Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Gümüşdere Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.02.2008, 09:04   #501
özdemir
Usta Yiğido

özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özdemir Şuan özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.12.2014 16:25

Tecrübe Puanı: 701 özdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart --->: GÜMÜŞDERE BELEDİYESİ (MERKEZ)

Cümleten hayırlı sabahlar arkadaşlar. Yeni bir güne güzel başlarsınız inşallah
Alt 14.02.2008, 09:06   #502
aozdemir
Usta Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aozdemir Şuan aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2015 11:38

Tecrübe Puanı: 733 aozdemir BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart -->: GÜMÜŞDERE BELEDİYESİ (MERKEZ)

cümleten hayırlı sabahlar....................
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.02.2008, 09:11   #503
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 21:28

Tecrübe Puanı: 675 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI

SELAMÜN ALEYKÜM HERKESE GÜNAYDIN DİYORUM ÖNCELİKLE;
DÜN BEN SİTEDEN AYRILDIKTAN SONRA SİTE NE KADAR HAREKETLENMİŞ BÖYLE OKULA GELDİM SABAH BİR BAKAYIM NE VAR NE YOK DİYE NELER VAR NELER ELEŞTİRİLER,TARTIŞMALAR,METHİY ELER,YERMELER NELER NELER
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.02.2008, 09:14   #504
özdemir
Usta Yiğido

özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özdemir Şuan özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.12.2014 16:25

Tecrübe Puanı: 701 özdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
mehmetacik58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SELAMÜN ALEYKÜM HERKESE GÜNAYDIN DİYORUM ÖNCELİKLE;
DÜN BEN SİTEDEN AYRILDIKTAN SONRA SİTE NE KADAR HAREKETLENMİŞ BÖYLE OKULA GELDİM SABAH BİR BAKAYIM NE VAR NE YOK DİYE NELER VAR NELER ELEŞTİRİLER,TARTIŞMALAR,METHİY ELER,YERMELER NELER NELER
insanlar birbirlerine silah çekmedikten sonra mesele yok mehmet hocam. önemli olan birbirimizi anlayarak tartışmanın dozunu yükseltmeden fikir alışverişinde bulunmak. tabi her fikre, her düşünceye sonuna kadar saygımız var. muhakkakki birbirimizden alacağımız çok güzel şeyler vardır.
Alt 14.02.2008, 09:15   #505
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 21:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sayın hocam öncelikle erinmeden yazımı okuduğun için teşekkür ederim zaten bende yazıyı köyümüzün şu an için de bulunduğu durumu özetlemek için yazdım Yazımı okuma zahmetinde bulunupta bana yazım hakkında olumlu olumlu olumsuz eleştirlerinizi yazarsanız memnun olurum.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.02.2008, 09:15   #506
aozdemir
Usta Yiğido

hareket berekettir anlayışından hareketle olsa gerek
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.02.2008, 09:17   #507
aozdemir
Usta Yiğido

ortada bir sorun var. bunun sebebinin ne olduğunu bulmak gerekir. bunun sebebinin ne olduğuna dair herkes fikrini açıklarsa en azından sorunu bilmiş oluruz ve belki bir çözüm çıkar ortaya.
Alt 14.02.2008, 09:21   #508
mehmetacik58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 675 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI

ÖNCELİKLE ŞUNU İFADE EDEYİM ARKADAŞLAR HERKESİN MUTLAKA BİR GÖRÜŞÜ BİR DÜŞÜNCESİ VARDIR ZATEN BİALERİ BİRBİRİMİZDEN FARKLI KILAN BU GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİMİZDİR. YALNIZ BİZ BURDA GÖRÜŞLERİMİZİ AÇIKLARKEN KİMSEYİ KIRMADAN KİMSEYE HAKARET ETMEDEN YAPMALIYIZ.BİZ BURADA SİYASİ DÜŞÜNCELERİMİZ NEDENİYLE BİRARAYA GELMEDİK GELİŞ AMACIMIZ ADISLI OLMAMIZ BİRBİRİMİZLE TANIŞIP KAYNAŞMAK İÇİN GELDİK EĞER KIRICI OLACAKSAK BİRBİRİMİZE HAKARET EDECEKSEK BU OLMAZ.
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.02.2008, 09:28   #509
aozdemir
Usta Yiğido

ben bazı şeyleri belki biraz daha sert ifade ediyor olabilirim. bunun için sizden özür diliyorum. bunun sebebini de herhalde herkes biliyordur.
Alt 14.02.2008, 09:38   #510
mehmetacik58
Usta Yiğido

GÜMÜŞDERE'DEN NİYE BU KADAR GÖÇ OLUYOR BUNUN SEBEPLERİ NELERDİR BUNU İYİ İNCELEMEK LAZIM.
1. İNSANLARIN ÇOCUKLARINI OKUTMAK ÇOCUKLARINA DAHA İYİ İMKANLAR SAĞLAMAK İÇİN GÖÇ OLUYOR.
2. ARTIK KÖYDE YAPILAN TARIMSAL FAALİYETLER YETERLİ GELMİYOR AİLELER KALABALIKLAŞTIKLAR İÇİN EKİP BİÇTİKLER(ZATEN FAZLA BİRŞEY YOK) AİLENİN KIŞLIK UNUNU BULGURUNU BİLE KARŞILAMIYOR.
3. ŞEHİRDE İŞ BULMAK ASGARİ ÜCRETLE ARTIK KOLAY SİGORTA NEDENİYLE BU TERCİH MESELESİ OLUYOR İNSANLAR ŞEHİRE GELİYORLAR.
4. EN ÖNEMLİSİ KÖYDE YAŞANAN HUZURSUZLUKLAR,KAVGALAR,DÖVÜŞL ER.
HATIRLARSINIZ HEPİNİZDE ORTAHARMAN MUHABBETLERİNİ BEN İYİ BİLİYORUM KAHVELERİN GECE YARILARINA KADAR AÇIK OLDUĞU ZAMANLARI,EĞER BİR İNSAN KÖYDEKİ KAVGADAN ÖTÜRÜ EKMEK TEKNESİ OLAN TİCARETHANESİNİ KAPTABİLİYORSA BU ÇOK VAHİM BİR DURUMDUR.KÖY ADETE BİR TERÖR YUVASINA DÖNDERİLDİ 6 AY BU KÖYDE ASKER BEKLEDİ NE GEREK VARDI BUNLARA. İNSANLAR HUZRLU OLDUKLARI YERDE AZDA KAZANSALR MUTLU OLARAK YAŞAMAK İSTERLER AMA GÜMÜŞDEREDE HUZUR ORTAMI BOZULMUŞTUR BUDA GÖÇÜ TETİKLEMİŞTİR.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil