuştum.Demekki doğru değilmiş.
Alt 04.02.2008, 11:33   #39
KARAKAYA83
Yiğido

KARAKAYA83 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KARAKAYA83 Şuan KARAKAYA83 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2009 10:21

Tecrübe Puanı: 606 KARAKAYA83 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yok böle memleket ya hem köpegi hem balıgı insanlıga yararlı yaww
KARAKAYA83 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.02.2008, 19:28   #40
altuntas58
Usta Yiğido

Balıklı cermik çok güzel bir yer ben defalarca gittim insanlar şifa bulmak için dünyanın her yerinden buraya akın,akın geliyorlar yazın çok yoğunluk oluyor dünyada eşi benzeri yoktur

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)