Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Hertelden
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.07.2009, 13:20   #31
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4508 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart Cevap: !!!!!!ANDIMIZ!!!!!

Ben türküm ve secme hakkindan baska hicbir hakkim yok, onuda yurtdisinda yasadigim icin kullanamiyorum. Bir kürt vatandas da benim sahip oldugum haklara sahip. Doguda yasayanlarin elektrik parasi bile ödemedigini düsünürseniz, kimin daha fazla hakki var daha iyi anlasilir.
Insan yasadigi ülkenin kurallarina uymak zorunda, benim cocuklarim alman milli marsini ezberlemek zorunda, yani simdi kalkip ben türküm bu marsi ezberlemem mi demem lazim? Ayrimcilik yapmak olur bu, sadece saygi duymak lazim, kabul etmek gerek, uyumsuzluk durumunda terör olur. Kanunlar, yönetmelikler hosumuza gitmeye bilir, ama bu onlara uymuyacagiz anlamina gelmez.
Alt 19.07.2009, 14:47   #32
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3276 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben türküm ve secme hakkindan baska hicbir hakkim yok, onuda yurtdisinda yasadigim icin kullanamiyorum. Bir kürt vatandas da benim sahip oldugum haklara sahip. Doguda yasayanlarin elektrik parasi bile ödemedigini düsünürseniz, kimin daha fazla hakki var daha iyi anlasilir.
Insan yasadigi ülkenin kurallarina uymak zorunda, benim cocuklarim alman milli marsini ezberlemek zorunda, yani simdi kalkip ben türküm bu marsi ezberlemem mi demem lazim? Ayrimcilik yapmak olur bu, sadece saygi duymak lazim, kabul etmek gerek, uyumsuzluk durumunda terör olur. Kanunlar, yönetmelikler hosumuza gitmeye bilir, ama bu onlara uymuyacagiz anlamina gelmez.
slm abi agizina saglik bunlari dile getidigin icin daha oncede soyledim bur tartiismalara girmeyelim diye boyle seyleri ne kadar gundemde tutarsak okadar kamuoyu olusturmus oluruz tamam herseyin tartisilmasi ve tepkisi sert olmali ama onlarin prim kazanacigi sekilde degil. nankor nankordur yedigi ekmege ihanet eden herseye ihanet eder sanmasinlarki onlara coni amcalari sahip cikar talibani yetistirenler bugun onlarin kafasina bomba yagdiriyor benimp pasaportumla kimligimle dolasanlar ve onlari adeta yok olmaktan kurtaran bir dostun kardesin bayragini yakmislardir ve onlarin uzantilari benim andimi marsimla oynamaya kalksin gercekten millet ve devlet olarak cok buyuk ve gucluyuz hangi devlet dusunun 4 tarafi dusmanlarla kapli ve iceride binlerce hainlik hangi devlet dayanabilirdi siz dusunun iste bakin daha bugun cinde hakli olduklari halde 160 uygur kursuna dizildi sebeb ulke asiysini bozmak idam edilenlerin orasi anayurdu karar sizin..ne mutlu turkum diyene ne mutlu bu ulkenin bayragina bagli kalana ne mutlu krdesim diyenlere ne mutlu bu vatani sevene.hepinizin ve butun islam aleminin kandili mubarek olsun
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2009, 16:09   #33
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 740 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar merhaba... Ben onları yazanlara hiç kızmıyorum.. Asıl suçlu o andın yazılmasına ses çıkarmayanlar... Daha doğrusu ses çıkaramayan yetkililer. Adam benim meclisimde.. Benim sırtımdan geçiniyor.. Benim cumhurbaşkanıma, başbakanıma " Adam ol adam " diye bağırıyor. Kimsenin sesi çıkmıyor.. Yazıklar olsun sessiz kalanlara. Haram olsun hakkımız aldıkları oyların hakkını veremiyenlere ..
Alt 19.07.2009, 16:17   #34
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 19.07.2009, 17:50   #35
suzii
Usta Yiğido

suzii - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suzii Şuan suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.09.2015 17:48

Tecrübe Puanı: 729 suzii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her şeyin bir kuralı vardır bizim kuralımızda ilköğretim okullarında her ders sabahı andımızı okumaktır.ayrıca bu andı da okumak da her türk çocuğu için bir şereftir!...kimse bizi bu şereften mahrum bırakamaz
suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2009, 17:54   #36
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 951 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
suzii Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
her şeyin bir kuralı vardır bizim kuralımızda ilköğretim okullarında her ders sabahı andımızı okumaktır.ayrıca bu andı da okumak da her türk çocuğu için bir şereftir!...kimse bizi bu şereften mahrum bırakamaz
Kürt kardeşlerimiz kizacak diye kimse bizi bundan mahrum bırakaamz dimi kardeşim
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2009, 17:59   #37
suzii
Usta Yiğido

suzii - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suzii Şuan suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.09.2015 17:48

Tecrübe Puanı: 729 suzii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ÖnceVatan_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kürt kardeşlerimiz kizacak diye kimse bizi bundan mahrum bırakaamz dimi kardeşim
tabiki öyle.adı üstünde TÜRKİYE CUMHURİYETİ. TÜRK ün yüce devleti
suzii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2009, 18:37   #38
65serdal58
Usta Yiğido

65serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65serdal58 Şuan 65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2016 10:20

Tecrübe Puanı: 1315 65serdal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

andımız bu ülkenin üniter yapısını sağlamlaştırmıştır.......

hatırlarsınız....bir siyasi parti lideri (hala yaşıyo) ben kürdüm daha çalışkanım daha zekiyim derse nolcak demişti...bu ülkenin çimentosunun islam olduğunu söylüyordu....

ah siyasiler ah...

bütün aksaklıklar sizden çıkıyor...

sonra ne olduğu belli olmayan neye hizmet ettiği belli olmayan derneklere meze yapılıyor andımız......
65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.07.2009, 01:19   #39
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 22:41

Tecrübe Puanı: 955 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benim bakanım stadyumlardan , okullardan istiklal marşının kaldırılması için meclise böyle bir önerge sunuyorsa mazlumder'de andımızın kaldırılması için fikir belirtebilir.
Alt 27.07.2009, 06:09   #40
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

allah belalarını versin dangalakların bunlardanda bu beklenirdi zaten yiğiter haklı bir kürtten her sabah türküm demesini beklemeyelim.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)