Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz? - Sayfa 66 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz?
Adalet ve Kalkınma Partisi (R.Tayyip Erdoğan) 544 19,96%
Büyük Birlik Partisi (Yalçın Topçu) 743 27,26%
Demokrat Parti (Hüsamettin Cindoruk) 18 0,66%
Demokratik Sol Parti (Masum Türker) 5 0,18%
Cumhuriyet Halk Partisi (Deniz Baykal) 519 19,04%
Hak ve Eşitlik Partisi (Osman Pamukoğlu) 98 3,60%
Milliyetçi Hareket Partisi (Devlet Bahçeli) 373 13,68%
Saadet Partisi (Numan Kurtulmuş) 97 3,56%
Türkiye Değişim Hareketi (Mustafa Sarıgül) 85 3,12%
Türkiye Komünist Partisi (Erkan Baş) 25 0,92%
Türkiye Partisi (Abdullatif Şener) 143 5,25%
Yeni Parti (Tuncay Özkan) 76 2,79%
Katılımcı sayısı: 2726. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.02.2010, 23:05   #651
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1313 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

ben de bbp ye vermeyi isterim ama bbp li kardesler üsluplariyla sogutuyorlar beni neticede

dava büyük davet küçük olunca( yani en güzel şekilde temsil edilmeyince) dava da etkileniyor..
Alt 05.02.2010, 23:18   #652
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1141 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herkes istedigi partiye veriri
Alt 06.02.2010, 00:14   #653
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1168 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sivaslı fd Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O adamın konuşmadan haberi yoksa biz ne yapalım Tayyip Erdoğan ne yapsın? Zaman mekan fark etmiyor işte her yerden çıkabiliyor gereksiz ve boş konuşan birileri...
Nasıl haberi yok Tayyip Erdoğan'ın o konuşmadan... 13 Mart 2009'da bu konuşma basın toplantısı ile mecliste gazetecilere dinletildi... Ve o dönemde gündem oldu... Başbakan ne yaptı??? Yani şimdi "Böyle bir benzetmeyi yapan benim partimde barınamaz" diyen başbakan o zaman o adamı il genel meclisi adayı yaptı ve kazandı... Peki Aydınlı ne yaptı??? O partiyi aldı aşağıya... Hak yerini buldu ve bulur efendim... Haberi yoktu felan değil bal gibi vardı ( [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] alın haberin adresi), şeyh kanatlı değildir onu müritleri uçurur... Peygamber'de derler, 2. Atatürk'te, Son Osmanlı Padişahı 1. Tayyip'te... Ama eninde sonunda böbürlenme padişahım senden büyük Allah var diyen halk çıkar, yetim hakkını yedirmem deyip binlerce insanın ekmeği ile oynayan padişahı indirir oradan aşağıya... Ben sordum cevap alamadım tekrar soruyorum...

-Konya'da neredeyse 6-7 yıldır eğitilen İsrail Pilotlarına ne diyorsunuz??? Ben diyorum ki "One minute" ile oy peşinde koşacağına Filistinlilerin canını alan pilotları Türkiye'de yetiştirme... Sınırdışı et Başbakan...

-Tayyip'i üzmek Allah'ı üzmektir diyen şiir kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? ben diyorumki bu kitabı toplat Başbakan, Okullarda yardımcı kaynak olarak gösterilmesine nasıl izin veriyorsun? Hepsini geçtim demokrasiye sığmaz bu Başbakan...

- Peygamber efendimize küfreden karikatürlerin sahibi, Türkiye'nin hatta bizzat Başbakanın oyu ile NATO genel sekreteri yapıldı buna ne diyeceksiniz? ROJ TV'de aynı ülkeden yayın yapıyor... Ben derdim biliyor musunuz??? NATO'da bu kadar kuvvetli iken Türkiye'den 1 tek bile aday çıkartamıyorsan, Danimarka'nın da olmasına izin verme, ayrıl NATO'dan ama o adama oy verme Başbakan...derdim...

-Başbakan, Irak'ta onlarca Müslümanın öleceğini bile bile, o savaşta kullanılacak silahları Türkiye'den geçirmek istedi, bomba atacak olan uçakları Adana'dan havalandırmak istedi buna ne diyeceksiniz? Ben derdim ki... Meyve nerde ağaç nerde? Ama elimde bir taş olsa hakikaten onlarca mazlumun ölmesine neden olan, Türkiye'nin güneyinde bu kadar istikrarsızlık yaratılmasına neden olan BUSH'un kafasına atardım o taşı... Ne meyve dinlerdim ne de ağaç...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 06.02.2010, 00:22   #654
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1141 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tayyip erdoganmi demis , gendi peygamber diye
Alt 06.02.2010, 11:09   #655
Kibrisli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1168 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
serhat_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
tayyip erdoganmi demis , gendi peygamber diye
Evet neredeyse onaylıyor anlamına geliyor... Çünkü 14 Kasım 2008'de kendisine Peygamber deniyor, hadi o zaman haberi yoktu, Mart 2009'da bu konu mecliste dile getiriliyor, basın açıklaması yapılıyor, gazetelerde yayınlanıyor, televizyonlar veriyor ama şimdi "Partimde barınamaz" dediği O adamı görevden almak şöyle dursun İl genel mecilisine 1. sıradan aday yaparak mükafatlandırıyor... Kendisi kendisine demiyor ama o adamı mükafatlandırarak aslında onayladığını gösteriyor... Tepkiler artıp, artık bu olay Mecliste kavga çıkartacak pozisyona gelince mecburen istifasını istiyor... Söz ağızdan bir kere çıkar, eğer parti içerisinde böyle bir etik kural varsaydı onu taa 1,5 yıl önce görevden alsalardı, mükafatlandırmak yerine...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Alt 06.02.2010, 12:21   #656
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

peygamberlikte baştayken aferdersiniz münasebetsiz yerlerini yıkamayanların eline düştü deseneniz vah halimize yazık oldu bize.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.02.2010, 12:58   #657
sivaslı fd
Usta Yiğido

sivaslı fd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı fd Şuan sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.03.2012 14:12

Tecrübe Puanı: 1069 sivaslı fd FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Nasıl haberi yok Tayyip Erdoğan'ın o konuşmadan... 13 Mart 2009'da bu konuşma basın toplantısı ile mecliste gazetecilere dinletildi... Ve o dönemde gündem oldu... Başbakan ne yaptı??? Yani şimdi "Böyle bir benzetmeyi yapan benim partimde barınamaz" diyen başbakan o zaman o adamı il genel meclisi adayı yaptı ve kazandı... Peki Aydınlı ne yaptı??? O partiyi aldı aşağıya... Hak yerini buldu ve bulur efendim... Haberi yoktu felan değil bal gibi vardı ( [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] alın haberin adresi), şeyh kanatlı değildir onu müritleri uçurur... Peygamber'de derler, 2. Atatürk'te, Son Osmanlı Padişahı 1. Tayyip'te... Ama eninde sonunda böbürlenme padişahım senden büyük Allah var diyen halk çıkar, yetim hakkını yedirmem deyip binlerce insanın ekmeği ile oynayan padişahı indirir oradan aşağıya... Ben sordum cevap alamadım tekrar soruyorum...

-Konya'da neredeyse 6-7 yıldır eğitilen İsrail Pilotlarına ne diyorsunuz??? Ben diyorum ki "One minute" ile oy peşinde koşacağına Filistinlilerin canını alan pilotları Türkiye'de yetiştirme... Sınırdışı et Başbakan...

-Tayyip'i üzmek Allah'ı üzmektir diyen şiir kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? ben diyorumki bu kitabı toplat Başbakan, Okullarda yardımcı kaynak olarak gösterilmesine nasıl izin veriyorsun? Hepsini geçtim demokrasiye sığmaz bu Başbakan...

- Peygamber efendimize küfreden karikatürlerin sahibi, Türkiye'nin hatta bizzat Başbakanın oyu ile NATO genel sekreteri yapıldı buna ne diyeceksiniz? ROJ TV'de aynı ülkeden yayın yapıyor... Ben derdim biliyor musunuz??? NATO'da bu kadar kuvvetli iken Türkiye'den 1 tek bile aday çıkartamıyorsan, Danimarka'nın da olmasına izin verme, ayrıl NATO'dan ama o adama oy verme Başbakan...derdim...

-Başbakan, Irak'ta onlarca Müslümanın öleceğini bile bile, o savaşta kullanılacak silahları Türkiye'den geçirmek istedi, bomba atacak olan uçakları Adana'dan havalandırmak istedi buna ne diyeceksiniz? Ben derdim ki... Meyve nerde ağaç nerde? Ama elimde bir taş olsa hakikaten onlarca mazlumun ölmesine neden olan, Türkiye'nin güneyinde bu kadar istikrarsızlık yaratılmasına neden olan BUSH'un kafasına atardım o taşı... Ne meyve dinlerdim ne de ağaç...
Bütün bunları nasıl kendinizden emin bir şekilde söylüyorsunuz? O bütün bunları yaparken siz yanındamıydınız ki yaptı, etti, gitti geldi diye konuşuyorsunuz? Neden yapmış etmiş demiyorsunuz? Biri veya birileri tarafından doldurulduğunuz ortaya çıkacak diyemi korkuyorsunuz? Eğer öyleyse bunu zaten biliyoruz. Yani korkmanız yersiz. Siz bilip bilmeden insanlara iftira atıp yargılamanın günahından korkun..........
BİN PARÇAYA BÖLÜNÜRÜM...FD
sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 06.02.2010, 13:20   #658
black cordex
Yeni Yiğido
NO AVATAR

black cordex Şuan black cordex isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.02.2010 16:53

Tecrübe Puanı: 0 black cordex FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Idee Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

Bekir Öztürk (Ak Partili)korkma Cehennem olsa gelen, göğsümüzde söndürürüz. Bu yol ki Hak yoludur, dönme bilmeyiz, yürürüz; Düşer mi tek taşı sandın harim-i namusun, Meğer ki harbe giden son nefer şehid olsun. Şu karşımızdaki mahşer kudursa, çıldırsa, Denizler ordu, bulutlar donanma yağdırsa, Bu altımızdaki yerden bütün yanardağlar.Taşıp da kaplasa âfakı bir kızıl sarsar, Değil mi cephemizin sinesinde iman bir;Sevinme bir, acı bir, gaye aynı.... tek gerçek ak parti........ seni sevmeyen ölsün başbakanım
black cordex isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar black cordex'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2010, 13:25   #659
sivaslı fd
Usta Yiğido

sivaslı fd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı fd Şuan sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.03.2012 14:12

Tecrübe Puanı: 1069 sivaslı fd FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yok yinede ölsün demeyelim Bekir, eğer öyle dersek "AK Partiye oy veren Müslüman değildir" diyenlerin seviyesine düşmüş oluruz. ALLAH her şeyi gören ve bilendir merak etme....
BİN PARÇAYA BÖLÜNÜRÜM...FD
sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 06.02.2010, 13:41   #660
Kibrisli
Usta Yiğido

Alıntı:
sivaslı fd Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bütün bunları nasıl kendinizden emin bir şekilde söylüyorsunuz? O bütün bunları yaparken siz yanındamıydınız ki yaptı, etti, gitti geldi diye konuşuyorsunuz? Neden yapmış etmiş demiyorsunuz? Biri veya birileri tarafından doldurulduğunuz ortaya çıkacak diyemi korkuyorsunuz? Eğer öyleyse bunu zaten biliyoruz. Yani korkmanız yersiz. Siz bilip bilmeden insanlara iftira atıp yargılamanın günahından korkun..........
Nasıl kendimden emin bir şekilde söylüyorum çünkü sizin düşündüğünüz gibi birileri tarafından doldurulan birisi değilim... Kendi fikrim, kendi zikrim var, araştırırım, kurcalarım sonra da kendi fikrimi ortaya koyarım... Ama siz cevap vermekten çekinip bana iftira atmakta bulmuşsunuz yöntemi... Şimdi gelelim bunları nereden çıkarttığıma... Aslında sizde araştırsanız sizde görürdünüz bunları... Ama yinede ben sizi yormayayım kendim koyayım bilgileri ama lütfen sizde sorgulayın olur mu? Bir şeyhin müridi gibi kabullenmeyin herşeyi...

-2001 yılından beri Konya 3. Ana Jet Üssünde İsrailli savaş pilotları yetiştirilmektedir ve bu pilotlarla birlikte her yıl bir de hava tatbikatı düzenlenir... Sadece bu sene bu tatbikata İsrail davet edilmedi.Anadolu kartalı isimli bu tatbikat her yıl yapılmakta, İsrail 10 uçakla katılmakta ve tatbikat sonrasında da bu pilotlar Türkiye'de kendi programları doğrultusunda eğitilmektedir... Genelkurmay başkanlığından Şubat 2009'da yapılan açıklamada aynen bu şekilde anlatılmıştır bu olay... Google'a İsrail, Pilot ve Konya kelimelerini yazmanız size yeterli bilgiyi verecektir...

-"Tayyib'i Üzmek Allah'ı üzmektir" cümlesinin geçtiği şiire gelelim...Bu kitap Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından incelenmiş ve sonunda da Diyanet tarafından 10.000 adet basılarak ücretsiz dağıtılmıştır... Peygamber yerine kondu, Neredeyse tövbe haşa Allah'la bir tuttular... Daha ne olacak efendim? Bu kitabı basıp ücretsiz dağıtan Başbakanlığa bağlı bir kurum... Bunun adı nedir? Buyrun araştırın... Ya da siz zorlanmayın ben buraya resmini koyayım...

-NATO Genel Sekreterliği şu anda Danimarka'da... Ve seçimle başa gelir bu vatandaş... Seçimlerde de Türkiye ROJ TV konusunda ve Peygamberimize küfreden karikatürler konusunda "Kaygılarımız giderildiği için mutabakada vardıklarını" Abdullah Gül'ün ağzından duyduk, aynı cümleleri Başbakan Erdoğan'da söyledi... Peki sonra ne oldu? Rasmussen özür diledi mi? HAYIR!!! ROJ TV nereden yayın yapıyor???? Danimarka'dan!!!! Şimdi bunu görmek için dolmak mı doldurulmak mı ya da dolduruşa gelmek mi gerekli? Ya da bu tahlili yapamamak için doldurulmak mı gerekli?

-1 Mart Tezkeresi içerik bakımından nasıldı biliyor musunuz? Hiç okudunuz mu? TBMM'de oylanan ve reddedilen o tezkereyi okudunuz mu hiç? Ben size içeriğinden bahsedeyim, incelemek, araştırmak size kalmış... Türkiye'nin Irak'a asker sokması gibi bir durum söz konusu değildi... Yurtışına asker gönderme izni alınıyordu ki bu izin alınırken nereye gönderileceği açıkça belirtilmelidir... Bu belirtilmediğinden herhangi bir yere asker gönderme izni alınmaya çalışılmıştır... 2. maddesinde de 62.000 ABD askeri, 255 uçak ve 65 helikopteri kapsayan bir ABD ordusunun Türkiye'de 6 ay süre ile kalmasına, Türk deniz, hava ve karasahasını kullanmasına, Türkiye'deki Nato üslerini kullanmalarına ve bunun hazırlıklarının acilen yapılmasına ilişkin bir tezkereydi... Bunu Erdoğan çıkıp mecliste inanılmaz bir şekilde savundu... Peki sonucunda ne olackatı? Şu anda Irak'ta ölen milyonlarca insanın kanını dökenler Türkiye topraklarından geçecekti... Bu müslümanlığa sığar mı?

Son olarak şunu söylüyorum... Sizin şahsıma yaptığınız suçlama çok ayıptır... Kendi beynim ve düşüncem yok mu ki başkaları tarafından doldurulayım... Bunun yanında yanında mıydınız? Orda mıydınız? Gibi cümlelerde çocukça gelmektedir, zira siz de inkar ettiğiniz bu gerçeklerin yalan olduğunu nereden biliyorsunuz? Siz yanında mıydınız o esnada? Ben belgeye ve bilgiye dayanmadan hiçbir konuda yorum yapmam, buraya da koydum kaynaklarımı, gerçekliğini araştırıp araştırmamak size kalmış, ben kendi açımdan sizinle olan bu tartışmayı bitiriyorum, çünkü böylesi iftiralara söyleyecek son sözlerim sadece bunlardır... Vesselam...

Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)