Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Yıldırım: Fuar alanı verilmesse, fırsat kaçar - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.03.2010, 19:24   #11
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 786 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yıldırım: Fuar alanı verilmesse, fırsat kaçar

allahınızı seviyorsanız şu haberleri yazmayın okdukça içim bi hoş oluyor ya.çok samimiyim.bu haberler gerçekten doğrumu onlarda bizimkilerinki gibi yalanmı.kendimizi mal hissetmeye başlıyorum.
burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2010, 19:26   #12
burak5866
Usta Yiğido

şu erzurum zaten asker öğrenci dolu.nüfusu bile yok hemde büyükşehirler.adamlar bir üniv daha açıyorlar.biz böyle .......................... bekliyoruz.
burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar burak5866'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2010, 21:08   #13
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 14:08

Tecrübe Puanı: 592 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gardaş doğru tabi millet bizim gibi değilki her yerin sahibi var sahip çıkanı var,kayseriyle kıyaslanıyordu sivas şimdi tokatla kıyaslanır oldu bu gidiişle yarın bir gün ağrıyla ığdırla kıyaslanırsa Allah korusun napacaz, memleketin vekillerinde iş yok , müdürlerinde iş yok, belediye desen ayrı telden çalıyor,işte tso gibi bir iki kuruluş bişeyler yapmaya çalışıyor onlarında önüne set çekiyorlar,insanın zoruna gidiyor ya kabullenemiyoruz ama durum kötü.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı vicente58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2010, 22:15   #14
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

napalım üzüldüğümüzle kalıyoruz be kardeşim yazıklaar olsun böyle vekillere ay sinirim zıplıyor be düşündükçe kapatalım bu konuyu yoksa ağzımdan çıkanı kulağım duymuycak allah korusun.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2010, 20:10   #15
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1312 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

şu haberleri okuyunca utanıyorum ne kadar beceriksiz varsa Sivasın tepesinde defoun gidin

neymiş gelen konukların kim olduklarını bilmiyorlamış da hazırlıksızlarmış ..

diğeri tutturmuş fuar alanı olmazsa fakülte olmaz.. tso başkanı olacak bir de.. utanmadan sıkılmadan bu sözü nasıl söylersin..bu ne inat anlamıyorum ki..sivasın bu halde olmasında sen de suçlusun Osman yıldırım...şuan sivası ne vali ne belediye yönetiyor sen yönetiyorsun...

abdüllatif şener zamanında çıkıp trt de sivası şunu yaptık bunu yaptık diyordun hani şimdi de çıkıp desene ...
Alt 14.03.2010, 21:49   #16
burak5866
Usta Yiğido

bu fuar alanı çok değerli bir yer oldu da ona şaşıyorum.kimsenin bakmadığı yer bütün projelere artık ora geçiyor.başka yer yok mu ksokaca türkiyenin tıoprk bakımından ikinci büyük şehrinde.eğer bulamıyorlarsa ben gösteririm boş arazi.bir sürü yer var.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)