Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.08.2010, 13:07   #31
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 21:26

Tecrübe Puanı: 735 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer

Alıntı:
WåñTêd_øØ7 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
o da evet için dolaşıyor : ) dikkatını cekersem ben hayır ıcın dolasmasına bısey demıyorum sıvas onemlı sehırmıs bılmem sudur budur
Sivas'ta yaptıgı mitingde Erzurum çok önemli şehir diyecek hali yok degil mi
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı 58_SEMİH_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 13:19   #32
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 741 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
58_SEMİH_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivas'ta yaptıgı mitingde Erzurum çok önemli şehir diyecek hali yok degil mi
Erzurum ne alaka sivas önemliyse sadece seçim ve diğer zamanlarda önemli hale gelmesin
Alt 09.08.2010, 13:35   #33
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

Alıntı:
WåñTêd_øØ7 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Erzurum ne alaka sivas önemliyse sadece seçim ve diğer zamanlarda önemli hale gelmesin
Başbakan kaç sefer Sivas'ı gezmek için geldi.?
2-3 ay önce Divrigi Ulu Cami yi görmek için gelecekti hala gelecek.
Sayın Kılıçdaroglu Sivas'ın öneminin farkında başbakan nerelerde.Sevdamız para cebimiz dola !
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 58_SEMİH_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 14:28   #34
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 709 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kurunun yanında artık YAŞ ta yanmayacak diyerek başlayalım...bekleyin ve görün..YİĞİT BULUT un bugun ki yazını okumanızı tavsiye ederim...
Kılıçtaroğlunu baykaldan daha çok yakıştırmıyorum chp ye ve lider olarak ta...belki harbi demokrat bi adam olabilir ama gazı ve freni dreksiyonu sav ın elinde aynı sürücü kurslarında olan olay gibi yanındaki gözcü aracı surer sende sürüyom sanırsın...parti liderliği aynı o hesap..o cılız sesini dersim meselesinde bi duyduk ama onada pişman etti sav sanırsam...en son da iktidar ağzıyla konusayom kamerali tuzak ile baykalın devrilip kemal kalıçdarın devşirilmesi...ne ise ne...gelmiş geçmiş iktidarların darbelri idare ednlerde dahil okyanuslar ötesinden idare edildiğini bilmekteyiz lakin bugun dişini direyen bit türkiye varsa iktidardan değil müslüman aydın türk anadolu halkından kaynaklanan konjonktur gereği bu diremeyi ülkemiz misyonu vizyonu ile gösdermekte...
maydonazla , kayısıyla hayır mitingi filan ..ya kendileri bile inan mıyor ..bırakın işde düpedüz genel seçim çalışması bunlar..erbeakan gibi..hadi ordan ..hadii...anca gidersin.mhp de meclisde hayır diyip dısarda evet dermi onlarda evet diyecek aha görün oyle diş gösderdiklerine filan da bakmayın büyük bi çoğunluk evet diyecekler..
abircanda hiç değişmemiş ya bakın turkiyede neler değişiyo ,hala bizi kominst sandılar fıstık ya bırak 12 eylülden sonra düşünen ideolojılerın üzerinden geçmedi mi o tanklar sanan kım ya babadan oğla sizlerden bize geçen politika olarak hala devam etmekde...düşünemeyen insanar yığını olduk bugun..
tunceli vekilinin bağımsız istifası ve chp ye anı katılımını da kılıçdaroğlunun etnik kökenine bağlıyorum..olablir çok normal demokratik bi ülkede..cumhur baskanını chp liler ermeni yaptı ,basbakanı rum yapmışlardı..kılıçdaroğlu arkasında gene chp nin arka çorak bahçesi olarak kullanılan alevilerle de birşeyler yapabilir..evet alevi kürt tuncelili olması kimliğinide kullanıp partide biraz oy artırımı yapacağını düşünüyorum..lakin ana muhalefetten öteye geçemeyeceğini düşünüyorum..kimse inanmıyo ama en kötü ihtimal gördüğüm ne biliyo musunz chp ile akp koalisyonu ...mhp nin hiç beklemediği bi tokat olur bu...iktidarın tehlikeli oyunları mhp nin eksen kayması yasadığı su durmda bi şok gibi ensesine bu tokdı yıyıp chp nin buyuk satısına maruz kalabilir..ama son yaş gelişmeleri ve referandumda yuksek evet çıkarsa gene iktidar aynen farklı kımlıklerle devam edecektır...herseyde onde olan alevi fedarasyonlarını yıllardık ezildık kullanıldık diyen federasyonlar nerede olumlu veya olumsuz bi goruş pek duymadık...bu meseleye girmem içimdeki görüşlerimi belirtmem dir...farklı mecraya da cekmelk istemiyorum..türklüğün kürtlüğün alevliğin sunniliğin beden islamiyetin ruh oldğna ruhsuzda yasanılamayacağına inananlardanım...
sivas konusunda tayfun a katılıyorum...bu şehirdeki memurıyetin öldürülmesi çok kotu oldu...alternatif projelerin olması lazım...sözlerin yerine getirilmesi lazım..sivasda chp nin ve akp nin nasıl oy aldığı belli işde..olayların ayrışdırdığı bi kesim birine biri diğerine adamlığından şüphe edilmeyen merhum liderimiz yiğidliğinden çıkıyordu sivasdan..gene devam eder bu durum..mhp sivasdan bi aday çıkarabilir?..sivasımızın son yıllarda çok demokratlaşdığınıda söyleye bilirim..gürültüsüz geçen madımak yıldonumlerı ne çok sevindim..duyarlı davranan herkese teşekkurlerımı iletirim..gelecek adınada eğitimle gelen bireysel ve siyasi basarılarlla yıllar sürecek bi düzenleşme ve güzelleşme bekliyorum..üzerime düşenide yapıorum inş...
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.08.2010, 14:30   #35
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1019 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

başbakan şu ana kadar amerikaya ağababalarına 17 kez gitti, brüksele ab ye en az 10 kere gitti , en az 50 - 60 ülke gezmştir türkiyenin sorunlarını çözmek için değilde turistik faaliyette bulunmak için seçilmiş bir arkadaş kendisi öyle turist gibi gezmese bir şey yapardı memlekete olanı satmazdı , şimdilik sadece satıyor bugünde elektrik dağıtım ihalesi vardı,
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 14:35   #36
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 709 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu millet evet efendim değişmeli anayasa mahkemesi ve mahkeme baskanı cumhur baskanı ve köşkünden dısarı çıkmayan liderler de gördü...suan Türkiyenin komşularıyla ilişkisini ve ticaret hacmini bir düşünün..komşularla sorunlu savas sınırında bi ortam devralıyosunuz...sevsemde bunu takdir ederim arkadaş..buna helal denir..
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar kasparix'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 14:42   #37
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 594 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

KARDEŞİM TŞKLER AZ VE ÖZ AÇIKLADINIZ AYNEN KATILIYORUM SEVGİLER
Alt 09.08.2010, 16:41   #38
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 789 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu konunun bu kadar uzaması ilginç doğrusu siyaset haberleri bu kadar çok yorum alıyor.ama kimse sivas için kim ne yaptı diye düşünmüyor.kimi kılıçdaoğlunu kimi başbakanı savunuyor.ben ikisinide savunmuyorum sivasa ne yaptı sayın başbakan verdiği sözleri tuttu mu yok ne kadar yalan söyledi ve hiç birini yapmadı şimdi her birinin yazarak uzatmak istemiyorum.kılıçdaroğluna gelince sadece konuşuyor bir icraati yok onunda.birde anlamadığım bu evet hayır meselsi neden bu kadar abartıldı anlamadım.o kadar önemli mi acaba.demekki o kadar önemli.millet okur işine gelen maddeleri kaubl eder evet der işine gelen hayır der kabul etmez.bu gelir geçer ama asıl siz sivasa ne yaptınız ne kazandırdınız ben ona bakarım.pardon ne götürdünüz.hepside aynı....
Alt 09.08.2010, 16:47   #39
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu konunun bu kadar uzaması ilginç doğrusu siyaset haberleri bu kadar çok yorum alıyor.ama kimse sivas için kim ne yaptı diye düşünmüyor.kimi kılıçdaoğlunu kimi başbakanı savunuyor.ben ikisinide savunmuyorum sivasa ne yaptı sayın başbakan verdiği sözleri tuttu mu yok ne kadar yalan söyledi ve hiç birini yapmadı şimdi her birinin yazarak uzatmak istemiyorum.kılıçdaroğluna gelince sadece konuşuyor bir icraati yok onunda.birde anlamadığım bu evet hayır meselsi neden bu kadar abartıldı anlamadım.o kadar önemli mi acaba.demekki o kadar önemli.millet okur işine gelen maddeleri kaubl eder evet der işine gelen hayır der kabul etmez.bu gelir geçer ama asıl siz sivasa ne yaptınız ne kazandırdınız ben ona bakarım.pardon ne götürdünüz.hepside aynı....
Siyaset haberleri bu sitede bu kadar tıklanmaz normalde ! Ama işi içinde Kılıçdaroglu ve CHP olunca sevmeyende bol olunca bu durum ortaya çıkıyor.
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
Alt 09.08.2010, 16:49   #40
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

CHP'nin kaderi bellidir,başkanlar gelir gider kaderi değişmez!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)