Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Duraklar park yeri oldu vatandaş sıkıntıda - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.02.2011, 02:02   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Duraklar park yeri oldu vatandaş sıkıntıda

Geçtiğimiz yaz ayında Sivas Belediyesi tarafından yenilenen Atatürk Caddesi'nde otobüs durakları sorun olmaya devam ediyor. Sivas Belediyesi'nin yaptığı çalışmalar kapsamında kaldırımları yenilenen yolları yeniden düzenlenen Atatürk Caddesi'nde otobüslerin yolcu indirip bindirecekleri duraklarda yeniden belirlendi.

Ancak otobüslerin durması için açılan ceplere diğer araçların park etmesini engelleyemeyen yetkililer yüzünden vatandaşlar otobüsleri yol ortasında beklemeye başladı.
Park etmenin yasak olduğunu belirten tabelalar asılmasına rağmen yanlış parkın önüne bir türlü geçilemeyen Sivas'ta park edilmiş araçların aralarında otobüs bekleyen vatandaşlar Hürdoğan objektiflerine takıldı.
Vatandaşlar cadde üzerindeki otobüs duraklarının büyük bir bölümünün araç parkına dönüştüğünü belirterek, haklarının bir şekilde gasp edildiğini söylediler.
İnsanların olması gereken yerde araçların bulunduğunun altını çizen vatandaşlar ayrıca cadde üzerinde ki duraklarda kabinlerin bulunmamasını da eleştirdiler. Yağışlı havalarda otobüs beklerken sığınacak bir yer bulamadıklarını belirten vatandaşlar bu gibi durumlarda çareyi esnaf dükkanlarına sığınmakta bulduklarını kaydettiler.
Yaşanan park ve kabin sorununun bir an önce yapılması gerektiğini kaydeden vatandaşlar, sorunlara duyarsız kalınmaması gerektiğini ifade ettiler.
Yaşanan durumdan otobüs şoförleri de rahatsız olurken, duraklara yapılan araç parklarının hem araç trafiğini hem de yaya trafiğini tehlikeye attığını vurguladılar.

Sivas Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2011, 09:03   #2
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 685 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Duraklar park yeri oldu vatandaş sıkıntıda

Trafik ekipleri buralara park yapan araçları çekip götürsün bak bidaha park yapan olurmu.
Alt 07.02.2011, 09:47   #3
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

saskinlikla okuyorum
yasal olarak park yasagi kondumu kondu, yasaya uymayana ceza varmi var
madem yasaga uymuyorlar kes cezani buda hafif geliyorsa cektir arabalari
öyle göz yummakla olmuyor bu isler, madem söz gecirmek istiyorsun agir cezalara bas vuracaksin

basarmak icin bazen kaba kuvvet gerekli, bence bu konularda uygulanmasi gerek

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2011, 11:26   #4
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 783 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

burda bir atasözü var onu söylemek istiyorum.aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık.
Alt 07.02.2011, 11:50   #5
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5441 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

[burak]burda bir atasözü var onu söylemek istiyorum.aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık.

Burak kardesim ilgisi yok. Kanun kural neyse ona Uyacaksin...
Alt 07.02.2011, 11:55   #6
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 783 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yani o kesin kanun neyse uygulayacaksında.eğer kanun uygulanırsa olaya birde vatandaş açısından bak.adamlar ne yapsın araba koyacak yer yok.yoksa arabaya binmeyecekler.onlarada hak veriyorum
Alt 07.02.2011, 12:01   #7
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 732 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
yani o kesin kanun neyse uygulayacaksında.eğer kanun uygulanırsa olaya birde vatandaş açısından bak.adamlar ne yapsın araba koyacak yer yok.yoksa arabaya binmeyecekler.onlarada hak veriyorum
İş Belediyeye Düşüyor O zaman Burak Katlı Otopark yapsın o zaman
Alt 07.02.2011, 12:04   #8
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5441 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Park yeri olmayan yerlere Toplu tasima araclariyla gitmek mümkündür saniyorum...
otopark yeri acilana kadar toplu tasima araclarindan yararlanmak gerekir.
Avrupada kurallara uymayanin gözünün yasina bakmiyorlar.
Avrupada parali cok katli Otoparklar cogaldi bu nedenle.
hem park sorunu giderildi, hem de devlete bir gelir kaynagi oldu..
Alt 07.02.2011, 12:57   #9
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Araba koyacak yer var Sivas'ta.. Herkes paradan kaçıyor saati 1 lira otoparkların ve bence gayet ucuz diğer şehirleri düşündüğümüzde.. Ben bunlar söylerken sanma ki otopark sahibiyim ben tatilden tatile Sivas'a gelen bir gurbetçiyim Bizim milletimiz para cezasından anlar eğer onlara belediye veya trafik artık hangisinin yetki alanında ise ceza yazarsa bir daha bırak park etmeyi yanaşamazlar bile..
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2011, 14:08   #10
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

Sarikanarya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sarikanarya58 Şuan Sarikanarya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2014 20:43

Tecrübe Puanı: 586 Sarikanarya58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Araba koyacak yer var Sivas'ta.. Herkes paradan kaçıyor saati 1 lira otoparkların ve bence gayet ucuz diğer şehirleri düşündüğümüzde.. Ben bunlar söylerken sanma ki otopark sahibiyim ben tatilden tatile Sivas'a gelen bir gurbetçiyim Bizim milletimiz para cezasından anlar eğer onlara belediye veya trafik artık hangisinin yetki alanında ise ceza yazarsa bir daha bırak park etmeyi yanaşamazlar bile..
Çok doğru bir tespit. İnsanların 1 lira otopark ücret vermesi zoruna gidiyor. Bizim inanımızda otopark alışkanlığı yok. Bu da zamanla olacak bişey.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil