Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.11.2008, 10:23   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart ŞAİR SABİHA SERİN’E İKİ FARKLI ANLAMLI ÖDÜL VERİLDİ

Sivas’lı Araştırmacı-Yazar Sabiha Serin'in Uluslar arası 5.Antalya Şairler Buluşması kapsamında düzenlenen SEVİM ERDOĞAN TEZEL ÖDÜLÜ Şiir yarışmasında birincilik ödülü aldığı bildirildi.
İçerisinde on altı adet şiirinin bestelendiği “Efsane” adlı şiir kitabı bulunan Sabiha Serin, yaptığı açıklamada, Antalya Güllük Şiir Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Antalya Şairler Buluşması'nın beşincisinin 7-9 Kasım 2008 tarihleri arasında Antalya-Göynük'te gerçekleştirildiğini söyledi.

Etkinliklere yurt içi ve yurt dışından 145 şair katıldığını ifade eden Serin, kendisinin de Şair Sevim Erdoğan Tezel anısına düzenlenen şiir yarışmasında birincilik ödülüne layık görüldüğünü belirtti. ESERLERİ, ESERLERİNDEKİ MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE TUTKUSU, KİŞİSEL YAŞAMINDAKİ GÜZİDE ÇİZGİ, Barış, dostluk, sevgi ilkeleri dikkate alınarak yapılan ÖDÜL yarışması geçen yıl SAADET ÜN ’e verilmişti. Bu yıl ise SEVİM ERDOĞAN TEZEL Ödülü SABİHA SERİN ’e verildi
.
Sabiha Serin Bu etkinlikte aynı gün ödül gecesinde ŞAYEP ( Karaman Şair Yazar ve Edebiyatçılar Birliği Grubu) tarafından TÜRKÇE’YE gösterdiği hassasiyet nedeniyle
Karaman Şair-Yazar ve Edebiyatçılar Birliği Ödülü olarak TEŞEKKÜR BELGESİ ve rozet ile
Ödüllendirilmiştir.

Ödüllerini düzenlenen törenle aldığını ifade eden Serin, aynı gün iki farklı ödül almaya layık görülmenin mutluluğunu yaşadığını bildirdi.

Bizlerde [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] ailesi olarak Sabiha Hanım'ı kutluyoruz.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.11.2008, 10:29   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: Sabiha Serin'e Birincilik Ödülü!

Çok güzel şiirleri var, sivaslilar.net'te bizlerle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ediyor ve kutluyorum.Eline emeğine sağlık. Başarılarının devamını diliyorum.
Alt 15.11.2008, 10:53   #3
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sabiha Serin'e Birincilik Ödülü!

Sabiha Hanım'ı tebrik ediyorum. Şiirleri gayet güzel ve bence ödülü hak ediyordu. Yeni hazırlanmakta olan Sivaslı Şairler Antolojisi'nde şiirlerini görmek bizleri mutlu eder.
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.11.2008, 12:59   #4
FALÇATA 58
Tecrübeli Yiğido

FALÇATA 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FALÇATA 58 Şuan FALÇATA 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.12.2009 14:10

Tecrübe Puanı: 604 FALÇATA 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

TEBRİKLER BAŞARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

GöZlEr Ne reNk olUrSA OLsUn GöZYaŞı heP aYnI rEnkTiR !!!
FALÇATA 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.11.2008, 13:03   #5
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2158 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

kutluyorum.Eline emeğine sağlık. Başarılarının devamını diliyorum.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.11.2008, 20:53   #6
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 792 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sabiha Serin'e Birincilik Ödülü!

Sebiha Hanımı bu başarısından dolayı kutluyorum Türk kadının da neler başarabileceğini bir kez daha kanıtlamış oldu.....

Şiirlerini bizlerle paylaşmaya devam ederse seviniriz...

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.11.2008, 21:45   #7
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 740 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Sabiha Serin'e Birincilik Ödülü!

Tebrik ediyorum ama hiç şiirini okumadığımı da üzülerek söylüyorum. Bir şiirini buraya yazabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.
Alt 16.11.2008, 09:09   #8
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: -->: Sabiha Serin'e Birincilik Ödülü!

Alıntı:
ofgurleyuk78 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tebrik ediyorum ama hiç şiirini okumadığımı da üzülerek söylüyorum. Bir şiirini buraya yazabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.
Şun kendisi sitede umarım bunu görür okur ve yazar şiirini
Alt 16.11.2008, 12:08   #9
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 800 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart -->: Sabiha Serin'e Birincilik Ödülü!

Bugün sabah yeni bestelenen bir şiirimi ekledim sitemize ama sanırım görmediniz,tekrar buraya ekliyorum. Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim
Selam,sevgi ve saygılarımla...

HOŞÇAKAL GİDİYORUM

Uyan artık sevgili sen bu tatlı rüyadan
Son gücümü toplayıp ben veda ediyorum
Bir tek resmindir kalan bana bu hatıradan
Bir el salla sevdiğim, hoşçakal gidiyorum

Geç bulup tez kaybettim sevginden hiç bıkmadan
Duydum ya sesini yâr gözlerine bakmadan
Feryat ederek ahım dağa taşa çıkmadan

Bin bir ömre değerdi seninle olduğum an
Bahar olmuş neyleyim saçımı yolduğum an
Bil ki sensiz günlerim sararıp solduğum an

SABİHA SERİN

Güfte : Sabiha Serin
Besteleyen: Yılmaz Tatlıses

Bu şiirim [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sitesinde oylama ile haftanın şiiri oldu ve
daha sonra yine oylama ile ayın bestelenecek şiirleri arasında ikincilik alıp
besteciler.com sitesi sahibi Yılmaz Tatlıses tarafından bestelenmiştir.
Dinlemek isteyenler [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sitesinde ana sayfada resmimin üzerindeki
Hoşçakal yazısını tıkladığında arabesk tarzında yeni bestelenen eserimi dinleyebilir.
Aynı şiirim Ozan Fedai Koç tarafından Türk Halk Müziği dalında da bestelenmiştir.
Şu anda bestelenen eserlerim onaltı olmuştur.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.11.2008, 12:12   #10
tatli-dilli
Usta Yiğido

tatli-dilli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tatli-dilli Şuan tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2009 23:37

Tecrübe Puanı: 850 tatli-dilli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

yürekten tebriklerimi sunuyorum size,
bu duygulari biriktirip dillendirebilmek,
dogru kelimeleri dogru cümlelere yerlestirebilmek göründügü kadar kolay degil,
bunu basaripta ödül alabilmek ayrica bir hüner,
yüreginize saglik...
tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)