Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
} İŞTE AKP NİN CANIN SIKAN 7.000.000 KİŞİYE GİDEN MAİL - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.02.2009, 21:52   #31
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1018 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: } İŞTE AKP NİN CANIN SIKAN 7.000.000 KİŞİYE GİDEN MAİL

ilk defa türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı bir ülke cumhurbaşkanına otelde ayağına gitmiş görüşme yapmıştır
hemde anıtkabiri ziyaret etmeyen birine hemde 10 KASIMDA
Alt 05.02.2009, 22:07   #32
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4506 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

insanlar görmek istedikleri gibi bakarlar.
Alt 05.02.2009, 23:26   #33
kadir20
Yiğido

kadir20 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kadir20 Şuan kadir20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2011 20:42

Tecrübe Puanı: 699 kadir20 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

burda gördügüme göre oy propagandasi yapiliyor!isterse bu mail 70 milyon kisiye gitsin sandiktan cikacak yine aynidir,baykal ve yandaslari nerelerini yirtarsa yirtsin.

SIVASLI DOGULUR
kadir20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2009, 23:28   #34
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
insanlar görmek istedikleri gibi bakarlar.
Alttaki yazıyı okuyup,bu yazıya nereden bakmam gerektiğini söyler misin?

2009/1 Öğretmen Atamalarının 25 Şubat 2009 tarihinde gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Bu atama döneminde 8 bin kadrolu öğretmen atayacağını ilan eden bakanlık her yıl olduğu gibi eğitim öğretimi düşünmeden hareket etmektedir.

Her atama döneminde konu açıklıkla dile getirildiği halde bu atama döneminde de öğretim dönemi başladıktan sonra atama yapma uygulamasına devam edilmektedir. Bu ısrar “acaba eğitimi düşünen yok mu?” sorusunu akla getirmektedir.

Bu atamanın yapılacağı açıkça ortada olduğuna göre yarıyıl tatilinde bu atamaları gerçekleştirmemenin mantığı ne olabilir? Sakın ola ki özür grubu vardı onlarla çakışmasın şeklinde bir açıklamaya gidilmesin çünkü herkes çok iyi biliyor ki özür grubunda açık gösterilen kadro sayısının sınırlılığının yanı sıra o kadroların haricinde on binlerce kadro açığı bulunduğu bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır. Alınacak öğretmen sayısı ise 8 bin ile sınırlıdır.

Bu durumu; ancak ve ancak kalp rahatsızlığı geçiren sayın maliye bakanımızın para konusundaki sıkı politikası ya da eğitimi düşünmemenin ya da iş bilmemenin sonucu olarak izah edebiliriz. Yani 8 bin öğretmene, maaşlarını okulların açıldığı 9 Şubat 2009 da ödemek yerine 25 Şubat 2009 da ödenecektir. Eğer sebep bu değil de diğer sebepler ise bu eğitim adına daha vahim bir durumdur.

Peki bu basit hesapların eğitime zararı nedir?

Bakınız 8 bin öğretmen alımı yapılacaktır. Bu atamalar büyük çoğunluğu şu anda okullarımızda Sözleşmeli (4/B) çalışmakta olan öğretmenlerimizin kadroya geçmesi ile sonuçlanacak bir atama şeklinde gerçekleşecektir.

A okulunda sözleşmeli öğretmen olarak çalışan Ahmet öğretmen B okuluna kadrolu atanacak ya da A okulunda kadroya geçmiş olacaktır. A okulunda kadroya geçerse pek sorun yoktur fakat B okuluna atanırsa A okulu okulların açılmış olduğu bir dönemde öğretmensiz kalacaktır. B okulunda çalışan ücretli öğretmen Ayşe hanım de işsiz kalacaktır.

Kadrosu boşalan A okulu doğal olarak kendine ücretli öğretmen arayacaktır. Ücretli öğretmen Ali Bey’i bulan A okulu bu öğretmeni düşük ücretle çalıştırırken bakanlık sözleşmeliden boşalan pozisyonlara sözleşmeli öğretmen alacağını açıkladığına göre aradan birkaç hafta daha geçecek ve bu kez A okulundaki ücretli öğretmen Ali Bey işsiz kalacak ve yerine Sözleşmeli Öğretmen alınacaktır.

Bu durumu eğitimle açıklamak, eğitimi düşünmekle açıklamak mümkün müdür? Ülkemizde Eğitim bu kadar basit konuların dahi düşünülemediği acizlikte midir? Bu hatada ısrar etmenin mantığı nedir? 2007 de olduğu gibi Aralık’ta öğretim döneminin bitişinde ya da 2008 ve 2009 da olduğu gibi Öğretim dönemi başladıktan sonra öğretmen ataması yapmak nasıl izah edilebilir? Hani eğitim ülkemizin, devlet politikalarımızın ve hükümetin öncelikli konusuydu? Hani eğitim bir ülke için çok önemliydi?

M. BALMUK
Alt 06.02.2009, 00:07   #35
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4506 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Alttaki yazıyı okuyup,bu yazıya nereden bakmam gerektiğini söyler misin?

2009/1 Öğretmen Atamalarının 25 Şubat 2009 tarihinde gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Bu atama döneminde 8 bin kadrolu öğretmen atayacağını ilan eden bakanlık her yıl olduğu gibi eğitim öğretimi düşünmeden hareket etmektedir.

Her atama döneminde konu açıklıkla dile getirildiği halde bu atama döneminde de öğretim dönemi başladıktan sonra atama yapma uygulamasına devam edilmektedir. Bu ısrar “acaba eğitimi düşünen yok mu?” sorusunu akla getirmektedir.

Bu atamanın yapılacağı açıkça ortada olduğuna göre yarıyıl tatilinde bu atamaları gerçekleştirmemenin mantığı ne olabilir? Sakın ola ki özür grubu vardı onlarla çakışmasın şeklinde bir açıklamaya gidilmesin çünkü herkes çok iyi biliyor ki özür grubunda açık gösterilen kadro sayısının sınırlılığının yanı sıra o kadroların haricinde on binlerce kadro açığı bulunduğu bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır. Alınacak öğretmen sayısı ise 8 bin ile sınırlıdır.

Bu durumu; ancak ve ancak kalp rahatsızlığı geçiren sayın maliye bakanımızın para konusundaki sıkı politikası ya da eğitimi düşünmemenin ya da iş bilmemenin sonucu olarak izah edebiliriz. Yani 8 bin öğretmene, maaşlarını okulların açıldığı 9 Şubat 2009 da ödemek yerine 25 Şubat 2009 da ödenecektir. Eğer sebep bu değil de diğer sebepler ise bu eğitim adına daha vahim bir durumdur.

Peki bu basit hesapların eğitime zararı nedir?

Bakınız 8 bin öğretmen alımı yapılacaktır. Bu atamalar büyük çoğunluğu şu anda okullarımızda Sözleşmeli (4/B) çalışmakta olan öğretmenlerimizin kadroya geçmesi ile sonuçlanacak bir atama şeklinde gerçekleşecektir.

A okulunda sözleşmeli öğretmen olarak çalışan Ahmet öğretmen B okuluna kadrolu atanacak ya da A okulunda kadroya geçmiş olacaktır. A okulunda kadroya geçerse pek sorun yoktur fakat B okuluna atanırsa A okulu okulların açılmış olduğu bir dönemde öğretmensiz kalacaktır. B okulunda çalışan ücretli öğretmen Ayşe hanım de işsiz kalacaktır.

Kadrosu boşalan A okulu doğal olarak kendine ücretli öğretmen arayacaktır. Ücretli öğretmen Ali Bey’i bulan A okulu bu öğretmeni düşük ücretle çalıştırırken bakanlık sözleşmeliden boşalan pozisyonlara sözleşmeli öğretmen alacağını açıkladığına göre aradan birkaç hafta daha geçecek ve bu kez A okulundaki ücretli öğretmen Ali Bey işsiz kalacak ve yerine Sözleşmeli Öğretmen alınacaktır.

Bu durumu eğitimle açıklamak, eğitimi düşünmekle açıklamak mümkün müdür? Ülkemizde Eğitim bu kadar basit konuların dahi düşünülemediği acizlikte midir? Bu hatada ısrar etmenin mantığı nedir? 2007 de olduğu gibi Aralık’ta öğretim döneminin bitişinde ya da 2008 ve 2009 da olduğu gibi Öğretim dönemi başladıktan sonra öğretmen ataması yapmak nasıl izah edilebilir? Hani eğitim ülkemizin, devlet politikalarımızın ve hükümetin öncelikli konusuydu? Hani eğitim bir ülke için çok önemliydi?

M. BALMUK
Ben kimsenin avukati yada taraftari degilim, uzun süreden beri yurtdisin da yasiyorum ve egitim sistemi hakkin da su an icin bilgim yok, ama eskiden beri gelen yanlisliklar devam ediyor olabilir, elbette degistirilmesi gerekir. Dedigim gibi herhangi bir partinin taraftari yada savunucusu degilim, yapilan iyi seylere iyi, kötü seylere de kötü demem gerektigine inaniyorum. Sadece egitim sistemi degil bircok sey bozuk ülkemiz de. Ama yapilan herseyi yanlis olarak görmek cok yanlis.
Alt 06.02.2009, 00:44   #36
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 864 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Neyse ya görücez kimin canının sıkılacagını şurda kaldı bir buçuk ay.Sonrasında burda o değerli yorumlarınızı bekliyorum.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 08:15   #37
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2156 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ramazan_d Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
valla ister kızsın ister gücensin ama akp hükümeti özelleştirmekten başka icratları olmadı
ÇOGU YABANCIYDI DEVLET MALI DEĞİLDİ BANKALARIN İÇLERİ BOŞALTILDIYDI AKP DUR DEDİ
ÖZEL ŞİRKETLER YANLARINA YABANCI SERMAYE ALMIŞ ALMASINLARMI DÜNYA BÖYLE
DÜNYANIN GERİSİNDEMİ KALALIM

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 08:21   #38
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2181 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu baykal oldugu sürece rahat olun akp ipi her zaman önde göğüsleyecektir.bay tutkalın dogasında muhalefet olmak var.dolayısıyla yine muhalefet olacak
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 08:21   #39
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ErdalGüler Şuan ErdalGüler isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.01.2010 16:37
Bejeweled Champion! Bloody Pingu Champion! Christmas Blackjack Champion! Lines And Squares Champion! Street Racer Champion! Virus 2 Champion! Yeti Bubbles Champion!
Tournaments Won: 5

Tecrübe Puanı: 781 ErdalGüler FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Nedense hep aynı kişiler yazıyor.kendin çal kendin oyna... Biz her şeyi biliriz siz bişey bilmiyorsunuz mantığı, hep bizim dediğimiz doğru, ülkenin yarıdan fazlası yanlış biliyor, ama sizin mantığınız belli çamur at izi kalsın...
Alt 06.02.2009, 10:04   #40
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben kimsenin avukati yada taraftari degilim, uzun süreden beri yurtdisin da yasiyorum ve egitim sistemi hakkin da su an icin bilgim yok, ama eskiden beri gelen yanlisliklar devam ediyor olabilir, elbette degistirilmesi gerekir. Dedigim gibi herhangi bir partinin taraftari yada savunucusu degilim, yapilan iyi seylere iyi, kötü seylere de kötü demem gerektigine inaniyorum. Sadece egitim sistemi degil bircok sey bozuk ülkemiz de. Ama yapilan herseyi yanlis olarak görmek cok yanlis.
Neden bu hükümet döneminde eğitimde inanılmaz(!) adımlar atılmadı mı?
Her seferinde eğitim bizim önceliğimiz denilmedi mi?
Ayrıca bu yazdığım ve bunun gibi pek çok sorun eskiden beri gelen yanlış lar değil,bu hükümet döneminde ortaya çıktı,bu hükümetin ürünü!!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)