Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Vefakar iş adamı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.07.2012, 14:52   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Vefakar iş adamı

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

90 gün hapishanede kalan Sivaslı iş adamı, kendisinden sonra tahliye olan cezaevi arkadaşlarına fabrikasında iş veriyor.

Banka kredi ödemesini zamanında yapmadığı için 90 gün hapis cezası çeken 54 yaşındaki iş adamı Medet Erdoğan, denetimli serbestlik yasasından yararlanarak tahliye olan mahkum arkadaşlarını işe alıyor.

Organize Sanayi Bölgesi'nde demir işleme fabrikası bulunan 3 çocuk babası Erdoğan bankaya olan 750 bin liralık kredi borcunun ödemesini zamanında yapmadığı için hapsi cezası aldı. Cezanın infazı için 22 Şubat'ta Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'ne giren Erdoğan, 45 gün burada kaldıktan sonra cezasının kalan kısmını Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda tamamladı.

Cezaevinde yattığı süre içinde mahkumlar ile sohbet eden ve onların sorunlarını dinleyen Erdoğan, tahliye olduktan sonra fabrikasına dönerek işlerinin başına geçti.

50 ESKİ MAHKUM ARKADAŞINI İŞE ALACAK

Cezaevinde tanıştığı mahkumların bir çoğunun işsizlik nedeniyle suça karıştığını tespit eden Erdoğan, 3'üncü yargı paketi sonrası tahliye olan mahkumları topluma kazandırmak için bir çalışma yapmaya karar verdi.

Tahliye işlemlerinin ardından Mehmet Kayta, Remzi Akkaya ve Hasan Basri Koç fabrikada işe başladı. Hedeflerinin 50 mahkuma iş vermek olduğunu belirten Erdoğan, "Bir taahhüt ihmalinden dolayı cezaevine girdim. Cezaevindeki şartları gördüm. Sıkıntıda olduklarını, işsiz olduklarını, işsizlik nedeniyle bazı insanların oraya düştüğünü gördüm. Onları gördükten sonra mahkumlara kendi iş yerim olduğunu söyledim. Ben cezaevinden çıktıktan sonra, denetimli serbestlikle oradan çıkanları buraya işçi olarak alacağımı söyledim. İlgili müdürümle görüştüm. Fabrikayı faaliyete geçirmek için mahkumlara böyle bir çalışma alanı oluşturduk. Şu anda burda 3 mahkum çalışıyor ama fabrikanın tamamını faaliyete geçirirsek 50 kişi çalıştırmayı hedefliyoruz. Kimsenin hapisteki mahkumları dikkate almadığını ve iş bulma sıkıntısında olduklarını düşünerek onları işe almaya başladım. Mahkumları işe alamaya ve topluma kazandırmaya devam edeceğiz." dedi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.07.2012, 14:59   #2
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Vefakar iş adamı

tebrik etmek lazım herkes böyle duyarlı olsa memlekette suç ve suçlu oranı azalır
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.07.2012, 15:00   #3
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 981 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış örnek davranışı tebrik ederim.
Alt 31.07.2012, 16:15   #4
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Medet beyi tebrik ederim keşke toplumda böyle insanlar çoğalsa.
Alt 31.07.2012, 23:31   #5
Azizem_58_58
Usta Yiğido

Azizem_58_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Azizem_58_58 Şuan Azizem_58_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 12:12

Tecrübe Puanı: 556 Azizem_58_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bende tebrik ederim bende iş arıyorum . Bana da iş verir mi acaba
Alt 01.08.2012, 08:44   #6
bozkurt06
Tecrübeli Yiğido

bozkurt06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bozkurt06 Şuan bozkurt06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.04.2015 10:41

Tecrübe Puanı: 457 bozkurt06 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

helal olsun valla. bu ülkede hapishaneye girdiğini duydular mı kimse işe almıyor.
Alt 03.08.2012, 05:43   #7
gezgin_58
Usta Yiğido
NO AVATAR

gezgin_58 Şuan gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2024 06:14

Tecrübe Puanı: 632 gezgin_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

helal olsun bu adama
gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)