Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Cumhuriyet Üniversitesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Üniversitesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.04.2007, 22:19   #1
BuLeNT
Yeni Yiğido

BuLeNT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BuLeNT Şuan BuLeNT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.04.2009 10:15

Tecrübe Puanı: 0 BuLeNT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

Kuruluş Tarihi 9 Şubat 1974 (1788 Sayılı Kanun)
Rektörü Prof.Dr.Mehmet BAKIR
İletişim Bilgileri Cumhuriyet Üniversitesi 58140, Kampüs/SİVAS
Telefon 346 2191010
Faks 346 2191110
Toplam Öğrenci Sayısı
35636
Akademik Personel Sayısı 1326
İdari Personel Sayısı 1035

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
BuLeNT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2007, 18:41   #2
delikurt58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

delikurt58 Şuan delikurt58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2007 18:43

Tecrübe Puanı: 0 delikurt58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

slm bülent
cumhuriyet te turizm otelcilik işletme bölümü falan varmıı .... bana bi bilgi veriri misinn ? ben izmir deyimm eğer varsa memlekette okumayı çok isterimm .....
benim adress ..... delikurt58@hotmail.com ....
delikurt58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2007, 12:30   #3
bartu_aykut
Yeni Yiğido

bartu_aykut - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bartu_aykut Şuan bartu_aykut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.09.2007 20:46

Tecrübe Puanı: 0 bartu_aykut Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

ah ah babam orda calışıyor abim orada prof eniştem orda prof ama ben bir türlü ayak atamadım şu okula yaaaa hafta sonları oradayım ama yetmiyor ki gitme nedenim internet ve babamın işlerine yardım etmek ama hafta içi orada okumak istiyorum
bartu_aykut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.12.2008, 14:46   #4
suşehirli_arzu
Yeni Yiğido

suşehirli_arzu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suşehirli_arzu Şuan suşehirli_arzu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.03.2009 03:48

Tecrübe Puanı: 0 suşehirli_arzu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

mrb ben ankara da oturuorum.bilgisayar programcılığı cumhuriyet ünv.var mı?bana yardımcı olabilirmisiniz?memleketimde okumayı çok istiorumda
suşehirli_arzu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2009, 14:00   #5
92_tweety
Yeni Yiğido
NO AVATAR

92_tweety Şuan 92_tweety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.05.2009 09:21

Tecrübe Puanı: 0 92_tweety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mrb ben bankacılık okumak istiyorum ama sivasta bu bölüm var mı yada kac puanla aldıgı gıbı bır bılgım yok bilgisi olan arkadaşlar bu konuda beni aydınlatabilirlerse sevinirim
92_tweety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.09.2009, 13:06   #6
filozofsozdar
Yeni Yiğido
NO AVATAR

filozofsozdar Şuan filozofsozdar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2009 14:40

Tecrübe Puanı: 0 filozofsozdar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

MERHABA BEN YENIYIM SİVAS FELSEFE OKUYACAM INS YARDIMCI OLURSUNUZ SİVASI COK BEGENDIM
filozofsozdar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2012, 00:26   #7
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cumhuriyet üniversitesine 3 doçent 25 yardımcı doçent olmak üzere toplam 28 kişilik öğretim görevlisi alımı ilan edildi. Özellikle eczacılık fakültesine 1 doçent ile 6 yardımcı doçent alımı bu bölümün önümüzdeki eğitim öğretim döneminde öğrenci alarak faal hale geleceğini gösteriyor. Ayrıca eczacılığa 2 adat araştırma görevlisi de alındı. Yeni açılan mimarlık fakültesine de 3 yardımcı doçent alımı ile bu bölümde yeni yılda öğrenci alacak gibi görünüyor. Daha önce mimarlık açılana kadar inşaat mühendisliği bölümünde görev yapacak 1 yardımcı doçent daha almışlardı. Bunların yanısıra tıp, veterinerlik, eğitim, İİBF, ilahiyat, iletişim,güzel sanatlar fakülteleri ile turizm otel işletmeciliği, beden eğitimi ve spor ile suşehri sağlık yüksekokullarınada doçent, yardımcı doçent alımları bu 28 kişilik ilanın içinde yer alıyor. Ayrıca tarih, okulöncesi öğretmenliği, dinkültürü öğretmenliği, moleküler biyoloji ve genetik, veterinerlik, otomotiv mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, jeoloji mühendisliği, geomatik mühendisliği, radyo-televizyon ve sinema, kamu yönetimi,ilahiyat felsefe ve din eğitimi bölümlerine de araştırma görevlisi alınmış. Üniversitemiz öğretim kadrosu olarak oldukça iyi noktalara gelecek inşallah.Emeği geçenlere teşekkürler.
BİLMEYEN ELEŞTİRİR,
YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2012, 00:44   #8
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Üniversitede ciddi öğretim üyesi sıkıntısı var..
MEB okullarından öğretmen çağırıp üniversite öğrencilerine ders verdiyorlar.O öğretmenler de acayip derecede havaya girip,öğrencileri sömürüyor resmen.Hasta ziyaretlerien gelenlerden otopark soygunu yapmayı biliyorsun,iki tane elemanı da üniversitene getirmeyi bilmiyorsun..Öyle yönetimi dedem de yapar..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil