Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.08.2010, 17:00   #41
sVs
Yeni Yiğido

sVs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sVs Şuan sVs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2014 17:25

Tecrübe Puanı: 692 sVs FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer

Alıntı:
Akif Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar lütfen biraz daha ılımlı olalım.Eleştirilerin boyutu ağır hakaretlere ulaşmasın lütfen.Rahatsız olduğunuz mesajlara cevap vermek yerine,şikayet tuşuna basarsanız daha güzel bir sitemiz olur diye düşünüyorum.teşekkürler!

biraz adaha ılımlı olursak SİVASTA hic bir şey kalmayacak sağ görüşlü insanım şükür. ama yapılanların cevabını vermezsek sivası da silerler sivaslıyı da birer kez daha düşünelim
Alt 09.08.2010, 17:05   #42
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 709 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Asıl seyfi dedenin etki alanını sıfıra indirecek referandum evet sonucu ..en can alıcı madde..statükoyu savunanların can damarını alan nokta orası burak kardeşim...yargıyla ılgılı düzenlemeler hayırcıları hop oturtup hop kaldıran...neyse fazla söze hacet yok...
sivaslı olduğundan nefret eden büyük bi sivaslı gurup var..ezan okununca anırıyo dıyen zıhnıyetın devamı olan istasyonda ramazanda iftarda niye açık yer yok vay anam caddeler niye bomboş muş...bunları kin güdelim arkama kitleelr alayım olay çıkarayım yakalım yıkalım için söylemiyorum..birine babam diğerine de ben şahit olan biriyim...yani ya demokrasi tarafı olacağız meseleri konusabileceğiz..kırmadan dökmeden..yada dosdu düşmanı bileceğiz..buda fikir planında düşmanlık...kırıp dokmeden düşmanlıkda demeyelim..rakibimizi bilelim..mesela o yuz kıtap mı aokudu biz 1000 okuyalım..onlar yalılarda tatıl yaparken biz o farkı kaparız...amiyane açıklamak isdedim yani..
ben kimlerin harbi demokrat kimlerin statükocu kimlern takıyye yaptığını anlayabilecek donanmda hıssedıyorum kendimi..değerli anadolulu kardeşlerim mukaddesatlarımı ve doğru bildiğim değerleri üniversteden tutun her yerde müspet hareket düstürü ile savunmaya çalşdım demokratik bi zemınde..bizler haçlının torunları olan rakıplerimizi bileceğiz gerek içimizde gerek dısımızda..bişey e karsı çıkarkende kimlerle omuz omuza geldımızı hayır a mı şerre mi hizmet etiğimizi iyi bileceğiz..
Atatürk bizim liderimizdir..fatihler yavuzlar atalarımızdır.biz fatihin ve atatürkün yarım kalan sevdasını tamamlamalıyız..vazifemiz büyük..yol çetin..hadi kolay gele..
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı kasparix'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 17:12   #43
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 594 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

ALLAH RAZI OLSUN GARDAŞIM EYVALLAH...
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ŞAHBEY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 18:55   #44
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1767 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

işte sorun burda bakın bende hayır diyorum ama benim hayır demem tamamen farklı nedenlerden dolayı akp nin dinimizi ön planda tutarak milleti dolandırmasına ,halkımızı ve bizleri kandırmasına
emeklilerin hakkını yemesine biliyomusunuz benim kendi hesabımdan iki defa maaşım çalındı naaptımsa ıpat edemedim kartla çekiyorum ve oğlumu almadan gitmiyorum maaşımı sorduğumda memurlara bana ne ddediler ek hesaba aktarmışım ordanda çekmişim buna kim inanır gitti benim iki maaşım ek hesabımı gösterin diyorum siz daha iyi bilirsiniz diyorlar yahu yokki ek hesabım be yok benim kızdığım taraflardan biride durmadan şehit vermemiz ocaklar dağılıyor yavrular yetim kalıyor analar korkusundan çocuklarını askere göndermek istemiyorlar neden evet diyim ben be niye yani .
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.08.2010, 21:00   #45
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 789 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
aysima58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
işte sorun burda bakın bende hayır diyorum ama benim hayır demem tamamen farklı nedenlerden dolayı akp nin dinimizi ön planda tutarak milleti dolandırmasına ,halkımızı ve bizleri kandırmasına
emeklilerin hakkını yemesine biliyomusunuz benim kendi hesabımdan iki defa maaşım çalındı naaptımsa ıpat edemedim kartla çekiyorum ve oğlumu almadan gitmiyorum maaşımı sorduğumda memurlara bana ne ddediler ek hesaba aktarmışım ordanda çekmişim buna kim inanır gitti benim iki maaşım ek hesabımı gösterin diyorum siz daha iyi bilirsiniz diyorlar yahu yokki ek hesabım be yok benim kızdığım taraflardan biride durmadan şehit vermemiz ocaklar dağılıyor yavrular yetim kalıyor analar korkusundan çocuklarını askere göndermek istemiyorlar neden evet diyim ben be niye yani .
bende size katılmıyorum.evet hayır demenizi akp veya chp için değil maddeleir okuyarak değerlendirmenizi tavsiye ederim.ona göre hayır demenizi beklerdim.
Alt 09.08.2010, 21:14   #46
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 594 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

lütfen anayasa kitapçığını okuyun neden EVET demeniz gerekiyor anlayın siz uymayın .bilmem kimlere hayır diyenlere bakın bu Vatan için ne yapmışlarki .....
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ŞAHBEY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 21:51   #47
1264
Yeni Yiğido
NO AVATAR

1264 Şuan 1264 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2014 18:24

Tecrübe Puanı: 0 1264 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

abircan bizleri aydınlattığın için teşekkürler : )

Gardas gülümseme isaretini iyi tutturmussun bravo!Aydinlanman biraz zor görünüyor gercekten.Aydinlanabilmek icin biraz istek,birazda kapasite lazim.
1264 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 1264'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 22:26   #48
TripleDouble
Yiğido
NO AVATAR

TripleDouble Şuan TripleDouble isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 610 TripleDouble FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

CHP'nin kaderi ülke karanlığa ve uçuruma sürüklendiği her zaman ülkesini kurtarmaktır..
Geçmişte birçok kez olduğu gibi.
Ve haklısınız ki bu başına kim geçerse geçsin değişmez
DEĞİŞEMEZ...
CHP ülkesini satanların baş belası olmaya her daim devam edecektir...
TripleDouble isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı TripleDouble'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2010, 22:29   #49
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Mesela ne zaman ?
Alt 09.08.2010, 22:32   #50
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 709 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

23 nisanda çok ısrar etsindee recep bey bi günlüğüne başbakanlık koltuğuna otuttursun .Allah uzun ömür verirse..herderde devaymış..evet kelliğe çözüm getirimiyo ,evet kilo verdirmiyo ,evet iktidarsızlığı gidermiyo ,evet karındoğurmadığı için hayır..hayırda hayır vardır...
afedersiniz millet ıçıyla güler bunlara..
bugunn harika karukatürü vardı..refeerandumda neden ve ne yönde oy kullanrsınız denilmiş..biri niçin evet dediğimi biliyorum evet diycem..diğeri neden hayır dedimi bilmiyorum hayır kullanıcam..aynııı o hesap..
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)