Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.03.2009, 19:58   #41
hocaxxx
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hocaxxx Şuan hocaxxx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2011 17:13

Tecrübe Puanı: 0 hocaxxx FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeni Belediye Başkanımız Ürgüp

Alıntı:
lokman Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Allah rahmet eylesin Muhsin başkana. ama bu durumun sandıga yansımasına karşıyım. gercekten hak ettigi icinmi kazandi bbpnin adayi. sami aydının hizmetleri güzeldi. sivas köylükten cikmisti. umarim vefa borcu olarak verdigimiz oylar bizi pişman etmez. Gelen başkan umarım sivasa yakışır. sıradan bi başkan gibi sadece asvalt için çalışmak yerine gelişen bi sivas için çalışmasını diliyorum. sivasın pişman olmaması dileğiyle saygılarımla
öncelikle doğan ürgüpe yeni görevinde başarılar dilerim ve umuyorum ve biliyorum ki Muhsin Başkanımızın sevdalısına aşkına ihanet etmeyecektir. Sami aydına gelecek olursak ne icraat yaptığını düşününce bişey bulamıyorum haa doğru yaptı : meydanda ağaç katliamı yaptı, kış memleketi sivasın kaldırımlarına plazma ekran yerleştirdi (sadece bir kere çalıştığını gördüm tamamının şu anda kullanılmaz haldeler), sivası sadece iki caddeden ibaret gördü mahalleleri b... götürüyo, istihdam alanları desek sadece özbelsandaki yakınlarını istihdam etti ( kaldırım vs.) sonra kış memleketi sivasa havuzlar yaptırdı yılın 2 veya 3 ayı düzenli olarak çalışıyo... aslında bunun gibi yaptığı daha çooooooook şey var ama hepside GEREKSİZ ve boşuna sadece meydanda çalışıyo gözükmek için yapılan saçma sapan şeyler böylesi hayırlı oldu çok şükür...
hocaxxx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2009, 21:02   #42
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1170 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Cumhuriyet Üniversitesi açılırken kültürümüz bozulacak açılmasın diyenler 2. Öğretimler kapatılırken aman kapatılmasın ekonomiz bozulur diyorlardı... Sivas'ın ekonomisi, sosyal ve kültürel olarak gelişimi için en önemli şey üniversitedir... 4 Eylül Üniversitesi fikri eski Valimiz Lütfullah Bilgin'in projesiydi, ancak sonradan vazgeçildi... Vilayet binasını ve Adalet sarayını taşıyıp o binaları yeni kurulacak üniversiteye tahsis edecekti... Cumhuriyet üniversitesinde olmayan Hukuk ve İletişim fakültelerini açacaktı...O projeyi inceleyip uyarlayıp uygulaması zaman olarakta çabuk kurulmasını sağlar... Zira orda hazır bir proje var...

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2009, 22:21   #43
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 00:22

Tecrübe Puanı: 762 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şaka yapıyorsun herhalde ?

Saka degiL, mevcut universitenin hali ortada (!) iken olana sahip cikmak , standart i arttirmak, yerine 1 tane daha acmak istemek garib.. ?

Uni´nin seviyesi önemli, kac tane oldugu degiL.
Alt 01.04.2009, 00:02   #44
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 987 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
GurbetsokakLari Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Saka degiL, mevcut universitenin hali ortada (!) iken olana sahip cikmak , standart i arttirmak, yerine 1 tane daha acmak istemek garib.. ?

Uni´nin seviyesi önemli, kac tane oldugu degiL.
Üniversitenin Sivas gibi bir şehir için ne demek oldugunu anlayamıyorsan acıklama yapma gereği bile duymuyorum....
Alt 01.04.2009, 00:16   #45
sivaslihakan
Tecrübeli Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslihakan Şuan sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.09.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 720 sivaslihakan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yeni Belediye başkanımız Doğan Ürgüp'e kolaylıklar ve iyi bir çalışma dönemi diliyorum... Umarım verdiği Yeni Üniversite, 4 Eylül Stadının yıkılmaması, Kaplıcaların geliştirilmesi ve ozanlar festivallerini unutmaz....
Saygılar, iyi çalışmalar...
neden yikilmasini istemiyorsun stadin ...sayin ürgüpün yikmama gibi bi sözümü vardi
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2009, 00:23   #46
ramazan_d
Usta Yiğido

ramazan_d - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ramazan_d Şuan ramazan_d isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.02.2011 17:52

Tecrübe Puanı: 636 ramazan_d FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

3 STRATEJİK KAZA VE 3 BİLİMSEL SIR

Karakter boyutu :

6 Aralık 2007 09:46
Türkiye'nin geleceğini değiştirecek çok önemli projelerde görev alan bilim adamlarını, peş peşe gelen her biri diğerinden şüpheli olaylarda kaybettik.
TARİH: 14 Temmuz 2004

YER: Çanakkale-Gelibolu

OLAY: TUBİTAK'ta görevli 3 bilim adamı, traktörle çarpışan mibibüste can verdi.

Minibüs, karanlıkta ışıklarını yakmadan giden saman yüklü traktöre arkadan çarptıktan sonra, savruldu ve karşı şeritte son sürat gelen bir mercedes ile çarpıştı. Hurdaya dönen araçtan Ercan Kuruoğlu (31), Mustafa Aktekin (54) ve Yücel Kenter'in (32) parçalanmış cesedi çıkarıldı.

KRİPTO CİHAZINI DENEDİLER

TUBİTAK'ta 'güvenlik konusunda stratejik araştırma' yapan bu üç isim, Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü'nde geliştirilen bir askeri cihazın, Çanakkale'de yapılan denemesinden dönüyordu. Cihaz, gizli bilgilerin güvenli şekilde korunması için geliştirilmişti.

TARİH: 2006 - 2007

YER: Ankara

OLAY: ASELSAN'da görevli 3 genç mühendis esrarengiz şekilde canlarına kıydı.

MAKİNA Mühendisi Hüseyin Başbilen (30), 7 Ağustos 2006'da Pursaklar yolunda aracının içinde bileği ve boğazı kesilmiş, Elektrik Mühendisi Ünsem Ünal (30), 17 Ocak 2007'de Eymür Gölü kıyısında başından vurulmuş halde ölü bulundu.

DOST-DÜŞMAN AYRILACAKTI

Elektrik Mühendisi Evrim Yançeken (26), Batıkent'teki oturduğu binanın 6. katından atladı. ASELSAN'da, savaş uçaklarının dost-düşman ayrımını yapan sisteminin millileştirilmesi üzerinde çalışan 3 mühendisin ölümü kayda intihar olarak geçti.

TARİH: 30 Kasım 2007

YER: Isparta-Keçiborlu

OLAY: Boğaziçi ve Doğuş üniversitelerinden 6 bilim adamı, düşen uçakta öldü.

ATLASJET'in Türbetepe'ye kuyruğunu çarparak parçalanan uçağındaki 57 kişi arasındaki Boğaziçi Üniversitesi'nden Prof. Engin Arık, Doğuş Üniversitesi'nden Prof. Şenel Boyda ve Doç. İskender Hikmet ile 3 genç asistanları dikkat çekiciydi.

PETROLE ALTERNATİF ENERJİ

Hepsi fizikçiydi, Prof. Arık, nükleer enerjinin temelini oluşturan parçacık fiziği konusunda dünya çapında bir isimdi. Ve en önemlisi Türkiye'de bol bulunan toryumu, petrole alternatif enerji kayanağı olarak gösteriyordu.

3 olay 3 sır!

Isparta uçağına binen bilimadamlarının ölümü akıllara Aselsan'daki 3 mühendisin sır intiharlarını ve TÜBİTAK'ta stratejik çalışmalar yapan kişilerin ölümlü kazasını getirdi

Isparta'da düşen Atlasjet uçağıyla ilgili ilk resmi raporda hemen her şeyin normal çıkması, farklı senaryoları yeniden kamuoyu gündemine taşıdı. 57 kişinin hayatını kaybettiği kazayla ilgili tek sorunun 'rotadan sapma' olduğu belirtildi. İçinde çok önemli projelerde görev yapan bilim adamlarının bulunduğu uçağın sır dolu düşüşü, akla daha önce yine stratejik projelerde çalışan mühendis ve uzmanların ölümünü hatırlattı. Her biri önemli projelerde görev yapan Aselsan ve TÜBİTAK'taki bilim insanları da kayıtlarda 'kaza' ve 'intihar' olarak yer alan çeşitli olaylarla aramızdan ayrılmış; ardında cevapsız sorular kalmıştı. Aynı sorular, uçak kazasıyla ilgili ilk resmi raporun ardından bugün yine soruluyor:

STRATEJİK ÇALIŞMALAR

İlk olay 14 Temmuz 2004'te yaşandı. Gelibolu yakınlarında yaşanan bir kazada, Yücel Kenter (32) ve Ercan Kuruoğlu (31) hayatını kaybetti. Ağır yaralı Mustafa Aktekin (54) ise hastanede yaşamını yitirdi.

Görünürde, hemen her gün görülen trafik kazalarından biri olarak olay kayıtlara geçti. Ancak, hayatını kaybedenlerin kimlikleri ortaya çıktığında binbir türlü senaryolar tartışıldı. Zira ölenlerden, Devlet eski Bakanı Ramazan Mirzaoğlu'nun damadı Ercan Kuruoğlu ile Mustafa Aktekin, 'ulusal güvenlikle ilgili stratejik çalışmalar yapan' iki isimdi. Yüzbaşı Kenter de, TÜBİTAK'ın, Kara Kuvvetleri ile ortak yürüttüğü bir projede görevliydi. Üç isim, TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü'nde geliştirilen askeri bir cihazı denemek için Çanakkale'ye gitmişler ve dönüyorlardı. Cihaz, gizlilik dereceli bilgilerin korunması konusunda üretilmişti.

İNTİHARLAR ZİNCİRİ

ASELSAN'da da 3 sır intihar yaşandı. İlki 7 Ağustos 2006 günü meydana geldi. ODTÜ mezunu Makina Mühendisi Hüseyin Başbilen (30), Pursaklar yolunda otomobilinde bileği ve boğazı kesilmiş halde ölü bulundu. Başbilen'in 'Elveda' başlıklı mektup bırakarak intihar ettiği öne sürüldü. İkinci isim, yine ODTÜ mezunu olan ve ASELSAN'da bir süre çalıştıktan sonra görevinden ayrılan ve Miteks adlı savunma şirketinde görev yapan Elektrik Mühendisi Ünsem Ünal'dı (30). 17 Ocak 2007 günü Ünal, Eymür Gölü kenarında ölü bulundu. Kafasından tek kurşun almıştı. Olay, intihar olarak kayıtlara geçti. Üçüncü olay ise, 26 Ocak 2007 günü Batıkent'te oturduğu binanın 6. katından atladığı belirtilen yine ODTÜ mezunu Elektrik Mühendisi Evrim Yançeken'di (26).

ASELSAN'da görev yapan Yançeken'in psikolojik sorunları olduğu ve intihar mektubu yazdığı belirtildi.

Ve son olay... 30 Kasım günü Atlasjet'in uçağı düştü. Uçakta ölen bilim adamları, yine farklı senaryoları gündeme getirdi. Bir yanda incelemeler sonucu ortaya çıkan resmi belgeler, diğer yanda bitmek bilmeyen iddialar. Kamuoyu, olaylar hakkında inceleme ve davaların sonucunu bekliyor.

Güneş

artık bu gibi kazalara hiç inanmıyorum bunu yapan ya amerika. yada israil gibi güçler yapabilir

Konu ramazan_d tarafından (01.04.2009 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
ramazan_d isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2009, 01:01   #47
Kibrisli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1170 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sivaslihakan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
neden yikilmasini istemiyorsun stadin ...sayin ürgüpün yikmama gibi bi sözümü vardi
Evet, yıkmama taraftarı Doğan Ürgüp... Bazı şeyler illerin sembolleridir... 60 yıldır orada duran bir stad, neler yaşandı, kimler yenildi... Yeni stad yapılmayacak demiyor sadece o stadın yıkılmayacağını atletizm müsabakaları ve gençlerin spor yapması için kullanılacağını söylüyor...

Bende şahsen aynı görüşteyim... O stadda Sivas'ın sembollerinden birisi çocukluğum ilk gençliğim hep orada geçti... O stadta koştum, arkadaki salonda basketbol oynadım, havuzunda yüzdüm teniz kortunda tenis oynadım... Şahsi görüşüm yıkılmasın... Tabii bu benim kişisel görüşüm, başkasının görüşleri hakkında da tartışmam... Yeni stadın yapılmasına tabii bende karşı değilim, o stadta maç seyretmeyi sevmiyorum ama o durupta başka bir futbol stadı yapılırsa işte o zaman süper olur... En azından atletizm takımlarımızda yeniden eskisi gibi Türkiye'nin en iyileri olur çünkü o staddan Zeki Öztürk çıktı, Ertürk Yamen çıktı bunlar uluslararası başarıları olan Sivas'lı atletler... O stad sadece futbol için kullanılmazdan önce, Türkiye'de adam gibi pist yokken oralarda yetişti balkan şampiyonu oldular bunun yanında isimlerini hatırlayamadığım onlarca Türkiye şampiyonu olmuş abilerimi ablalarımız var... Stratejik olarak o stad tartan pistli büyük bir atletizm stadı olabilir, büyük turnuvalar Sivas'a getirilebilir ve yeni Futbol Stadı'da yine aynı yere yapılabilir...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2009, 01:20   #48
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 987 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Evet, yıkmama taraftarı Doğan Ürgüp... Bazı şeyler illerin sembolleridir... 60 yıldır orada duran bir stad, neler yaşandı, kimler yenildi... Yeni stad yapılmayacak demiyor sadece o stadın yıkılmayacağını atletizm müsabakaları ve gençlerin spor yapması için kullanılacağını söylüyor...

Bende şahsen aynı görüşteyim... O stadda Sivas'ın sembollerinden birisi çocukluğum ilk gençliğim hep orada geçti... O stadta koştum, arkadaki salonda basketbol oynadım, havuzunda yüzdüm teniz kortunda tenis oynadım... Şahsi görüşüm yıkılmasın... Tabii bu benim kişisel görüşüm, başkasının görüşleri hakkında da tartışmam... Yeni stadın yapılmasına tabii bende karşı değilim, o stadta maç seyretmeyi sevmiyorum ama o durupta başka bir futbol stadı yapılırsa işte o zaman süper olur... En azından atletizm takımlarımızda yeniden eskisi gibi Türkiye'nin en iyileri olur çünkü o staddan Zeki Öztürk çıktı, Ertürk Yamen çıktı bunlar uluslararası başarıları olan Sivas'lı atletler... O stad sadece futbol için kullanılmazdan önce, Türkiye'de adam gibi pist yokken oralarda yetişti balkan şampiyonu oldular bunun yanında isimlerini hatırlayamadığım onlarca Türkiye şampiyonu olmuş abilerimi ablalarımız var... Stratejik olarak o stad tartan pistli büyük bir atletizm stadı olabilir, büyük turnuvalar Sivas'a getirilebilir ve yeni Futbol Stadı'da yine aynı yere yapılabilir...
Burak abiye sonuna kadar katılıyorum bende o stadda uzun yıllar koştum ve benim gibi spor yapan hala bir cok atletimiz o pistte spor hayatlarına devam etme uğraşındalar. Antrenman yapmak için ordan başka hiç bir yerleri yok sadece ve sadece Cumhuriyet üniversitesinin stadyumunun pisti var orasının zemınıde iyi değil ve yanılmıyorsam tartan pist de değil. Zaten orasıda Üniversitenin kendi malı oldugu için kullanıma açmazlar.

Sadece 4 eylül stadyumu sporcular acısından değil sabahları yürüyüş yapmak isteyen hemşehrilerimiz açısından da son derece önemlidir. Bugun bile bir cok hemşehrimiz yürüyüş yapmaktatır.

Bu yuzden ne olursa olsun 4 eylül stadyumumuzun yıkılmasını istemem. Doğan bey buna bir çare bulacaktır.
Alt 01.04.2009, 01:52   #49
Kibrisli
Usta Yiğido

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Burak abiye sonuna kadar katılıyorum bende o stadda uzun yıllar koştum ve benim gibi spor yapan hala bir cok atletimiz o pistte spor hayatlarına devam etme uğraşındalar. Antrenman yapmak için ordan başka hiç bir yerleri yok sadece ve sadece Cumhuriyet üniversitesinin stadyumunun pisti var orasının zemınıde iyi değil ve yanılmıyorsam tartan pist de değil. Zaten orasıda Üniversitenin kendi malı oldugu için kullanıma açmazlar.

Sadece 4 eylül stadyumu sporcular acısından değil sabahları yürüyüş yapmak isteyen hemşehrilerimiz açısından da son derece önemlidir. Bugun bile bir cok hemşehrimiz yürüyüş yapmaktatır.

Bu yuzden ne olursa olsun 4 eylül stadyumumuzun yıkılmasını istemem. Doğan bey buna bir çare bulacaktır.
Tabii Osman'ım... Zeki Öztürk tüm zamanların en iyi Türk Erkek atleti... 1990'da kırdığı 1500 mt rekoru hala Türkiye rekoru, 1987'deki 800 mt derecesini şu ana kadar 2 Türk atleti geçebildi... Gelecek vaadeden atlet denilen, olimpiyat altını umudumuz denilen Halil Aktaş 1500 mt'de yaklaşamıyor bile derecesine... Ayrıca 3.35.68 ile eğer bu sene yarışsaydı (şu anda 44 yaşında) Golden League'yi kazanıyor... Olimpiyat rekorununda 3.32.07 olduğunu hatırlatayım... Ertürk Yamen'de yarıştığı dönemde Türkiye'nin en iyisiydi, hemen hemen aynı yaşlardaydı ikiside uluslararı dereceler aldı,Zeki Öztürk Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi atleti olarak gösteriliyor... Sivas'lı olmasına rağmen kaçımız tanıyoruz??? O stadın bir yerinde resmi var mı??? Oysa orada yetişti ve Türkiye'de 20 yıldır kırılamayan bir rekorun sahibi ki Olimpiyat rekoruna sadece 3 saniye kalmıştı :(

Bir sporcu olarak sen bu adamaların önemini iliklerine kadar hissetmişsindir... Önceden tanımıyorsan bile şimdi araştırma gereği duymuşsundur bence

Bir kişiyi unutmuşum çok önemli bir isim Veli Ballı O'da 4 Eylül stadından çıkmış dünyaca ünlü maraton koşucusudur...Lahor'da kırdığı rekor 11 sene kırılamamış şu anda da tüm zamanların en iyi ikinci derecesidir Türkiye'de...
Zeki Öztürk ayrıca uzun mesafe sayılan 8 dalın 4'ünde hala Türkiye rekoruna sahip...

Konu Kibrisli tarafından (01.04.2009 Saat 02:10 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Alt 01.04.2009, 16:15   #50
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

4 Eylül neden yıkılmasın yahu..
Duygusallığı bırakın.Kulübe büyük gelirler getirecekse tabi ki yıkılacak..Adam gibi Wc si bile olmayan stada gitmekten hoşlanan var mı hala..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)