Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

İşte Sivas'ın adayları - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.04.2011, 22:34   #31
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 23:55

Tecrübe Puanı: 713 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: İşte Sivas'ın adayları

niye kimse diğer partilerin adayları hakkında yorum yapmıyo............iyi veya kötü adam gibi bi tane yorum yok varsa yoksa ak parti.........tamam diyelim akp nin adayları çok kötü o zaman akp ye oy veren arkadaşları ikna edin diğer partilerin adaylarının şimdiye kadar yaptıklarını anlatın ve sivasımızı akp nin cılız, işe yaramaz,tembel, çalışmayan vekillerinden kurtarma yolunda adım atın.........hep akp nin adayları kötüleniyor ama diğer partilerin adayları hakkında doğru düzgün iyi veya kötü bi yorum yok.......sitede çok araştırmacı kardeşimiz var bir akp li olarak rica etsem diğer partilerin adayları hakkında bana bilgi verebilirlermi...........belki bizimde fikrimiz değişir........
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar titizyiğido'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.04.2011, 22:41   #32
amet_58
Tecrübeli Yiğido

amet_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amet_58 Şuan amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.04.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 673 amet_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

az önce başka bir başlık altında bende bu konuya değindim chp yide çok yakından takip eden biri olarak sayfalarındada bu propagandayı devam ettiriyorlar halka inme bu akpartiyi kötüleyerek seçmen kafasında karışıklık yapmak oyunu chp ye vermesede alternatif adaylara kaydırara bölmek böylece sandalye sayısını artırmak ama bu numaraları halkımızın yemeyeceğini 12 haziranda bir kez daha net göreceğiz sözde cumhuriyet mitingleri nsıl sonuçsuz kaldıysa bu planlarıda tutmayacak
amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar amet_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.04.2011, 23:01   #33
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1169 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

CHP'nin adaylarını burada tek bir konuda tek bir mesaj ile kısaca tanıttım... Daha fazlasını yapmaya gerek yok çünkü adaylardan 1'i hariç tamamı Sivas'ta yaşayan ve tüm Sivaslıların bir şekilde ya hastalıkları yüzünden hastaneden tanıdıkları ya da Renda bey'i il başkanlığı döneminden tanıdıkları kişiler, Malik Bey'i de tanıtmaya gerek yok heralde PM seçimlerinde Tüm Türkiye'de en yüksek oy alan kişi Genel Başkandan bile çok oy aldı, Sivas'ta ön seçimden galip geldi, Türkiye'de ön seçime giren mevcut vekillerin içinde tek 1. sıraya oturan vekil ve Sivas'lıların tamamının memnuniyetini almış geçmiş dönemdeki vekillerin içerisinde vekilliğinin devam edilmesi istenen tek aday (Anketler var %100'e yakın bir destek var kendisine Sivas halkından, AKP, BBP ve MHP seçmenleri dahil) kendisi... Yani Halkın içerisinden Sivas'ta yaşayan Sivas'lı adayların neyini anlatalım biz Sivaslılara... İlahi yani gece gece siz de beni güldürdünüz

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.04.2011, 23:17   #34
titizyiğido
Usta Yiğido

ben seni güldürdüm allahta beni güldürsün..........kardeşi m anlattıklerın bayağı tatmin ediciydi bayağı bi aydınlattın beni teşekkürler chp nin adaylarının bütün özelliklerini açık açık anlattın sağol.......ben zaten il başkanlarıyla hep görüşürüm hepsinide yakından tanırım benimkide soru bi de onu anlatmanızı istedim gece vakti güldürdüm sizi.......tabi hastaneye gidince doktora muayene olduğumuz doktorun nasıl bi insan olduğunu da muayene etmesinden anladığımıza göre saçma sapan sorularla meşgul ettim sizi..........neyse bide iyi yönünden bakın sayemde iyi bi güldünüz gece gece..........allah gülmekten ayırmasın iyi geceler.......
Alt 12.04.2011, 23:22   #35
Kibrisli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1169 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ben seni güldürdüm allahta beni güldürsün..........kardeşi m anlattıklerın bayağı tatmin ediciydi bayağı bi aydınlattın beni teşekkürler chp nin adaylarının bütün özelliklerini açık açık anlattın sağol.......ben zaten il başkanlarıyla hep görüşürüm hepsinide yakından tanırım benimkide soru bi de onu anlatmanızı istedim gece vakti güldürdüm sizi.......tabi hastaneye gidince doktora muayene olduğumuz doktorun nasıl bi insan olduğunu da muayene etmesinden anladığımıza göre saçma sapan sorularla meşgul ettim sizi..........neyse bide iyi yönünden bakın sayemde iyi bi güldünüz gece gece..........allah gülmekten ayırmasın iyi geceler.......
Sivas'ta mı yaşıyorsunuz? Eğer öyleyse Baki Çoban'ı Erdal Erşan'ı Renda Deniz'i tanıyorsunuzdur diye düşünmüştüm...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.04.2011, 23:37   #36
titizyiğido
Usta Yiğido

hayır sivasta yaşamıyorum ama bu sene hazirandan itibaren ramazan ayına kadar sivasta kalacam...........gerekli işlemleri de yaptım ilk defa oyumu sivasta kullanacam........yani ne alakası var anlamadım sivasta yaşasaydım illa o zikrettiğiniz isimleri tanırmıydım.........hiç sanmıyorum sivasta birçok akrabam var taksici halk otobüsü olan esnaf işçi akşam bi kaçıyla görüştüm ya tanımıyolar yada şahsen tanıyolar detaylı bilgiye sahip değiller.........yani şimdi sivasta yaşayan herkes bu isimnleri yakından tanırmı diyosunuz hala.........veya akrabalarıma cahil mi diyeceksiniz tanımadıklarından ötürü.......
Alt 12.04.2011, 23:44   #37
Kibrisli
Usta Yiğido

Alıntı:
hayır sivasta yaşamıyorum ama bu sene hazirandan itibaren ramazan ayına kadar sivasta kalacam...........gerekli işlemleri de yaptım ilk defa oyumu sivasta kullanacam........yani ne alakası var anlamadım sivasta yaşasaydım illa o zikrettiğiniz isimleri tanırmıydım.........hiç sanmıyorum sivasta birçok akrabam var taksici halk otobüsü olan esnaf işçi akşam bi kaçıyla görüştüm ya tanımıyolar yada şahsen tanıyolar detaylı bilgiye sahip değiller.........yani şimdi sivasta yaşayan herkes bu isimnleri yakından tanırmı diyosunuz hala.........veya akrabalarıma cahil mi diyeceksiniz tanımadıklarından ötürü.......
Cahillik ile ne alakası var bunun estağfurullah Baki Çoban'da Erdal Erşan'da çok tanınan bilinen doktorlardır Sivas'ta, tanımaktan kastım nasıl insanlar olduklarını, Sivas'a olan sevgilerini ve bağlılıklarını bilir Sivaslılar diye söyledim yoksa tabii ki vekillik projeleri neler kimse bilmez onlar anlatmadan... Bir ön tanıtıma ihtiyaçları yok demek istiyorum... Çünkü Sivas'ta doğmuş, büyümüş insanlar, hani "Bizim mahallenin çocuğu" görüntüsünde kişiler, Baki Beyin maddi durumu iyidir, eşi Vergi Rekortmenidir, tüm mahallelere devamlı yardımlar götürür, fakir çocukları giydirirler, okul gereçleri alırlar, çok hayır işi yaparlar yani o bakımdan tanınırlar, Erdal Erşan'da yine Sivas doğumlu burada büyümüş bir Doktordur üniversitede devlet hastanesinde görev yapmış bir uzman doktordur ve o da Sivaslılar tarafından çok sevilir yani anlatmak istediğim derinlemesine anlatmaya gerek yok zaten AKP adaylarının da projelerini felan eleştirmiyoruz adayların Sivaslı olmamasından, Sivas'ın sorunlarını bilmeyeceklerinden ve hemen hemen hepsinin Tayyip Erdoğan'a Sivas için karşı çıkacak adaylar olmadığı için eleştirdik çünkü onlar hakkında da kişisel bilgilere sahip değiliz... Ve zaten sizlerde anlatamıyorsunuz çünkü siz de tanımıyorsunuz... Bu bakımdan Sivaslı, Sivas'ta yaşayan, burada büyümüş adayların nesini anlatayım ben size dedim AKP adaylarının yanında...

Alt 13.04.2011, 00:06   #38
titizyiğido
Usta Yiğido

eveeeeeeet not edecek olursak
baki bey:maddi durumu iyi,eşi vergi rekortmeni,yardımsever
erdal bey:uzman doktor,tüm sivasta yaşayanlar tarafından seviliyor(benim akrabalarım hariç çünkü tanımıyolar)
renda bey:zaten il başkanıydı
malik bey:zaten geçen dönemden yaptıkları ortada................
metin bey:yorum yok.......
bi düşünelim hele beni küçümseme kardeşim haaaaaaaaa........bu sene en az 17-18 oy getirecem sivasa.....
Alt 13.04.2011, 00:10   #39
Kibrisli
Usta Yiğido

Alıntı:
eveeeeeeet not edecek olursak
baki bey:maddi durumu iyi,eşi vergi rekortmeni,yardımsever
erdal bey:uzman doktor,tüm sivasta yaşayanlar tarafından seviliyor(benim akrabalarım hariç çünkü tanımıyolar)
renda bey:zaten il başkanıydı
malik bey:zaten geçen dönemden yaptıkları ortada................
metin bey:yorum yok.......
bi düşünelim hele beni küçümseme kardeşim haaaaaaaaa........bu sene en az 17-18 oy getirecem sivasa.....
O zaman tavlayalım seni kesin, hatta Sivas'a geldiğinde buluşalım Malik Bey, Erdal Bey sen ve 18 kişi hep birlikte bir çay içelim ve ciddiyim... 18 kişi olursa güzel olur olmazsa sadece 4'ümüz ya da kaç kişi gelirseniz... Nasıl olur?

Alt 13.04.2011, 00:12   #40
Kibrisli
Usta Yiğido

Örneğin Twitter'dan istediğinizi sorabilirsiniz Malik Bey'e... Ya da Erdal Erşan'a facebooktan mesaj atabilirsiniz... Direk ulaşabilirsiniz yani... Halkın yanında olmanın dışında sosyal medyayı da kullanıyor vekillerimiz

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ahanda bunlar da adresleri

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)