Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Kadınca > Annelik
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Annelik Anne ve Bebek

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.05.2009, 22:33   #11
mahmut_86
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mahmut_86 Şuan mahmut_86 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.10.2012 20:03

Tecrübe Puanı: 571 mahmut_86 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Genç kızlarmız ne haldeler? Farkında mısınız?!

BENCE INSAN İLK ÖNCE KENDINI BILCEK KENDINE VE KENDI AILESINE YAPILMASINI ISTEMEDIGI ŞEYIDE BASKASINA YAPMIYCAK EGER BÖYLE DUSUNURSE INSAN KIZ YADA ERKEK FARK ETMEZ ZATEN SORUN KENDILIGINDEN ORTADAN KALKAR BIR SURU KIZ VARKI AILESI EVLADINA ÖYLE GUVENIYROKI TOZ KONDURMUYOR AMA EVLADIDA KIRMADIK CEVIZ KOYMUYOR BEN BU ŞEKILDE KAC INSAN TANIYOR ÖZELLIKLE KIZ TANIYORUM ALLAH ISLAH ETSIN
mahmut_86 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2009, 23:28   #12
sevdagülü
Usta Yiğido

sevdagülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevdagülü Şuan sevdagülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.02.2010 09:47

Tecrübe Puanı: 804 sevdagülü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Genç kızlarmız ne haldeler? Farkında mısınız?!

bence ailenin payı çok. kız yada erkek aile içerisinde sıkmadan bunaltınmadan kontorl altına alınmalı onları özellikle ergenlik döneminde daha yakın bir iletişim kurmalı genler bu aslarda kendilerine bir'ben yanlızım, kimsem yok, kimse beni sevmiyo, kimsenin umrumda degil,beni anlamıyolar vs' gibi takıntılar içerisine giriyod ve bu takıntı içnde yasarken karsılarına çıkan erkek yada kızın biraz ilgisi onu onun merkezi haline getiriyo böylece çocuk yavas yavas ailede asileşiyo aileden uzaklasmaya baslıyo ve daha sonra kontrol alınmaz bi hal alıyo aslında bu modernlik denen seyin bi baska yüzü ve bölece genç kızlarımız kanı bozuk insanların kötü emelerine farkında olmadan içnde buluyo Allah gençlerimizi böle insanlardan korusun aileye bu konuda iş çok düşüyo onlara ergenlik yaslarında daha yakın olunmalı arkadaşça yaklasılmalı diye düşünüyorum evet insanın birazda kendinde ama bir çogu bunu anlıcak yasta dahi degil yine diyorum iş aileye ve egtimcilere düşüyo benece

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil