Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz? - Sayfa 67 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz?
Adalet ve Kalkınma Partisi (R.Tayyip Erdoğan) 544 19,96%
Büyük Birlik Partisi (Yalçın Topçu) 743 27,26%
Demokrat Parti (Hüsamettin Cindoruk) 18 0,66%
Demokratik Sol Parti (Masum Türker) 5 0,18%
Cumhuriyet Halk Partisi (Deniz Baykal) 519 19,04%
Hak ve Eşitlik Partisi (Osman Pamukoğlu) 98 3,60%
Milliyetçi Hareket Partisi (Devlet Bahçeli) 373 13,68%
Saadet Partisi (Numan Kurtulmuş) 97 3,56%
Türkiye Değişim Hareketi (Mustafa Sarıgül) 85 3,12%
Türkiye Komünist Partisi (Erkan Baş) 25 0,92%
Türkiye Partisi (Abdullatif Şener) 143 5,25%
Yeni Parti (Tuncay Özkan) 76 2,79%
Katılımcı sayısı: 2726. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.02.2010, 14:04   #661
black cordex
Yeni Yiğido
NO AVATAR

black cordex Şuan black cordex isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.02.2010 16:53

Tecrübe Puanı: 0 black cordex FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

İŞTE BELGE ARKDAŞLAR KIMIN NEYE HIZMET ETTIĞİ MHP LILER IYICE OKUSUN Devlet Bahçeli MİT Ajanı'
MHP'nin olağan kongresine günler kaldı... Ancak zaman daraldıkça tansiyon da yükseliyor..MHP Genel Başkan Adayı Ahmet Reyiz Yılmaz, Devlet Bahçeli'ye yönelik çok ağır iddialarda bulundu:
02 Kasım 2009 / 10:41ReklamSert söylemler ile bilinen MHP Genel Başkan Adayı Ahmet Reyiz Yılmaz bugünki açıklamasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yüklendi.

"Ülkücünün Rabbinden başka kimseye tapmadığını 8 Kasımda göreceksiniz. 8 Kasım Ankara Türk Meydanı er meydanı olacak Sayın Bahçeli. Bu meydanın boş olmadığını göreceksiniz" diyen Yılmaz, "Tek Milliyetçi Bahçeli gerisi ajandır... Milliyetçiliğin ön şartı Bahçeli’ ye tapmaktan mı geçiyor? Ülkücü sadece Rabbine tapar" açıklaması yaptı. ... Devamını Gör

Hakkında teşkilatlarda İsrail’in adamı diye söylentiler çıkarıldığını açıklayan Yılmaz şunları ifade etti: "Beyinleri yıkamaya çalışan Sayın Bahçeli, kendisi hakkındaki sorulara cevap vermelidir. Ben şerefi ile Bayrağını da dinini de İsrail’de ikame etmiş bir milliyetçi Muhafazakâr Türküm. Cinsim de belli cibilliyetim de. Ya siz kimsiniz?

12 yıldır zorla Milliyetçileri hadım etmeye çalışıyorsunuz. Gılman anlayışı ile milliyetçi olunmaz.

Hadım olduk sayenizde. Milliyetçileri hadım etmekten vazgeçin. İstifa edin artık.

3 Hilal iktidarını engellemeyin. Yeter, bırakın artık söz milletin olsun.

Bahçeli birileri Genel Başkan Adayı olunca, teşkilatların beyinlerini yıkamak için Ajan ya da Amerika veya İsrail’in adamı demeden önce kendisini izah etmelidir. Önce kendisi hakkında bugün değil yıllardır var olan ve gerçek ülkücüler tarafından da yakinen bilinen soruların cevabını vermeli.

Ne hikmetse 12 yıldır Bahçelinin karşısına çıkan her aday ya Ajan ya da bir ülkenin adamı. Ahme sadece Rabbinin adamıdır.
ak partinin önünü kesemezsinizzz
black cordex isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı black cordex'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2010, 14:08   #662
sivaslı fd
Usta Yiğido

sivaslı fd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı fd Şuan sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.03.2012 14:12

Tecrübe Puanı: 1070 sivaslı fd FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Birincisi ben size iftira atmadım, "yoksa siz böylemi düşünüyorsunuz dedim, ve eğer öyleyse" diye sözüme devam ettim. Yazarken insanları kırmamaya özen gösteririm ama bana yazılan yazıları ve sorulan soruları da layıkıyla cevaplarım. Tam anlamıyla emin olmadığım birşey için kesinlikle ileri geri konuşmam bu benim prensibimde yok. dikkat ederseniz ben yazılarımda hiçbir konu için "böyle birşey yapmadı", yada "o yaptırmadı şu yaptırdı" gibi iddialarda bulunmadım. Benim karşı çıktığım nokta iddia edilen konuları birebir şahit olmuşlar gibi anlatılmasıdır. Ve bazılarının hakaretleri ve kendi düşüncelerini zorla başkalarına da kabullendirmeye çalışanlardır ki bu konuda da hiçbir zaman için başarılı olamayacaklardır.... Yinede şahsınıza karşı saygısızlık ettiğimi düşünüyorsanız afedersiniz...
BİN PARÇAYA BÖLÜNÜRÜM...FD
sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sivaslı fd'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2010, 15:43   #663
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3276 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

yazik yazik cok yazik benlik suurunun insanlara neler yaptirabilecigine burada sahit oluyorum sunu acikca soyleyebilirimki bu ulke hep bu ulkeyi seviyorum diyenlerden cekti size acik soyleyim ben doyu bir mhp liyim daha dogrusu ulkucuyum bunu sitemizin degerli insani hasan abi bilir bu ulke ben ulkemi seviyorum diyip devletle toplum arasina duvar urenlerden cekti kimse oz elestiri yapmiyor biri basariliysa onu asaya cekmeye calisiyoruz onun basari sevyesine cikmaya calismiyoruz en buyuk kayip burada basliyor bazi arkadaslar beni bir takim seyleri anlayamayacigimi yazmislar farkinda degillerki yazdiklari seylerin anlamsiz oldugunun farkinda degiller bu arkadaslar bunun farkinda degiller galiba anahtar veririm araba veririm tencere tas veririm diyip benim insanimi kandirarak kanini emen dusunce iflas etti farkinda degiller milletin en degerli seyleriyle alay eden zihniyet ezaniyla kuraniyla kimler alay etmeye kalkisti kendi odilojik cikarlari uguruna degerli basbakannii kimler idam sehbasina gonderdi apo suriyeden cikartilinca oldurulecigini bilen amerika sahte bir oparesyonla yakalayip turkiyeye sartla teslim edince o donemin hukumeti seneye secim var aman iyi bir firsat hemen idam edilmemek sartiyla teslim alip bes yildizli imranli oteline koyan herkesin gozunden kacan taktim yasasina imza atanlarin siyaset anlayisi artik bu ulkede iflas etmistir niyetim kimseyi kirmak veya baska bir idolojiyi karalamak degil ben herkesi oz eletiriye davet ediyorum ben artik ulkemi bir adim ileri goturcek hareketin yanindayim ulku bir yasam tarzi bir sevdadir ulkeyi sevmektir halkina hizmet demektir insanini sevmektir parti milliyetciligi artik bitmeli kim hizmetin yanindaysa ben oradayim sahte seylerle urasacak zamanim yok
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2010, 15:48   #664
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

A-Partisi B-Partisi önemli değil. Tüm dünyada olduğu gibi herşey aslında emek-sermaye kavgası.Tüzüğünde İşçiden, köylüden, emekten yana olan, bir partiye verilebilir. Bunun içinde partilerin tüzüğünü okuduğunuzda herşey çok iyi anlaşılır. Maşallah o kadar çok partimiz varki hergün yeni partilerde ekleniyor çok parti olunca tabi karar vermekte zor, buyurun seçmece parti bunlarr
Alt 06.02.2010, 16:47   #665
asi-yürek58
Yiğido

asi-yürek58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

asi-yürek58 Şuan asi-yürek58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.08.2012 14:29

Tecrübe Puanı: 555 asi-yürek58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

benim icin vark eder benim icin ak parti var benim icin görduklerim icinde bi özal bide tayip var muhsin yazici oglu
asi-yürek58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar asi-yürek58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2010, 18:58   #666
Nikbin
Usta Yiğido

Nikbin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nikbin Şuan Nikbin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2012 17:55

Tecrübe Puanı: 630 Nikbin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Adalet ve Kalkınma Partisi (R.Tayyip Erdoğan)

» Burası dünya… Sefası da fani, cefası da…

Nikbin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Nikbin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2010, 21:36   #667
Urumçi
Usta Yiğido

Urumçi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urumçi Şuan Urumçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2011 15:22

Tecrübe Puanı: 639 Urumçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
black cordex Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İŞTE BELGE ARKDAŞLAR KIMIN NEYE HIZMET ETTIĞİ MHP LILER IYICE OKUSUN Devlet Bahçeli MİT Ajanı'
MHP'nin olağan kongresine günler kaldı... Ancak zaman daraldıkça tansiyon da yükseliyor..MHP Genel Başkan Adayı Ahmet Reyiz Yılmaz, Devlet Bahçeli'ye yönelik çok ağır iddialarda bulundu:
02 Kasım 2009 / 10:41ReklamSert söylemler ile bilinen MHP Genel Başkan Adayı Ahmet Reyiz Yılmaz bugünki açıklamasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yüklendi.

"Ülkücünün Rabbinden başka kimseye tapmadığını 8 Kasımda göreceksiniz. 8 Kasım Ankara Türk Meydanı er meydanı olacak Sayın Bahçeli. Bu meydanın boş olmadığını göreceksiniz" diyen Yılmaz, "Tek Milliyetçi Bahçeli gerisi ajandır... Milliyetçiliğin ön şartı Bahçeli’ ye tapmaktan mı geçiyor? Ülkücü sadece Rabbine tapar" açıklaması yaptı. ... Devamını Gör

Hakkında teşkilatlarda İsrail’in adamı diye söylentiler çıkarıldığını açıklayan Yılmaz şunları ifade etti: "Beyinleri yıkamaya çalışan Sayın Bahçeli, kendisi hakkındaki sorulara cevap vermelidir. Ben şerefi ile Bayrağını da dinini de İsrail’de ikame etmiş bir milliyetçi Muhafazakâr Türküm. Cinsim de belli cibilliyetim de. Ya siz kimsiniz?

12 yıldır zorla Milliyetçileri hadım etmeye çalışıyorsunuz. Gılman anlayışı ile milliyetçi olunmaz.

Hadım olduk sayenizde. Milliyetçileri hadım etmekten vazgeçin. İstifa edin artık.

3 Hilal iktidarını engellemeyin. Yeter, bırakın artık söz milletin olsun.

Bahçeli birileri Genel Başkan Adayı olunca, teşkilatların beyinlerini yıkamak için Ajan ya da Amerika veya İsrail’in adamı demeden önce kendisini izah etmelidir. Önce kendisi hakkında bugün değil yıllardır var olan ve gerçek ülkücüler tarafından da yakinen bilinen soruların cevabını vermeli.

Ne hikmetse 12 yıldır Bahçelinin karşısına çıkan her aday ya Ajan ya da bir ülkenin adamı. Ahme sadece Rabbinin adamıdır.
ak partinin önünü kesemezsinizzz
Bunu A.Reyyiz Yılmaz'ı akp'lilerin savunması ve sayması pek doğal bir şey olsa gerek. Daha bundan bir kaç ay evveline kadar kendi fotoğraflarını kendi şahsi sitesinde İsrail yıldızı içinde sergileyen bu adamı, BOP gibi bir Sionist-Amerikan projesinin eşbaşkanı olduğu bir partinin tabanı sayar ve sever...

Gelgelelim şu sorunsallara ortada bir ajanlıktır almış başını gidiyor, şimdi ben israil yıldızı içinde pozlar verenlere mi inanacam, sionist projelere eşbaşkan olanlara mı inanacam yoksa rahmetli başbuğumun yanından ayırmadığı ve ikinci adamı olarak tuttuğu, ülkücü davanın düşünce kadrosunu temsil eden birisinin ajan olduğuna mı inanacağım.

Bundan bir kaç sene evvel Devlet Bahçeliyi tabanının desteğini kaybetmek için böyle bir iddia ortaya atıldı velhasılı kelam hiç ispatlanamadı, önce başbuğun imzasını taşıyan bir mektup çıktı ama orjinali yoktu. Sonra bu mektup ilk olarak Rahmetli Başbuğ'un yazısını ve imzasını taşıyanlar tarafından yalan olduğu kanısına varıldı. Daha da sonra bu mektubu yazdığı söylendiği oğlu MHP'den milletvekili adayı oldu ve haberiniz yoktur Tuğrul Türkeş son seçimde Devlet Bahçeli'yi destekledi. Hem rahmetli Başbuğ neden oğluna mektup yazsınki oturup söyleyemiyor mu :=)

Neyse konuyu uzatmadan, her icraatında Amerika'dan icazet alan bir partinin boyunduruğuna ses çıkarmayanların sürekli böyle şeyleri servis etmesi garip.
Gata'ya başı örtülülerin alınmadığını servis etmeleri gibi. Hiç kimse sormuyor sayın başbakana durup dururken 3 sene sonra bunu niye gündeme taşıdı diye. Ya da hiç kimse sormuyor başbakana yahu benim Anam, bacım, karım oraya başı örtülü defalarca girdi senin eşin daha Gata'nın önüne gitmeden alınmadığını söylüyorsun. Eyyy başbakan türbanı siyasete alet etmekte biraz fazla abartmadın mı? diye...
Alt 06.02.2010, 21:55   #668
akademik
Yiğido
NO AVATAR

akademik Şuan akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2010 14:28

Tecrübe Puanı: 688 akademik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gariptir espiri kabiliyetini hep belden aşağı cümleler kurarak elde eden, devamlı küfreden bir insanı Emine Hanım neden ziyaret etme ihtiyacı duymuş acaba? hangi dağda kurt öldü?
akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 06.02.2010, 22:04   #669
akademik
Yiğido
NO AVATAR

akademik Şuan akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2010 14:28

Tecrübe Puanı: 688 akademik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Son olarak bu konuda son cümlemi kuruyorum.Milli Görüş gömleğini çıkaranlar o gün Erbakan'ın söylemlerini beğenmeyerek yenilikçi oldular.Ergenekon davası sürecinde 28 Şubat sürecinde yaşananlar ortaya çıkarıldı.Madem o gün o krizi yönetemeyen Erbakan ve ekibinin haklılığı bugün ortaya çıktı,RTE ve ekibine Erbakan hocalarına biat etmek düşmez mi?
akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı akademik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2010, 22:36   #670
Yigit_07_58
Yiğido

Yigit_07_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yigit_07_58 Şuan Yigit_07_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.10.2011 15:08

Tecrübe Puanı: 615 Yigit_07_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Durmak yok yola devam
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 2 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 2 Misafir)