Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.08.2012, 16:57   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'da Şok

Sivas Ziraat Odası yönetimi görevden alındı

Sivas'ta Ziraat Odası Başkanı Durmuş Şeker ve yönetim kurulu üyeleri görevden alındı.Ziraat Odası eski yönetiminin oda da yolsuzluk yapıldığı iddiasıyla başvurduğu Ziraat Odaları Birliği Genel Merkezi Sivas'a müfettiş görevlendirilmişti.

Sivas'ta Ziraat Odası Başkanı Durmuş Şeker ve yönetim kurulu üyeleri görevden alındı.
Ziraat Odası eski yönetiminin oda da yolsuzluk yapıldığı iddiasıyla başvurduğu Ziraat Odaları Birliği Genel Merkezi Sivas'a müfettiş görevlendirilmişti. Müfettişlerin yaptığı incelemeler sonucunda Durmuş Şeker ve Yönetiminde bulunan 21 kişinin görevden alınması kararlaştırıldı. Ziraat Odaları Birliği Genel Merkezi, Şarkışla Ziraat Odası Başkanı Bayram Sevim ve Elazığ Ziraat Odası Başkanı ve Genel Merkez yöneticisi Bekir Şinasi Özdemir'in, seçime kadar Sivas Ziraat Odası Başkanlığı'na vekalet edeceğini bildirdi.

ELİMİZE RESMİ BİR BELGE ULAŞMADI

Ziraat Odası Başkanı Durmuş Şeker ise kendisine resmi bir belge ulaşmadığını konuyla ilgili sadece bir faks gönderildiğini doğrulayarak dün itibariyle meclis olarak erken seçim kararı aldıklarını açıkladı. Durmuş Şeker, 26 Ağustos'ta yapılacak seçimde delegelerin kararı vereceğini söyledi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2012, 17:23   #2
Azizem_58_58
Usta Yiğido

Azizem_58_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Azizem_58_58 Şuan Azizem_58_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 13:12

Tecrübe Puanı: 554 Azizem_58_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'da Şok

Artık hiç bir habere şaşirmiyorum.
Alt 03.08.2012, 18:23   #3
bozkurt06
Tecrübeli Yiğido

bozkurt06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bozkurt06 Şuan bozkurt06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.04.2015 11:41

Tecrübe Puanı: 454 bozkurt06 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

nedir bu yahu sürekli yolsuzluk şike haberleri alıp duruyoruz.
Alt 04.08.2012, 02:22   #4
gezgin_58
Usta Yiğido
NO AVATAR

gezgin_58 Şuan gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2024 07:14

Tecrübe Puanı: 629 gezgin_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

issanlar kendi cebini dusunmekten sivasi dusunemiyorlar alayi hirsiz
gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil