Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.03.2013, 17:20   #71
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivasa gelen bir belediye başkanı elini yüzünü bile yıkamadan başkan oldugu sabah ilk el atacağı iş Üniversite raylı sistem yada Metrobüs sistemi getirmek , Sivas'a bir AVM kazandırmak(Kasabalarda bile var) ve otopark sorununu çözmek, çarşıya çıkmaya illet ettirdiler beni başkana soruyorlar park sorununu yürümeyi öğrenmemiz lazım obezite oluyor insanlar diyor ya sen küfret daha iyi ne demek yürüsünler ilk geldiğin gün çözeceksin bunu o ucube hali kaldırıp yerine bir otopark yapsan ne olurdu ben kaldırır diye beklerken adam bide o pislige yatırım yapıyor bide hal festivali diye birşey uydurdu ama 1.geleneksel hal festivalinden sonra devamı gelmedi. bu tuttu Spor Kompleksi yaptı yap ammenna ama bari son zamana bırak sahayı yap tribünler kalsın Yapılacak o kadar çok iş varki senin uğraştığın şeylere bak Benim öfkem kinim nefretim ne biliyomusunuz arkadaşlar yıllardır bu günü bekledik Sivas sonunda Sivaslıların kendi adamlarımızın oldu 10 kişi ailemden oy verdik en büyük projem imar revizyon projesi diyen bir adamı başkan seçmişiz insanlar elle tutup gözle görmediği şeyi taktir etmezler.Doğan Ürgüp hayallerimizi yıktın bir daha seçilemezsin hiç 2.döneme bismillah diyeceğim felan deme senin diyeceğin şey belli velladalin amin.
İmar planı yapmak maharet değil ki..Bunu herkes yapabilir.mesele şehrin ufkunu açacak bir planı yapmaktır..İmar planı böyle bir plan mı şimdilik bilemiyoruz..
Şehrin trafik sorunuyla alaklı olumlu tek hareket yapmadılar..yolları daraltıp,paralı otopark diye satmaları da cabası..
Şehrin sıkışıklığna rağmen hanımlar kültür merkezini iyice şehrin içine yapmak da memlekete vurulmuş bir baltadır..
Yazıcıoğlu bulvarı...Asfalt ve aydınlatma direğinden başka bir şey gören varsa söylesin..
Alt 17.03.2013, 18:39   #72
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 19:51

Tecrübe Puanı: 425 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İmar planı yapmak maharet değil ki..Bunu herkes yapabilir.mesele şehrin ufkunu açacak bir planı yapmaktır..İmar planı böyle bir plan mı şimdilik bilemiyoruz..
Şehrin trafik sorunuyla alaklı olumlu tek hareket yapmadılar..yolları daraltıp,paralı otopark diye satmaları da cabası..
Şehrin sıkışıklığna rağmen hanımlar kültür merkezini iyice şehrin içine yapmak da memlekete vurulmuş bir baltadır..
Yazıcıoğlu bulvarı...Asfalt ve aydınlatma direğinden başka bir şey gören varsa söylesin..
En önemli projem dediği İmar Revizyon hala bitmedi Prestij projem dediği eski sanayi zaten başlamış değil ee nerede başarı
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2013, 20:51   #73
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
En önemli projem dediği İmar Revizyon hala bitmedi Prestij projem dediği eski sanayi zaten başlamış değil ee nerede başarı
Ben başarı göremiyorum..
En basitinden karla mücadelede de başarı hiç yok..Umursamadılar bile..Başkan çıktı,yollara tuz dökülünce bozuluyor dedi..Kaza yapan insanların canı ve malı yok tabi..
Alt 18.03.2013, 09:50   #74
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben başarı göremiyorum..
En basitinden karla mücadelede de başarı hiç yok..Umursamadılar bile..Başkan çıktı,yollara tuz dökülünce bozuluyor dedi..Kaza yapan insanların canı ve malı yok tabi..
Ya Doğan ÜRGÜP televizyon televizyon gezip başbakanın reklamını yapar oldu Akp'ye mi göz kırpıyor anlamadım Başbaşanla karaketirimiz uyuşuyor diyor idolüm diyor sonra buradan yağdanlıkçılar AKPçi diye herkese laf atıp akılları sıra üste çıkıyorlar en büyük AKP sempatizanı sizin başkanınız Doğan Ürgüp LaEdri kardeş sana tavsiyem verme dükkanını felan son senesi yarın birgün gidecek belli ki çok şahane bir yer ha bu proje yapılması lazım mı tabiki lazım ama yapabilecek bir ruh görüyormusun bu adamda asla 4 kere Projeyi başlatma startı verdi hepsi fos çıktı.
Alt 18.03.2013, 16:41   #75
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
Ya Doğan ÜRGÜP televizyon televizyon gezip başbakanın reklamını yapar oldu Akp'ye mi göz kırpıyor anlamadım Başbaşanla karaketirimiz uyuşuyor diyor idolüm diyor sonra buradan yağdanlıkçılar AKPçi diye herkese laf atıp akılları sıra üste çıkıyorlar en büyük AKP sempatizanı sizin başkanınız Doğan Ürgüp LaEdri kardeş sana tavsiyem verme dükkanını felan son senesi yarın birgün gidecek belli ki çok şahane bir yer ha bu proje yapılması lazım mı tabiki lazım ama yapabilecek bir ruh görüyormusun bu adamda asla 4 kere Projeyi başlatma startı verdi hepsi fos çıktı.
Süreç..
"Haziran 2012'de orası boşalmış olacak"
"Hadi neyse bir yaz daha çalışın Eylül'de boşalacak"
"31 Aralık'ta dümdüz edeceğiz orayı"
"Yılbaşında elektirk vu suyu kesiyorum"(yılbaşından beri karanlıkta okeye dördüncü arıyoruz )
"Ocak'ta ihaleye çıkacağım"
"31 Ocak'ta daire talep ednler için kura çekeceğim"
"Mart sonunda büyük kısmı yıkılmış olacak"
"Nisan'da temel atılmış olur"...

Bakalım ne olacak ben de merak ediyorum...
Alt 19.03.2013, 12:58   #76
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Kepçeli mevkiinde Otel Evin ve çevresindeki dükkanlar yıkılalı çok zaman geçti. Oranın akıbeti ne olacak? Bilgisi olan arkadaş var mı?
Alt 20.03.2013, 19:50   #77
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 22:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Doğan Ürgüp'ün bu yaz yapacağı çalışmalar onun geleceğini belirleyecek.(siz burada kızsanız, bağırsanız da halkım son yapılanları hatırlar öncesini hatırlamaz) Akp'nin Sivas adayı da Doğan Ürgüp için çok önemli... Eğer sevilmeyen birini aday gösterirlerse bence Doğan Ürgüp'ün şansı çok yüksektir.
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2013, 10:45   #78
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Doğan Ürgüp'ün bu yaz yapacağı çalışmalar onun geleceğini belirleyecek.(siz burada kızsanız, bağırsanız da halkım son yapılanları hatırlar öncesini hatırlamaz) Akp'nin Sivas adayı da Doğan Ürgüp için çok önemli... Eğer sevilmeyen birini aday gösterirlerse bence Doğan Ürgüp'ün şansı çok yüksektir.
Vallahi ne derseniz deyin. Sivas kanalları şimdiden AKP adayları ile ilgili programlara başladı. Eski adaylar döneminde neler yapılıyordu, şimdiki belediyenin eksiklikleri vb.
Medya halkın geçmişi unutmamasını sağlayacaktır. Siz merak etmeyin o konuyu..
Alt 21.03.2013, 13:49   #79
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Seçimlerin 6 ay öne alınmasına birçok belediye başkanı maddi olarak maaşlarını 6 ay az alacaklar diye vekillere baskı yapmasalardı biran önce seçim olsaydı bence AKP Sami aydın'ı veya Habib Soluğu koyarsa kazanır ama Kuru vs gelirse zor benim aradığım aday Mühendis Mimar felan olsun parti önemli değil hayatında inşaat tozu yutmamış adamlar gelmesin başımıza.
Alt 24.03.2013, 23:18   #80
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Seçimlere tam bir yıl kaldı. Bunun son üç ayı yani 2014 yılının Ocak-Şubat-Mart ayları seçim çalışmaları ile geçecek. E zaten Kasım-Aralık ayları da kıç mevsiminin kendisini hissettirdiği ve çalışma yapılamayan zaman dilimleri.

Özetle Doğan Ürgüp'ün önümüzdeki 7 ayda harikalar yaratması lazım. Mümkün mü? Tabii ki hayır, yapacak olsaydı geçen dört yılda yapardı. 7 ayda mucizeler yaratırsa sevinir miyim? Hem de nasıl, 7 ayda dünyanın işini yapsın, gelsin yine o başkan olsun. Önemli olan Sivas'a hizmet etmek ve değer katmaktır.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil