Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

DAVET--SABİHA SERİN'İN ANKARA'DA İMZA GÜNÜ - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Yarışmalar ve Aktiviteler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Yarışmalar ve Aktiviteler Sivaslilar.net te yapılan yarışmaları burda bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.06.2010, 06:07   #1
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 796 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart DAVET--SABİHA SERİN'İN ANKARA'DA İMZA GÜNÜ

DAVET

4. ANKARA KALE FESTİVALİ’NDE İLESAM STANDINDA
5.Haziran 2010 Cumartesi günü saat 10.00-14.00 arası Sivaslı Şair Sabiha Serin’in KAR TANELERİ adlı ikinci şiir kitabının tanıtımı ve imza günü olacaktır.
Ayrıca saat 14-15 arasında aynı mekanda Ana sahnede Sabiha Serin’in EFSANE adlı bestelenmiş güftesi bestekarı tarafından TSM Konserinde izleyicilerle buluşacak. Aynı günün akşamı saat 17–18 arasında Pirinç Han’da İlesamlı şairlerin şiir dinletisi yapılacaktır.
Herkes davetlidir.

KAR TANELERİ şiir kitabı tanıtımı ve imza günü

Yer: ANKARA KALESİ –ANKARA
Tarih: 5.6.2010
Saat: 10.00-14.00 arası
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.06.2010, 15:13   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: DAVET--SABİHA SERİN'İN ANKARA'DA İMZA GÜNÜ

Sivaslı Şair Sabiha Serin Ablamızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Davete icabet ederdik fakat Tarih ve saat uymadı. keşke pazar günü olsa idi uğrar ziyaret ederdik.

Hayırlısı başka bi zaman kısmet olur inşallah.
Alt 05.06.2010, 15:35   #3
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1764 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasın gururu sayın sabiha serin hanım efendiye başarılarının devamını diliyorum.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.06.2010, 16:19   #4
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Sabiha Hanım sizinle gurur duyuyoruz, tebrik eder başarılarınızın devamını dileriz.
Alt 06.06.2010, 06:48   #5
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 796 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Canım arkadaşlarım

Çok sağolunuz bende sizlerle gurur duyuyorum.Sizlerin bana verdiği güç ile şu an ayaktayım. Ama inanın keşke dün Ankara Kalesinde olsaydınız.O güzel konseri kaçırmasaydınız. DEDİLER ZAMANLA HEP AZALIRMIŞ SEVGİLER şarkısının güfte yazarı ve daha birçok tanınmış şarkıların güfte yazarları ve bestekarları ile birlikte sahnede sandalyede dizilip oturduk.Sırası ile her şarkının güfte yazarı ve bestekarı anons edildi. Şair güftesini yazdığı şiirini sahnede kalabalık izleyenlerer okudu ardından bestekarı bestelediği şarkıyı olağanüstü başarılığı saz ekibi ile seslendirdi.
Benimde sıram geldiğinde de anons ettiler bende güftesini yazdığım EFSANE adlı şiirimi okudum. Muhayyer Kürdi makamında besteleyen bestekarım da şarkıyı müzik eşliğinde okudu. Olağanüstü bir mutluluktu bu.Heyecanlandım ve inanamadım. Bestekarımdan ilk kez bu eserimi canlı canlı dinlemiştim.Dizlerim sevinç ve heyecandan titredi. Acaba EFSANE de diğer şarkılar gibi ben ölsem bile dillerde söylenecekmiydi.İşte bu duyguları yaşadım ve siz canlarımla paylaşayım dedim.
Bir çoğu Ankara'da oturan güfte yazarı ve bestekarların tanıdıkları konser bitiminde tebrik etti tanıdıklarını ama ben Sivas'tan sadece ben gitmiştim ve yanlızdım.
Benide , bazı Sivaslı şair hemşerilerim tebrik edenler oldu ama kendimi öyle garip hissettimki. Farklı bir ilde bu anlamlı günümde gariplik nasılmış ilk kez anladım.Sizlerden birisinin yanımda olmasını öyle isterdim ki. Ama ben yine her zaman olduğu gibi olara Sivas'ı koklattım. Cumhuriyet Kültür ve Sanat Şehrimiz Sivas'tan selamlar getirdim dedim. Sivas'ımın adını güftelerimle,şiirlerimle, yazılarımla, aldığım ödül ve plaketlerimle tüm dünyaya duyuruyorum ya oda bana yeter.En çokn sevdiğim ve benim için çok özel olan EFSANE şiirimi bütün Ankara'ya okudum ve bestekarımdan canlı canlı dinledim ya oda bana yeter. Ölsem de gam yemem.
Sizlerle EFSANE şiirimi paylaşayım canlar.

Türk Sanat Müziği olarak bestelenen güftesini yazdığım bu EFSANE adlı eserimi dinlemek isteyen olursa bana email adresime ulaşırlarsa MP 3 olarak emailine seve seve gönderirim.

e-mail adresim: sabiha_serin@mynet.com

EFSANE

Senden ayrı her günüm, eder beni divane,
Olmayınca yanımda, güller açsa bana ne.
Bir kurumuş yaprağım hazan bana bahane,
Bırak gönülde kalsın, bu aşkımız efsane.

Bu dünyayı verirdim, gözlerinin rengine,
Dalıp, dalıp giderdim, uzaklara, engine...
Nasıl dayandı yürek, o bitmeyen sevgine,

SABİHA SERİN

Söz: Sabiha Serin
Beste: Ferhat SARMUSAK
Makam: Muhayyer Kürdi

EFSANE başlıklı şiiri [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sitesinin açtığı Şarkı sözü yarışmasında 6000 şiir arasından finale kalmıştır. EFSANE adlı ilk şiir kitabına da adını verdiği EFSANE adlı şiiri Türk Sanat Müziği dalında bestelenmiş ve İngilizceye çevrilmiştir.

Konu Salim58 tarafından (06.06.2010 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2010, 09:35   #6
izmirliyigido
Tecrübeli Yiğido

izmirliyigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirliyigido Şuan izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2014 07:59

Tecrübe Puanı: 729 izmirliyigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın Sabiha Serin hanım'ı tebrik ve takdir ediyor, Sivas'ımızın adaını başarıyla temsil ettiği için kendisine teşekkür ediyorum. Öylesine güzüel bir törende yalnız kalmamasını isterdim ama bizler çok uzakta, Ankara'da olanlarda sanırım uygun olmayan bir gün ve zaman olduğu için iştirak edemediler.

Bize bu sevinci yaşatan Sabiha hanımı tekrar kutluyor, başarılarını devamını diliyor, onu İzmir'de de görmek istiyoruz.
izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı izmirliyigido'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2010, 09:40   #7
doğan bulut58
Usta Yiğido

doğan bulut58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doğan bulut58 Şuan doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2015 00:32

Tecrübe Puanı: 1273 doğan bulut58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVASIMIZIN YETİŞDİRDİĞİ GÜZİDE ŞAİİRLERİMİZ SİZİNLE GURUR DUYYORUZ BAŞARILAR SAYIN SABİHA SERİN HANIM EFENFDİ

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
doğan bulut58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar doğan bulut58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2010, 10:40   #8
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5443 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

EFSANE

Senden ayrı her günüm, eder beni divane,
Olmayınca yanımda, güller açsa bana ne.
Bir kurumuş yaprağım hazan bana bahane,

Bu dünyayı verirdim, gözlerinin rengine,
Dalıp, dalıp giderdim, uzaklara, engine...
Nasıl dayandı yürek, o bitmeyen sevgine,

Beste: Ferhat SARMUSAK
Makam: Muhayyer Kürdi

Sevgili Sabiha Serin hanimefendi. sizinle gurur duyuyorum.
Basarilainizin devamini diliyorum.

Benim icin seslendirdiginiz { Songül´üm }
siiri büyük alkis topladi. Emeginize yüreginize saglik.
Size ne kadar tesekkür etsem azdir bize yaptiginiz bu güzelleikleer icin.
Rabbim daima yolunuzu acik etsin.

Basarilarinizin devamini diliyorum Sevgili Sabiha hanim.

Sizi taniamyanlarada tanittigi icin ayrica cok mutluyum.
Ses tonunuzu cok begendiler. sizi yürekten kutluyorum Sevgili hemserim.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)